Şimdi Ara

Müziğe Duyarlı Led Yapımı Resimli - Videolu Basit - GÜNCELLENDİ YENİ (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.021
Cevap
98
Favori
253.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar başka transistör soyleyin yav 31 yok :D param bitti zaten :D adaptör aldım şerit led aldım jack aldım :S kabloyu aırım elektirikçiden hadi ya bulun bi çözüm
  • bd 241 kullanabilirsin şahsen ben onunla yaptım.
  • bd241 i arayacam ondanda yoksa malzelerd elimde kalacak :D
  • buda videosu webcamle çektim ondan bu kadar kötü
    http://www.youtube.com/watch?v=DEsnk3lGSp4
  • nerede oturduğunu söyle eğer istanbuldaysan perpa ya git bbc elektronik var ben ordan aldım.
  • keşke ist de olsam sakaryadayım
  • o zmn blue mavi .com dan alcaksın eğer bulamazsan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyun5410

Arkadaşlar sakaryada girmediğim elektoronikçi kalmadı ama tip31 yok :S 35 var 32 var 31 yok tip31 sisyapmak mümkünümü veya tip31 i yolayabilecek olmadı neyi parçalayıp bulabilirim acil

Power Supply (PSU) larda mevcut. Hemde bolca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

Arkadaşlar sakaryada girmediğim elektoronikçi kalmadı ama tip31 yok :S 35 var 32 var 31 yok tip31 sisyapmak mümkünümü veya tip31 i yolayabilecek olmadı neyi parçalayıp bulabilirim acil

Power Supply (PSU) larda mevcut. Hemde bolca.

Hoh 100 tlye psu alacam onu parçalayacam kırılmadan çıkarsa kulllan :D en iyisi bide bd241 mi ne ondan arayım :D

• fiyatı ne kadar tip31 in
  • tamam beyler bd241 buldum 2 tane aldım 75 kuruştan :D
  • ben 3 kablolu jack bulamadım :D hep 2 kablolu çıktı :D bitek çare altın uçlu 3.5lik erkek jack var orayatakacaz ama ground orada nereye yerleştircez :D
  • Muhtesem bi olay , videolarida izledim harika olmus gercekten..
  • Simdi biz bunu nereye takıcaz birinde jack kullanılcak demissiniz birinde jack girişi ben mi yanlıs anladım acaba.
  • Dün akşam yaptım :) uğraşırdı biraz ama güzel oldu gece 2 de videoyu çektim :D
    Video!
    Videoyu izleyin
  • arkadaşlar bende malzeme aldım abncak şöyle bir sorunum var. yaklaşık yrım metre led kullanıyorum. anlatılan şekilde yapmama rağmen jacki taktığımda ışık çok az yanıyor ve titriyor sadece. müziğe duyarlı değil sadece çok az bir ışık var ve dediğim gibi titreme oluyor. kulaklık girişinde ışığın şiddeti azda olsa artıyor ama yine titreme geçmiyor. nerede hata yapmış olabilirim ?
  • quote:

Dün akşam yaptım :) uğraşırdı biraz ama güzel oldu gece 2 de videoyu çektim :D
    Video!
    Videoyu izleyin

Eline sağlık güzel olmuş toplam kaça mal oldu ?
  • sonunda başardım :) istediğim kadar parlak olmasada idare edecek düzeye geldi. birde anahtar koydum istediğimde kapatıp açabiliyorum. birazdan video ekleyeceğim. yorumlarınızı bekliyorum
  • video ekledim ama telefonla çektiğim için çok kalitesiz çıktı. kamernın pili bitti tam zamanında.

http://www.youtube.com/watch?v=_tdOT9MVRxI
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.