Şimdi Ara

Müzik için kulaklık arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar ben kulaklık almayı düşünüyorum fakat oyuncu kulaklığı değil de daha çok müziğe hitap eden bir kulaklık arıyorum.

Önceden Razer marka bir kulaklık almıştım. Sesi ve kalitesi oldukça güzeldi fakat kasası aşırı dandik ve 1 seneyi çıkartmadan tamamen koptu.

Aradığım özellikler; 7.1 Surround , Bass çok önemli değil, müzik tonlarına hitap eden, oyuncu kulaklığı şartı olmayan, müzikte ki en ince ayrıntıya varıncaya kadar duyabileceğim bir kulaklık..

Genel de aracımda tesisatla müzik dinlediğim için kulaklıklardan pek anlamıyorum. Özellikle F/P ürünleri çokça çıktığı için hangisini tercih edeceğimi şaşırdım.

Bütçem 2-3 arası tabi bende FP ürünü tercih edebilirim.

NOT: Bilgisayar kulaklığı arıyorum.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xairosk -- 12 Ekim 2023; 19:42:45 >

• kz kulaklık
    KZ ZSN Pro X 1BA+1DD Gümüş Kablolu Kulak İçi Kulaklık - KZ Kulaklık
    https://www.kzkulaklik.com/urun/kz-zsn-pro-x-1ba1dd-gumus-kablolu-kulaklik/

Ben bu modeli kullanıyorum daha önce JBL T210 ve Sony MDR-XB950APB filan kullandım ama hiç biri bunun kadar iyi veremiyor.Alabiliyorsan bunun bir üst modelini almanı tercih ederim. Model numarasını unuttum ama o da iyidi..

• İlginize teşekkür ederim. Rog Strix Go 2.4 modeli aldım Ütopya'dan. İndirime girmişti diye ama ses şiddeti çok az artık idare edecez :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.