Şimdi Ara

Muturk Yakinda bomba gibi geliyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
4.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya biz çok eski mucuyuz aslında her kez darklods muturk ve global oynardi eskiden. ama Lord_KeNNy Mustang Ceza Magic_Lord .... bunun gibi isimler ve arkadaşları unutmak imkansız muhammet abinin dediği her şey doğrudur.OSCAR hadisesinede bende şahit oldum.ama bunun için kavga etmenize gerek yok 1. olana sanki para weriyolar bu arada eski mucuların hepsine burdan selamlar..... çoğu muyu bıraktılar ama umarım tekrardan başlarlar.BENİM EN ZEVK ALDIĞIM SERVERLAR : DARKLORDS VE MUTURK...
  • Ozan bu mu turkun php Sıtesıne ne oldugunu hatırlıorsun demı ben sahsen bu kadar guvenlıksız serverda kasmam hersey server Acma bılgısı deıldır Bı adam dunyanın en guzel serverını kursun Ama sıteyı Php nuke + Daha en eskı Admin olusturma acıklı bı sıte kurmussa bısey dıemıcem artık...Bu sefer ıns daha dıkkatlı olursunuz php den anlamıorsanız kurmayın site mite hacklenıp rezıl olmaktan ıyıdır. '' DarkHead ''
  • yaww sanane tr bi kapa ceneni beee her serweri yorum yapiyon acta serwer gorelimmmm acamiyon orda ezik ezik konusuyonn madem bu kadar bilion ac bi serwer rahat rahat oynayalim
  • ne karisiyon adam uyardi hacklenmesin diye sen geilp ac diyon belki maddi imkansızlık war butun herseyini karsila acsin server
  • 18 Eylül 2005 mesajın yazıldıgı tarıh bu ayrıca TheGameee Cok Sevgılı Muturkun Sıtesınde Admın acıgı bularak sısteme Tanrı Root olarak gırıs yaptım Zaten o olaydan sonra bı daha muturke elımı surmedım daha php nuke sıte kurup acıklardan habersız admınlerden cacık olmaz.... ıste o kadar.Evet 128 ram 10 gb hdd p3 600 işlemcılı 512 baglantıyla bı server kurulurmu sana soruyorum? Player ın halınden En ıyı Player anlar bende ıyı bır player ım server acarsamda ona gore olur hesapla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sananeTr -- 11 Haziran 2006; 9:37:59 >
  • iide kardesim madem imkanin yok neden milleti kotuluyon ki belki acanlardabu ise baya emek werdi maddi manevi biseyler yapmislardir mutlaka sen bunlarin arkasinda durcagina serwerlarin surekli kotu yanlarini acikalarini soluon

• Heycanlanmayın eski bi konu
  • 1 yıllık topici hortlatmışsınız bea
  • insallah güzel bi server olur hayırlı olsun
  • Dedim noluo zamanda yolculuk felan mı yaptım yoksa bilmeden birden kendimi 1 yıl oncesinin konularını okurken buldum ^^
  • başlık 13 eylülde açılmış
  • olm ozan mu israil de 3 mılyon acc warken en az 500 bını turktu adım atıon turk heryer turk :D
  • ilk 97d serveri acan sizmiydiniz.hadi ya sizden once TurkMu Online die bi turk serveri vardı yalan bari konusmayin ya ayip oluyo
  • Sk abi ben eski muturkten @ARES@ mustangın kafeden serverine gelmek çok isterim ne zaman açılıyo??:P belki tanırısın beni ama mustangı kesin tanırsın
  • konan abi nbr ben @ARES@ mustangın ve ceza nın kafeden ceza ve ben muturke gene gelcez
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_cheby

len yaptığınız serverı gördük gece kapatın milleti hackleyin bide bilseniz içim yanmayacak o arada başkalarınıda haclediniz bilmem ne server istanbula taşınıyor dediniz sonra mersine taşınıyor dediniz bilmem ne.zaten sekasoft tamamen bir yalancı adama ne zaman açılıyor diyoz 1 saat sonra hazır ama nerde.BEN KİMİM DİYE SORARSANIZ HOPA LEVENT AMA İSMİMLE KİMSE TANIMAZ BANA CHEBY DERLER BEN İLK AÇILAN MUTURKTE SERVERIN İLK 10 İÇİNDEYDİM VE SEKA SOFTUN KARDEŞİ HARİÇ GERİSİ HEP HOPALIYDI.

NEYSE EĞER SU SERVERI SEKASOFT KURACAK SA BEN OYNAMIYOM EĞER GİRERSEMDE BANLAYIN BENİ ZATEN O TEK BAŞINA Bİ BOK YİYEMEZ ONA SERDARLA (AnarchY) FARUK OLMASA (THE_ORDER) KURAMAZ SERVER

NEYSE ARKADAŞLAR FUZULU BU SERVERA BAŞLAYIP ZAMANINIZI PARANIZI SİGARANIZI BOŞUNA HARCAMAYIN NASIL OLSA KAPANACAK

wallaha hakli

• muturk ne zaman açılıyo bi bilgi verin lütfen
  • senin ağzına sokeyim seka demek bedava server yazıklar olsun verdigimiz paralara
  • quote:

Orjinalden alıntı: EuRo_TurK

İnşallah Yeni Çıkmaya Çalışan Türk Serverlarına Benzemez

Başarılar SekaSoft..

HAKLISIN

• selam arkadaslar.bende ilk muturkçülerdenim.sever mersinde mezitlide bir cafedeydi önce.sonra turkmu açıldı ve en çok sevip oynadığım ve iyi dostlarımın olduğu en iiyi Türk serveri bence turkmuydu.çok muhabetlerimiz oldu.sabahlara kadar kastıgımız oldu.tek canımın sıkıldığı konu sık sık reset atılmasıydı sanırım 3-4 kes res atıltı servere.öğrendikki sürekli item kopyalaıyorlar ve hile yapıyolarmıs bazı oyun cular.gerçekten hakkını vermek gerekse en güzel server türkmuydu.bende bir mersinli olarak her mersine gittiğimde saatlerce kafede oynardım.kapandığında çok üzülmüştüm.bazan güzelşeyler özveri ve emek ister adamlar yardıj sitedi bir ALLAHIN KULU ETMEDİ VE SERVER KAPANDI.yani bence zevkle bir yerde oynuyor ve iyi zaman geciriyosak elimizden gelen yardımı esirgemeyelim diyorum.suan 8 aydır www.kingmuonline.com serverindeyim artık 2. yuvam burası.kim ne derse desin şimdi burayı seviyorum ve bir oyuncu olarak bu Türk serverimizin daimi ve yükselmesi için her türlü yardımı esirgemiyecegim.çünkü bulunduğumuz ortamı güzelleştirmekte bizlerde mahvetmekte ve ben bu sercerde aile ortamı gibi rahat oynuyorum.herkes birbirini tanıyor artık.guildin sitesini bile kurdum.umarım herkes gönlünce bir serverde severek oynar ve oralara yardımcı olur.saygılarla....... www.turkeyguild.com.tr.tc

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.