Şimdi Ara

Mutlu çocukluğumuzu 1 fotografla özetle

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
     Mutlu çocukluğumuzu 1 fotografla özetle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çocukluk hayal kurmakla geçer.

• Tabiki net cafede knight online ortamı

• Editlerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hugo'nun fotoğrafını koyduğumu düşünün.

• Valla senin gene iyi ben o zamanlarda bilgisayar bilmiyordum, yani bana uzaktı asla sahip olamicam diyordum. Benim mutluluğum, beyblade, tasolar, misket, 9 taş oyunu, 11-50 oyunu, 5 Adım oyunu, mahalle arası futbol kolasına-baklavasına. İnternet kafeye gidip 1 saatlik açtırınca kendimizi bişey sanmamız.. Cs 1.5'te Assault 1337 oynamak. Kurulan SW şiresini kafe içerinde önceden belirlediğimiz şekilde kimse anlamadan bağırarak vermek.. Oyun bittiğinde 1 saatlik oyunu 2 saat boyunca tartışmamız.. 10 tane 10 kuruşluk cips ve 2 paket nazo ile arkadaşların evinin çatısında piknik yapmamız.. Akşam ezanında eve gidip yemek yedikten sonra tekrar aşağı inip oynanan saklambaç.. Sabahları erken kalkıp çizgi filmin başlamasını beklemek.. Zabu mafu izlemek.. ve daha bir sürü şey. Özledim aga süper günlerdi sorumluluk yok görev yok ye iç ve yat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzoBride -- 20 Eylül 2015; 17:15:40 >

•  Mutlu çocukluğumuzu 1 fotografla özetle

Pantolonumun sol dizi her zaman yırtılırdı. Annemde hep laf ederdi ama yinede oynamama bir şey demezdi. Ah ulan ne günlerdi.
  • Mahallede ne maçlar yapardık. Topumuz balkona kaçardı, az topumuz kesilmedi
  • Gazoz Kapaklarından Taso Yapardık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.