Şimdi Ara

Mustafa Sarp gençleşerek Manisaspor'da (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adamin savunulacak tarafi yok siz neyin pesindesiniz la

• Mustafa Sarp>selcuk inan

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

quote:

Orijinalden alıntı: Monterrey

Zamaninda demisti ki:

Yedek kulübesinde oturacağımı düşünürken iki senede 70 maç oynadım. Buna rağmen Galatasaray'ın gelmiş geçmiş en sevilmeyen oyuncularından biriyim. İşler kötü gidince ihale bana kaldı! Elano'ya ya da Arda'ya kalmayacağı kesin. Benim gibi vasıfları daha az olan mücadeleci oyunculara kalır. Bunun önünde saygıyla eğiliyorum.

İçeride Karpaty maçı oynadık. Maçtan sonra Ali Sami Yen Stadı'nın önünde taraftarlarla yeni statla ilgili röportajlar yapılıyprdu. Taraftarlardan bir tanesi "Yeni stada Mustafa Sarp'ı izlemek için mi kombine alacağım?" dedi. O cümle kulaklarımdan hiç çıkmaz. En iyi oynayan 3 oyuncudan biriydim, maç 2-2 bitti diye üzerine gelinen yine ben. Ne yaparsam yapayım taraftara kendimi sevdiremeyeceğimi o gün anladım.

aynisi selcuk icin de sabri icin de gecerli. bu adamlar dunya capinda adamlar degil ama biz de dunya capinda takimlar degiliz. selcuk da sabri de yedek adamlar. bircok oyuncu gibi bazen iyi bazen kotu oynuyorlar. ama az yetenekli olduklari icin naparlarsa yapsin kufur yiyorlar. madem oyle hocaya kizin diyoruz. her hoca kullaniyor. bu sefer de baskandan torpilli diyorlar. adin cikacagina canin ciksin demisler. millet her mevkide cift yonlu yetenekli superstar istiyor. cok ust duzey takimlarmisiz gibi

Selçuk u günahım kadar sevmem. Her oyuna girdiğinde de söverim. Çünkü benden daha yetenekli olmayan bir adam bir şekilde oralarda dünya paralar kaldırıyor. Hem de oyuna girdiğinde bile topa dokunmamasına rağmen. Üstüne hem takımı yavaşlatıyor, hem de doğru düzgün pas veremiyor. Gitsin başka takımda oynasın. Adana Demirspor da oynasın, balıkesir de oynasın. ama Fenerbahçe ye yakışan bir adam değil. Yedeğine bile yakışmıyor.

• Yağmurlu bir günde görmüştüm seni
    Üstünde yırtılmış bir forma vardı
    Her zaman mekanın arka direkti
    Aklımda ettiğin küfürler kaldı
  • Arkadaşım olur kendisi

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemtas

Mustafa sarp diyince aklıma gelen tek aklıma gelen sey;

lan pino

• bu adami canakkale dardanelden mi almıştık ? o zamanlar bu adam için çok iyi diye yorumlar yapılıyordu forumlarda . orta sahanin en iyisi yerli xavi diyen vardı

• Türkiye liginde ki kazmalar kervanının üyelerinden biriydi yani ne diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FürelHonatis18

quote:

Zamaninda demisti ki:

Yedek kulübesinde oturacağımı düşünürken iki senede 70 maç oynadım. Buna rağmen Galatasaray'ın gelmiş geçmiş en sevilmeyen oyuncularından biriyim. İşler kötü gidince ihale bana kaldı! Elano'ya ya da Arda'ya kalmayacağı kesin. Benim gibi vasıfları daha az olan mücadeleci oyunculara kalır. Bunun önünde saygıyla eğiliyorum.

İçeride Karpaty maçı oynadık. Maçtan sonra Ali Sami Yen Stadı'nın önünde taraftarlarla yeni statla ilgili röportajlar yapılıyprdu. Taraftarlardan bir tanesi "Yeni stada Mustafa Sarp'ı izlemek için mi kombine alacağım?" dedi. O cümle kulaklarımdan hiç çıkmaz. En iyi oynayan 3 oyuncudan biriydim, maç 2-2 bitti diye üzerine gelinen yine ben. Ne yaparsam yapayım taraftara kendimi sevdiremeyeceğimi o gün anladım.

