Şimdi Ara

Müttefik (Allied) , Brad Pitt ve Marion Cotillard

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

“MÜTTEFİK”, 1942 yılında Kuzey Afrika’da düşman hattında ölümcül bir görevde savaşan Fransız direniş savaşçısı Marianne Beausejour (Cotillard) ile karşılaşan istihbarat subayı Max Vatan (Pitt)’in hikayesini konu alıyor. Marianne ve Max Londra’da tekrar bir araya geldiklerinde ilişkileri savaşın yoğun baskısıyla tehlikeye girer.

http://www.imdb.com/title/tt3640424/

Beni baya etkiledi fragman .
    Konu açılmışsa kusura bakmayın şimdiden.Aratınca çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 5 Ekim 2016; 23:53:44 >

•  Müttefik (Allied) , Brad Pitt ve Marion Cotillard
  • Marion varsa ben de varım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın ülkemizde gösterime giriyor film. bu ikili hakkında son dönemlerde yapılan dedikodular bakalım filmin gişesini nasıl etkiliyecek?
  • Merakla bekledigim filmlerden bu hafta gidicem guzel olucagini dusunuyorum

• Filmi bugün izleme fırsatı buldum. Durgun ilerleyen ama hiç sıkmayan, sonunda da hüzünlendiren bir film.
  • sonu çok iyi bitti, ağlattı ama puanı düşük imdb'de, o kadar düşük olmaması lazım

• Filmin bütün puanı ilk 50dkya verilmiş bence. Zaten kadının ajan olduğu filmin ortalarında hafiften belli oluyordu. Brad pitti gizli odaya çağırdıklarından sonra film benim için bitti. Tahmin edilebilir bir son ve hiçbir ilerleme olmadı bu dakikadan sonra. Daha ilginç bir son yazılabilirdi filme. Kadının İntihar edip brad pitti bir nevi kurtaracağıda filmin ilk dakikasından itibaren bir kaç kez bize gösterilen brad pitin çiftlik hayali teması ile belli oluyordu. İlk yarısı filmin çok başarılı ama ikinci yarı tam bir hayal kırıklığı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BluRay geldi.
  • Sinemada izlemiştim sonu güzeldi sadece. Pitt artık eski pitt değil.
  • Brad pitt nasıl botoks yapmışsa gülmek için yüzündeki tüm kasları zorlaması gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Puanına uygun bir film olmuş. Bu kadrodan daha iyisini beklerdim. Ayrıca bilerek yapıldığını düşünüyoru ama Brad Pitt çok donuktu. Çok büyük beklentilerle izlenilmezse kimseyi hayal kırıklığına uğratacağını sanmıyorum. Güzel bir filmdi, tavsiye ederim.
  • Sonu duygusal ve güzeldi. Sıkmayan bir film . Brad pitt de baya yaşlanmış gerçekten.
  • Gayet güzel bir dram filmidir aksiyon bekleyenler başka kapıya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûnus -- 25 Şubat 2017; 8:36:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumları okuyup sıfır beklentiyle seyrettim. Açıkcası beğendim filmi. Ama biraz daha senaryoyu derleyip toparlasalar çok daha başarılı sonuç verebilirmiş. İdare edecek bir yapım olmuş şu haliyle.

>suikastten kurtulmaları saçma olmuş
    >adam her daim karısının yanında oldu, ama yinede hain ilan edilmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpalp84 -- 26 Nisan 2017; 9:5:2 >
  • alpalp84 kullanıcısına yanıt
    spoiler butonunu kullanın lütfen
  • Filmi belki klasik olacak ya da 2016 yılına damga vuracak bir yapım olmasa da güzel olmuş. Belki çok durağan olabilir ama kesinlikle sıkılmadım ve sonuna kadar merak içinde izledim. 7.5/10
  • Özellikle sonlarında duygusallığın dibine vurmuş.Güzel film ben beğendim.Diğer arkadaşlar da bahsetmişler Pitt harbiden donuk ruhsuz gibiydi.
  • Oldukça iyi bir film evet Brad Pitt biraz sönük kalmış ama abartıldığı kadar kötü değil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.