Şimdi Ara

Mustang Güneş Gözlüğü 79.90 Morhipo (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
11
Favori
49.373
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: liberty_15

Madem tedarik edemeyeceklerdi neden satışa sunuldu ki? Bizim paraları işletmek için mi ki?
    70 liranın neyini işletecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: balci1987

Seri sonu eski modeldir
    Olsun gözlüğün modeli geçmez

• quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

morhipo sahte ürün satıyor tek tek tedarikçilerini denetlemiyor ,marshall kulaklıkların yegane çakmalarını bu adamlar satmıştır hocam

Alıntıları Göster
    Bu mantıkla hb, gg, n11 sahte ürün satmış mı oluyor? Satışa aracılık eden firmanın tedarikçilerinin bütün ürünlerini orijinal mi diye denetlemesi mümkün mü? Çamur atmak işin kolayı tabi. Fikir sahibi olmadan önce bilgi sahibi olmakta fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanist

Bu mantıkla hb, gg, n11 sahte ürün satmış mı oluyor? Satışa aracılık eden firmanın tedarikçilerinin bütün ürünlerini orijinal mi diye denetlemesi mümkün mü? Çamur atmak işin kolayı tabi. Fikir sahibi olmadan önce bilgi sahibi olmakta fayda var.

Alıntıları Göster
    olayın çamur atmakla ilgisi yok birden fazla ürünün sahte geldiğini geri gönderdiğimi bilirim,ne ekime yarıyor o zaman bu firma kimden ne mal aldığını sattığını bilmiyorsa ,güvenilirliği nerede kaldı?kaldı ki ben bu yazdığınız siteler içinde farklı birşey belirtmedim sahte ürünler oradada boy boy satılıyor....sorumluluk almayacaksa bu firmalar anlamı nedir?denetlemeyecekse bilemeyecekse olayı nedir?nerede kaldı o zaman kurumsallıkları?

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanist

Alıntıları Göster
    Evet dediginiz saticilar cok defa sahte-imitasyon urun satmıştır. Şikayet geldiginde saticidan fatura ibrazı isteyebilir ama pek denetlemiyorlar. Çünkü yüklü komisyon kazanıyorlar.

• Arkadaşlar söylemek istediğim aracı kurum olarak hizmet veren firmalar binlerce dükkanın sattığı ürünün orijinalliğini denetleyemez. Bu yapıyı kurması operasyonel açıdan mümkün değil. Yapmanız gereken satıcının puan ve yorumlarına dikkat etmektir.

Morhipo için ise zaten firmanın iade konusunda sorun çıkarmayacağını biliyorum. Açıldığı günden itibaren onlarca sipariş verdim. Tedarikçisi farkli firma olsa bile Boyner müşterisini mağdur etmez.

• Hazırlanıuor yazıyor, bekliyoruz

• Mustang Güneş Gözlüğü 79.90 Morhipo
    Benim gözlük gönderilmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • siparis verme sirasina gore iptal ediyor olabilirler
    bende ilk siparis verenlerdenim hazirlaniyor diyor
  • Kiminin iptal olmuş kiminin gönderilmiş yüksek ihtimalle tutulan satış miktarı iyi modelleri yollamıyor satış oranı düşük elde kalma ihtimali yüksek modelleri yolluyorlar daha mantıklı bi açıklama bulamadım. Kimini iptal etmişler kimini yollamışlar

• teslim tarihi 2 ağustos yazıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SW4RTHY

Mustang ,Osse, Hawk ve diğer bir çok modelin Türkiye de ki resmî teknik servisinde çalışıyorum , yardımcı olabilirim
    Cam kaliteleri nasıldır? Veithdia bunlara göre sizce nasıldır? Arada moda gözlükçülerinden Zeiss cam kullananlar da olabiliyor.

• GOLDFALCON kullanıcısına yanıt
    Merhaba GOLDFALCON,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: exorcist26

Benim gözlük gönderilmiş
    Hocam sipariş numarasını ekleyebilirmisin sıraya göreyse bilelim.

• HaNGar kullanıcısına yanıt
    Son beş hanesi 20788 hocam

• Bitmiş kampanya galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus000

Cam kaliteleri nasıldır? Veithdia bunlara göre sizce nasıldır? Arada moda gözlükçülerinden Zeiss cam kullananlar da olabiliyor.

Alıntıları Göster
    Cam kaliteleri diğer tüm marka gözlükler ile aynıdır. Zaten hepsi neredeyse aynı fabrikada üretiliyor. Sadece üzerinde yazılı olan marka farklı

• Merhaba. 1 adet Mustang 2 adet de Osse güneş gözlüğü aldim.
    Mail atıp tedarikçi firmayı sordum. Gelen cevap Filiz Aksesuar.

Mustang Güneş Gözlüğü 79.90 Morhipo

• Cudana kullanıcısına yanıt
    Sahte mi o zaman?

• quote:

Orijinalden alıntı: exorcist26

Son beş hanesi 20788 hocam
    Tamamdır teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.