Şimdi Ara

Mutsuzluk+karamsarlık=depresyon

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayattan zevk almıyorum. Ya da almasını bilmiyorum. Hiçbir şey yapasım gelmiyor. Bazen uzanıp dakikalarca tavana baktığım oluyor. Kendimi umutsuzluğa sevk eden düşüncelere dalıyorum. Kendimi bir türlü hayata karşı, hayatın getirdiği olumsuzluklara karşı motive edemiyorum. Her şeyden alınıyorum. Her şeyi kafama takıyorum. Sevmek, sevilmek istiyorum. El ele tutuşan çiftleri gördükten sonra "olan var olmayan var bilader" dememek istiyorum. Aşk istiyorum belki de. Bir kız sakallarımı okşasın istiyorum. Ansızın yanaklarıma öpücük kondursun istiyorum. Gözlerime aşkla baksın istiyorum. Çok mu şey istiyorum?

• Sevgiliyi de biz bulmıyıcaz ama aday varsa onun hakkında öneride bulunmak konusunda master yapmış bir ****.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Sevgiliyi de biz bulmıyıcaz ama aday varsa onun hakkında öneride bulunmak konusunda master yapmış bir ****.

Aday var. Pek fazla muhabbetim olmasa da selamlaşıyor,hal hatır soruyoruz birbirimize. Ancak ben bu konularda çok tecrübesizim. Yol yordam bilmiyorum diyebilirim. Hiç kız arkadaşım olmadı mesela. Bu işlerden zerre anlamıyorum. Tipimin ortalamanın üstünde olduğunu söylüyorlar. Ancak öz güven problemimi aşamıyorum bir türlü.
  • Kuklasıyız çarkı feleğin oynuyoruz perdede,
    Söylüyorum gerçeği; "Yok bu mecaz" demeyin de...
    Ardı ardına girmedeyiz ecel sandığına dostlar, bilin;
    Oynadık işte biraz şu varlık denilen yerde.

Sen de oyna.
  • Betonaoturmaüsütürsün kullanıcısına yanıt
    Tamam aynı durum dayız tek farkımız ben sizden daha gencim sakin oluyoruz derin bir nefes alıp ağlamaya başlıyoruz sizin yaptığınız ben napıyorum.
    Deniyorum nede demişler bir kızı 1000kişi ister bir kişi alır.
    Sen denemeye başla 999 kadar dene sonra sokaktan ilk geçen kıza teklif et kabul etmezse ters takla atıcam çivilerin üstünde düz takla atamıyorum ama umudum var ki senden böyle söylüyorum.
    Dene umut et korkma kız seni boğazlamaz zaten kimse ilkte kazanmıyor merak etme.
    Sana tavsiyem kadınlar erkeklerden çok hemcinslerini kıskanır.
    Kız sana ilgi duyuyorsa onun yanında bir kızla takıl birde kızın çevresindeki kızlara kendini övdür.Kızda ufak bir umut varsa elde edersiniz.
  • Anlamadım yalnız mısın ? Neyse ben de bunları istiyorum ama olmayacak yani kendimi kandırmanın alemi yok.Eğer yalnızsan gelişme olacağını zannetmiyorum.Sevdiğin biriyle beraber olabilirsin ama sonumuz belli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Tamam aynı durum dayız tek farkımız ben sizden daha gencim sakin oluyoruz derin bir nefes alıp ağlamaya başlıyoruz sizin yaptığınız ben napıyorum.
    Deniyorum nede demişler bir kızı 1000kişi ister bir kişi alır.
    Sen denemeye başla 999 kadar dene sonra sokaktan ilk geçen kıza teklif et kabul etmezse ters takla atıcam çivilerin üstünde düz takla atamıyorum ama umudum var ki senden böyle söylüyorum.
    Dene umut et korkma kız seni boğazlamaz zaten kimse ilkte kazanmıyor merak etme.
    Sana tavsiyem kadınlar erkeklerden çok hemcinslerini kıskanır.
    Kız sana ilgi duyuyorsa onun yanında bir kızla takıl birde kızın çevresindeki kızlara kendini övdür.Kızda ufak bir umut varsa elde edersiniz.

Ben iletişim kurma konusunda sıkıntı yaşamıyorum aslında. Yolda,otobüste,metro da vs. gördüğüm kızlarla iletişim kurabiliyorum bir şekilde. Ancak hoşlandığım biri varsa onunla kuramıyorum. Beni kabul etmeme ihtimalinden korktuğum için mi yoksa başka sebeplerden ötürü mü bilmiyorum.
    Dediğin gibi reddedile reddedile birini bulurum. Ancak o zamana kadar kafa mafa kalmaz bende.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.