Şimdi Ara

Muturk Yakinda bomba gibi geliyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
4.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne Trex si len trex kimis de yalani olm trex burda siz nerden trex ciktiniz a q

• LEN TREX BENİM NOLDU OLM KİM SORUN CIKARIO
  • TREX KİMMİS BU SÖZE SADECE GÜLÜNÜR.HERALDE HACKER TREX(BEN) DEN BAHSEDİOSUNUZ? tanju akıllı ol oynadıgın serverları başına yıkmayım bak oynatmam sana bu oyunu
  • lan tanju ne yaptıgını zannediyon sen trex le dogru konus adamı cıldırtma
  • bana bak ole artist artist konusma gel lan bunu cokert bu serverde oynuyom ckert it gibi havlarim mu.thegame.gr hade goster hackergini ha unutma insanlara saygim wardir hele de buyuklere o kada guveniyosan gel adiyaman a gel ki goren muza nasi kaydirdgini demirli delik cikti mertlk bozuldu olm sen wap_i diye bi msn nen yokmu gecen girdin kufur ettin kactin ayip lan dei kanliysan gel vey a sehrini sole ben adiyaman dayim
  • ufaklarla ugrasamam yas kacan senin 27 yasindayim her kfuru bu mu oyunlarindan ogrendm a.q bak mu.thegame.gr olm yunan serveri cokert ellerini operim lan burda yazıyom bide ole artist artit konusma trex burda war ismi ercan o oglum ben baska ercan tanimiyom muturte de oynadi turmuada dogru konus gencler ihtiyalrain budala oldugunu zanedeler ama ihtiyarlar genclerin budala oldgnu bilir o kaar duzgun konus canimi ye tamami sen ilerde ogluna bole mi konusmayi ogrettecen o cocugu senin le ugrasamam ufakliklarla boe hackerim diyeni cok gordum ama dogru konsurlar ben hackerim demezler saygili ol ve lutfen dogru konus ynusak yumsak

• selcuk bu kim hackerse tanirsin dai kime sesimi cikariyorsam ag hackerim diyo bu nasi is anamadim sen trex senin boyle bi msn war mi awp_i@hotmal.com gecenlerde girdin ana awrat kfr ettin ayip eger burda olsaydin wall o an yaklasayim parcalardim saygi en buyuk sermaedir dogru konus canimi ye ok mi babos ok mi? o msn senin se sole babos

• ha gel hade bu serverde oynuyom yık basimawww.thegame.gr sabahtan aksama kadar turk lerle dalga geciyolar gel budayim ben yayom bisi lmyo seni goreyim bakalim sen yaparsan demeki ben comezim:P

• OLUM SİZ BENİM KİM OLDUGUMU BİLSENİZ BOYLE KONUSMAZSINIZ OLM BAK KİM BENLE UGRASTI İSE SONU HAYIR OLMAMISTIR ADAM OL CANIMI SIKMA YAŞINADA SENİN ... TAMAM MI SEN ORDA SOKAKLARDA GEZERKEN BİZ MU OYNUYORDUK ULAN SEN BENİM TANISAN BOYLE KONUSAMAZSIN PİŞMAN OLURSUN BOYLE KONUSTUGUNA KİM BEN DAHA İİ HACKER DEDİ İSE SONUNDA ABİ SENLE YARISILMAZ DİİP PES ETTİ SANA SOLÜOM BENİ BİLMEM TRGAME MİDİR NE B.K TUR ONLARLA KARSILASTIRMA KENDİN SERVER KURABİLİOSAN KURDA GORELİM DAHA WEB SİTENİ ACMADAN BOMBALAMAZSAM NE OLİİM SEN SADECE OYNAMAYI BİLİOSUN BİZ HEM HACKERLİK YAPIORUZ HEMDE ADMİNLİK [[MUARCHANGEL]] BAK OĞLUM BİDAHA SOYLUYOM BENDEN BASKA TREX YOK VE OLAMAZDA SENİN TANIDIKLARINDA İSMİMİ KİRLETMEYE HAKLARI YOK.VE SUNUDA BELİRTİİM BLUEHACKTEAM ÜYESİ OLARAK SİZLERİN DİKKATLİ OLMANIZI SOYLUYORUM !!!

