Şimdi Ara

Müzik güncellenmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lumia820 kullanıcısıyım ve uzun süredir Müzik güncellenmiyor. Listeden bakıyorum birazını indiriyor yarısında kalıyor. Ne yaptıysam olmadı ve format atmak istemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• makara74 M kullanıcısına yanıt
    güncelleme yarıda kalınca bir hata kodu falan veriyor mu? Eğer ki hata kodunu görüyorsanız o kodu google da aratınca sonuç elde edilir. Ben en son market sorunumu o şekilde çözdüm. Kardeşimdeki lumia 820 de baktım sıkıntı yoktu. Ama Windows Phone mağazada bu şekilde sorunlar oluyor. Dediğim gibi hata kodu varsa işiniz daha kolay olur.
  • Maalesef hata kodu vermiyor.

• makara74 M kullanıcısına yanıt
    Yerleşik müzik uygulaması ise güncellenmeyen dert etmeyin derim zaten pek gelişmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabır kardeşim windows 10 mobile müzik ve video uygulaması süper baştan aşaşğı değişti de değişecek. Hakkını verecekler.

• bende de aynı sorun var. pek çok uygulama yarıda kalıp güncellenmiyor. music import uygulamasını satın aldım. güncellenmedi . silip tekrar yükledim. yükleyemiyorum. dahası bilgisayardan girince de ücret istiyor. markette bir sorun var sanırım. bende format atmak istemiyorum ama kanser olacam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.