Şimdi Ara

Muturk Yakinda bomba gibi geliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
4.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cs ayarlarindan dişa acıcaksiniz bu kadar basit zor deilki
  • muturkun zevki hiç bi yerde yoktu bea
  • arkadaslar bende muturk oynicam ama size tavsiyem sakin mubergamaya baslamayin baslicaklarida uyarın cok kotu cunku.
  • lem sen işine baksana velet.....git sen kumda oyna

AYRICA MUTURK HAKKINDA NE KADAR KÖTÜ KONUŞSAMDA YİNEDE GÜZEL SERVERDA BENİM HAYATIMDA AYRI BİR YERİ VAR(HAKSIZLIKLARA RAĞMEN)AMA AÇILSIN EĞER BY SEKASOFTTA KABUL EDERSE GELİRİM ORANINDA BİRİNCİSİ OLURUM HİÇ FARKETMEZ.AMA MUTURK BAŞKAYDI ONUNDA BENİM İÇİN AYRI BİR YERİ VAR

HOPA_TEAM
  • Arkadaslar Simdiden hayırlı olsun.... Turkmu kapandıgında cok uzulmustum. İyibir rakipti. Umarım yeni versiyonda aradıklarını bulurlar.... Simdiden Basarılar....
    SAYGILARIMLA!
  • mu.drosiba.lv die bi litvanya serveri var adım turk_mg_ ben hem mubergama hemde peacemu oynuyorum.ikisi de 1-0z ama mupeace daha ilerde sanırım çünkü 220 questleri ve adminlerinin sıcak kanlılıgı ve adaletli davranması beni daha bagladı oraya...ama ne kadar da olursa olsun mubergama yı değişmem hiç birşeye....adminler paso elf evlendiriyo..:)bir de ben ne kadar dogru bilmiyorum ama mubergama adminlerinin mupeace i mubergama dan çaldıklarını sölüyorlar hatta patlatacaklarını fln da soluyorlarmıs ama ne bileyim bence daha ileri be mupeace:)ve bence mu 1-0 ın tadı exp yüksek olunca cıkıyo çünkü yeni item ve büyüleri görmek daha güzel oluyo:):):)ve ben her mesajımda şunu sölemek istiyorum ki MUBERGAMA admin grubuna sonsuz teşekkürler...
  • Tesekkur ederiz Harun ama biz hic kimseden bir sey calmadik ve calmayiz....1.0z versiyonu ilk biz cikardik ... Hatta biz Bu 1.0 versiyonunu cikarttigimizda (bizim Dost Serverimiz olan TURKMU) kapanmisti...

Onlar kapandigindan beri bizim serverimiz her zaman acikti ve kapanmadi Biz kimseden bir sey calmadik...Ben senin dedigin Mu yu ilk defa duyuyorum arkadasim bu Dedigin server ne zamandan beri acikmis bi ogren bakalim

Ve biz her zaman Server acanlarin Ve Mu serveri acmaya calisanlarin her zaman yanindayiz..

Demisinki Patlatmaya calisiyolar === Asla hic kimseye ve Hicbir serveri patlatmaya calismayiz..

Her zaman Adminlerin yanindayiz!!!!

(Bu arada Basarilar TURKMU)

• Umarım Cok guzel Olur basarilar..
  • By sekasoft en iyisini yapacaktır inşallah
    ama eski userler olmayacak tabi
    eski günlerim aklıma geliyorda azmıyattım pc başında tabi ozaman bilgisayarım yoktu
    ey gidi eski günler heyyyyyyyyyyyyyyyy

• inşallah hemen kapanmaz (resmin mu online ile ne igisi var diyceksiniz ben lp ye bayılıyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Mentor -- 19 Kasım 2005, 10:36:51 >

• ortak olabilirim bana ulaşın ben size ulaşamıyorum byes.
  • sekasoft bana ulaş lütfen
  • Bu cevabi Adiyamanlilar icin vermek isterim. Cünkü Adiyamanda oynayan Mu oyuncularinin hepsi yakin arkadasim...
    Ben daha önce MuTurk u oynamadim o yuzden eski MuTurk hakkinda bir yorum yapmayacagim ama yeniden acilirsa oyuna baslarim. Oyunun nasil olacagini tahmin edebiliyorum ama insallah oyle olmaz...
    Olacaklar:
    1. ilk lvlleri atlamak zor olacak. Bunun icin bi kac tanidik chara point verilip saga sola yardim et denilecek ama onlarda sadece tanidiklarina yardim edecek veya buna benzer bir seyler.

2. Jewel bug olayi cok sacma eger hatayla bile acilmis olsa o sorunu gidermek zorunda olursun yoksa oyunu oynamanin bir anlami kalmaz.

3. itemler... ve Oyun icinde yapilan yarismalar... Adil olmak zorunda! Zaten böyle bir serverin cafede olmasi cok sacma.

Sana tavsiyem Sekasoft... Ya guzel bir server ac: kurallariyla, forumuyla, adil davranan adminleriyle(ukala olmayan, biraz da bilgileri olsun lamer olmasin lütfen!)

Ben su an TheGame oynuyorum. Yunan serveri, 4 tane admin var cok guzel bir forumlari var. Marketiyle Her seyiyle guzel ve kurallari cok adil! Cok güzel arkadaslarim var. Ama cokta düsmanim var Yunanlilardan Bu yuzden bir Turk serverine gecmeyi daha makul goruyorum. Tabi sacma sapan bir yer olmazsa...

Mafia'dan Not: Verdigin sözlerde dur

• SEKASOFT ADIN BOYLE BİR MSN'N VARMI ? selcuk_hopali@hotmail.com
  • lem sen hopalımısın adın ne ben çebi
  • len cheby levent ben trex ne hopalısı
  • YAW BİRDE YÜKLİYECEĞİMİZ YERİ SÖYLESEYDİN TAM OLURDU.
  • ARKADASLAR ACILDIMI SERWER?
    BANA ATIN MSJ OK? BENDE OYNARIM

• selam sselcuk ben SteLLa nasi gidiyo
    galiba gene verdigin sozde durmamisin aliskamlik yapmis bi kere neyse server ne zama aciliyo emrahinkine benzemesin aman 2 sona kapandi bilgisyar cokmus saglam olsun dai okmi seni sverim ama su kotu huylarin olmasa war ya canimi ye ha bide yene gel infernoya . MaFia.dan not: verdigin sozde dur

• hey millet bildiginiz guzel saglam bi server warmi excpisi dusuk mudanger diye bi server oynadim 15 dakkada reset attim bole sacmalikmi olur pls bi excpisi ½40 veya 50 pls hade bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.