BENİMLE YARIŞMAK [G]üven [Ö]zveri [T]ectube İSTER!!!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: rabdor

OLUM SİZ BENİM KİM OLDUGUMU BİLSENİZ BOYLE KONUSMAZSINIZ OLM BAK KİM BENLE UGRASTI İSE SONU HAYIR OLMAMISTIR ADAM OL CANIMI SIKMA YAŞINADA SENİN ... TAMAM MI SEN ORDA SOKAKLARDA GEZERKEN BİZ MU OYNUYORDUK ULAN SEN BENİM TANISAN BOYLE KONUSAMAZSIN PİŞMAN OLURSUN BOYLE KONUSTUGUNA KİM BEN DAHA İİ HACKER DEDİ İSE SONUNDA ABİ SENLE YARISILMAZ DİİP PES ETTİ SANA SOLÜOM BENİ BİLMEM TRGAME MİDİR NE B.K TUR ONLARLA KARSILASTIRMA KENDİN SERVER KURABİLİOSAN KURDA GORELİM DAHA WEB SİTENİ ACMADAN BOMBALAMAZSAM NE OLİİM SEN SADECE OYNAMAYI BİLİOSUN BİZ HEM HACKERLİK YAPIORUZ HEMDE ADMİNLİK [[MUARCHANGEL]] BAK OĞLUM BİDAHA SOYLUYOM BENDEN BASKA TREX YOK VE OLAMAZDA SENİN TANIDIKLARINDA İSMİMİ KİRLETMEYE HAKLARI YOK.VE SUNUDA BELİRTİİM BLUEHACKTEAM ÜYESİ OLARAK SİZLERİN DİKKATLİ OLMANIZI SOYLUYORUM !!!

BENİMLE YARIŞMAK [G]üven [Ö]zveri [T]ectube İSTER!!!!!!

valla katılıyıyorum guzel soylemisin.

• olm gidip iki msn ve iki dadik site kırıp gelip coluk cocuga hackeri diye geciniyon ayip len kır mu.thegame.gr havlayim it gibi tavsan cocuk mu kaniriyon burda bulmusun ikikisiyi oturuyon ha ben nasi mu narim selcuga sor selcuga kim ogretti mu o soyler tavsan dun sen gulle oynarken biz bu oyunu oynardik admin oldur meyi kimse basaranmaz gel goserem admin nasi oldurulur hala hala ya coluk cocukla ugrasiyok albirini vur otekine yarmalar trex mis 50 tane war burda hangisisin uza basimdan beni sinirlendirme sole yerini gelem ole hesaplasak tavsan

• tanju yani stella abim iyi hackerdir
    sözde hacker olunmaz
  • arkadasim hayirli olsun benim ilk oynadigim serverdi insallah bu sefer sonu ole olmaz basarilar dilerim. MUMYTHOLOGY ADMİNİ RAMSES

http://mumythology.servegame.com/
  • kral adam ol gelir adam yaparim lan suzme sen kendini ne saniyon ole adam ol otur bilgisyari basina olm rus hacklerler bile cokertemedi bu siteyi bizim turkler mi coketteccek ama dogru biz turk lerin akli hep pis seylere takilir ha bu arada ismim yasar
  • ha su da ben ce o site cok mez her idaisan warim

• bu topic de bir kere daha küfür ve hakaret içerikli yazı görürsem topic silinecektir
  • hadi hayirlisi
  • MU TÜR HASTASIYIM
  • kadeşler şu mu türkün ne zaman açılacağı ile ilgili sıcak bilgi almam için bi ark daş bana msn sini versin
  • tmm mu turk zevklidi de sen mu-israel kasmadin galiba?? turk serverlarindan daha coq turk online wardi orda...(RedHair muisraeldeki nick)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.