Şimdi Ara

Munazara,yardim lazim!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben televizyonun zararlarini savunacagim,neler diyebilirim,hocayi nasil etkileyebilirim,konuya nereden girebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok mu yaratici fikirler?

• Herkesde ortak olan yönlerine çalış, sağlık gibi mesela gözleri olumsuz etkiliyor falan araştır sağlığa zararlarını bide kültürün üzerine yürü işte bağımlılık yüzünden eski muhabbetler kalmadı tarzı şeyler söyle bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: ConyMarsona

Herkesde ortak olan yönlerine çalış, sağlık gibi mesela gözleri olumsuz etkiliyor falan araştır sağlığa zararlarını bide kültürün üzerine yürü işte bağımlılık yüzünden eski muhabbetler kalmadı tarzı şeyler söyle bence

Cevap verdigin icin tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: KarahanZ

quote:

Orijinalden alıntı: ConyMarsona

Herkesde ortak olan yönlerine çalış, sağlık gibi mesela gözleri olumsuz etkiliyor falan araştır sağlığa zararlarını bide kültürün üzerine yürü işte bağımlılık yüzünden eski muhabbetler kalmadı tarzı şeyler söyle bence

Cevap verdigin icin tesekkurler

Az çok bilgim var kaçıncı konuşmacısın ?
  • bi keresinde elektrik kesildiğinde ben babam ve eniştem muhabbete daldık ve elektriğin geldiğini farketmedik
    ama elektrik kesilmeseydi biz o anda iletişim halinde olmayacak ve tv izleyecektik

bunun gibi örnekler verebilirsin kardeşim

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ak Sakalsız Dede -- 9 Mayıs 2013; 22:18:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ak sakallı user

bi keresinde elektrik kesildiğinde ben babam ve eniştem muhabbete daldık ve elektriğin geldiğini farketmedik
    ama elektrik kesilmeseydi biz o anda iletişim halinde olmayacak ve tv izleyecektik

bunun gibi örnekler verebilirsin kardeşim

edit:imla

Tesekkurler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.