Kulübe küfürler savuran eleman için duygu sömürüsü.. bravo
     Mustafa Sarp gençleşerek Manisaspor'da

Koyum ne ya

• quote:

Orijinalden alıntı: DeusReus

bu adami canakkale dardanelden mi almıştık ? o zamanlar bu adam için çok iyi diye yorumlar yapılıyordu forumlarda . orta sahanin en iyisi yerli xavi diyen vardı

Çanakkale Dardanel'den Mehmet Topal gelmişti hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeusReus

bu adami canakkale dardanelden mi almıştık ? o zamanlar bu adam için çok iyi diye yorumlar yapılıyordu forumlarda . orta sahanin en iyisi yerli xavi diyen vardı

Hocam sen çok yanlış gelmişsin. Topal'dı dardanelden gelen. Sarp Bursa'dan geldi ve yetenekleri ( ya da yeteneksizliği) herkes tarafından bilinirdi.
    Yanlış hatırlamışsın...

• Sarp diyince bi beşiktaşa samiyende arka direkte attığı gol birde formasını yırtması gelir evet yetenek yoktu ama asıl şansızlığı onun gibi yeteneksiz 2 orta saha ile beraber oynamasıydı bence

• Bayağıdır ortalıklarda görünmüyordun? Yeniden gördüğüme sevindim, hoşgeldin.

@Sanctus,Espiritus!
  • quote:

Zamaninda demisti ki:

Yok fatura ona kesilmiş de bilmem ne. Valla izlemesek inanacağız. Bu adam orta sahada rakibin peşinden koşmak dışında ne yaptı ? Dibindeki adama bile pas veremeyecek nitelikte bir oyuncuydu. Sanki Pirlo'dan hallice bir oyun ortaya koyuyormuş da diğerleri yıldız olduğu için bütün suç buna yüklenmiş gibi bir imaj yaratmaya çalışmış.

İşin daha da komik yanı bu adama hak veren Galatasaray'lı çıkmış yukarıda gerçekten çok enterasan. O zaman sormazlar mı adama madem bu kadar mücadeleci bir oyuncuydun da neden Galatasaray seni şutladıktan sonra doğru düzgün bir takımla anlaşamadın ? Hep düşmemeye oynayan takımlarla 1'er yıllık anlaşma yaptın diye. Bir de en iyi oynayan 3 oyuncudan biriydim falan demiş ancak BAM ortasahası arasında en iyi 3 oyuncudan biri olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Solert

quote:

Zamaninda demisti ki:

Yok fatura ona kesilmiş de bilmem ne. Valla izlemesek inanacağız. Bu adam orta sahada rakibin peşinden koşmak dışında ne yaptı ? Dibindeki adama bile pas veremeyecek nitelikte bir oyuncuydu. Sanki Pirlo'dan hallice bir oyun ortaya koyuyormuş da diğerleri yıldız olduğu için bütün suç buna yüklenmiş gibi bir imaj yaratmaya çalışmış.

İşin daha da komik yanı bu adama hak veren Galatasaray'lı çıkmış yukarıda gerçekten çok enterasan. O zaman sormazlar mı adama madem bu kadar mücadeleci bir oyuncuydun da neden Galatasaray seni şutladıktan sonra doğru düzgün bir takımla anlaşamadın ? Hep düşmemeye oynayan takımlarla 1'er yıllık anlaşma yaptın diye. Bir de en iyi oynayan 3 oyuncudan biriydim falan demiş ancak BAM ortasahası arasında en iyi 3 oyuncudan biri olabilir.

Yazıyı adam gibi okusan 'Karpty maçındaki en iyi 3 adamdan biri' olduğunu anlardın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Garp the Fist

Bayağıdır ortalıklarda görünmüyordun? Yeniden gördüğüme sevindim, hoşgeldin.

@Sanctus,Espiritus!

eyw ama burası çok ciddi bi yer olmuş ya,böyle çekilmez burası
  • boşa çıkmış melo giderse düşünülmeli, merterle tatlı bir rekabete girebilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanctus,Espiritus!

boşa çıkmış melo giderse düşünülmeli, merterle tatlı bir rekabete girebilirler

• bir Fenerbahçe derbisinde kalenin dibinden vurma tırsaklığını gerçekleştirmiş gol atmamızı engellemişti kendisi,
    Kazmaydı hala da kazma,
    Şimdi ben de Sabri ve Aydın için mi maça gidecem diyerek senede 1-2 maça ancak gidiyorum,
    Takım iyi de biz mi maça gitmiyoruz,
    Sonra gelirler hede hödö iyi günde kötü günde,
    İyiden kastım mücadele aslında 3 puan değil, bu sezon takım %20 mücadele ile şampiyon oldu,
    Burak'ın topa koşmamaları Selçuk'un oyun oynamama isteği,
    Sneijder ve Muslera takımın sezon boyunca en çok mücadele edenleriydi, diğerleri fıs!
    Bu takıma mı kombine alalım yani
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.