Şimdi Ara

Müşteri Takip Programı Bilgilendirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bir Müşteri takip programı aramaktayım, ücretli ve ücretsiz birkaç programa baktım internetde, ancak ücretsiz programlar pekde istenileni karşılayamıyor. Bu sebepten ücretli programlara bakmaya başladım ve Huzur soft Müşteri Takip ve Taksitli Satış Programı diye bir program buldum.

Ancak bu firma veya programla ilgili hiçbir yerde bir yazı, yorum yada şikayet göremedim, anladığım kadarıyla Bursa merkezli bir firma, telefon ile destek, eğitim v.b yardımlarda bulunabildiklerini söylüyorlar. 450 tl gibi de bir fiyat biçiyorlar (KDV li fiyatı). iş böyle olunca sizlere bir sorayım dedim. Kullananız yada başka önerebileceğiniz bir program varmıdır?

Benim için gerekli özellikler, alınan satılan ürün bilgileri, satın alan müşteri bilgileri, hangi marka - model mal kime ne tarihte kaça satılmış, hangi mal daha çok satılmış hangi mal hiç satılmamış yada az satılmış vb.. gibi şeyler.. şimdiden yardımlarınıza teşekkür ederim hepinize iyi günler dilerim!

Ps: Konuyu yanlış yerde açtıysam adminlerime af ola =)

• Kendi gelistirdigim musteri takip uygulamasi ni ucretsiz olarak verebilirim, Fatura basimi vs. gibi islemlerde mevcuttur. Ekstra istek olursa onlar icin ucret talep ederim sadece.
  • Sanırım istediğiniz tam olarak Stok Cari Programı :)
    Piyasada cok fazla stok cari vb program var ama doğru dürüst istenilenleri karşılayacak bi program bulmak zor. Ben eğer program satın alıcaksanız Akinsoft'u öneririm. Bu konuda fena değiller. Ya da İstanbul firması DARA YAZILIM da olabilir.
    ve bi firma daha var Eskişehirde. Stok Cari'de oldukça başarılılar. Firma ise BERKUT BİLİŞİM
  • Bu konuda Dara Yazılımın fiyatları yüksek gelecektir diye tahmin ediyorum. AkınSoft doğru tercih olabilir fakat istenilen ve var olan özelliklere bakılmalı. İsterseniz bahsettiğiniz programı isteklerinize uygun olarak yapabilirim.
  • Tutku Yazılım var Kullanmıştım Daha Önceden Fiyatı ve Özellikleri Güzel...
    İsterseniz Demoyu İndirip Deneyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdjuNn

Merhaba arkadaşlar,
    Bir Müşteri takip programı aramaktayım, ücretli ve ücretsiz birkaç programa baktım internetde, ancak ücretsiz programlar pekde istenileni karşılayamıyor. Bu sebepten ücretli programlara bakmaya başladım ve Huzur soft Müşteri Takip ve Taksitli Satış Programı diye bir program buldum.

Ancak bu firma veya programla ilgili hiçbir yerde bir yazı, yorum yada şikayet göremedim, anladığım kadarıyla Bursa merkezli bir firma, telefon ile destek, eğitim v.b yardımlarda bulunabildiklerini söylüyorlar. 450 tl gibi de bir fiyat biçiyorlar (KDV li fiyatı). iş böyle olunca sizlere bir sorayım dedim. Kullananız yada başka önerebileceğiniz bir program varmıdır?

Benim için gerekli özellikler, alınan satılan ürün bilgileri, satın alan müşteri bilgileri, hangi marka - model mal kime ne tarihte kaça satılmış, hangi mal daha çok satılmış hangi mal hiç satılmamış yada az satılmış vb.. gibi şeyler.. şimdiden yardımlarınıza teşekkür ederim hepinize iyi günler dilerim!

Ps: Konuyu yanlış yerde açtıysam adminlerime af ola =)

Akınsoft tam istediğiniz özellikleri içeriyor. Biz işletmede kullanıyoruz. Bilgisayar bileşenlerini toptan satan işletmede son 5 yıldır tam aradığınız yazılım olarak söyleyebilirim. Ayrıca hangi mallarda hızlı tüketim varsa onlardan ithal ediyoruz. Program bize bunun analistik sonuçlarını da veriyor. Forever Akınsoft :)

• Bunun icin programa ihtiyac var mi bilemeyecegim. Az biraz excel bilgisi ile halledilebilir gibi geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar herkese çok teşekkürler ancak sorunun giderilmesine gerek kalmadı :) konu kapatılmıştır.... Herkese yardımları için çok teşekürler yinede!
  • bu adresten indirebileceğiniz tamamen (ömürboyu) ücretsiz bi program var

ben kullanıyorum süper bi program http://www.veresiyetakip.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronn66 -- 23 Kasım 2017; 16:28:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.