Şimdi Ara

Multivitamin ve Yağ yakıcı Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben spor yapmaya başlayacagım ancak bu ilk seferim oldugu için yardım almak istiyorum 21 yaşındayım Boyum 1.87 ve 120 kiloyum üniversite sınavıdana hazırlandıgım için beni dinç tutacak bir multivitamın olarak buna karar verdimhttps://www.supplementler.com/urun/natures-supreme-multivitamin-for-men-60-kapsul-7166 yağ yakıcı olarakta bunuhttps://www.supplementler.com/urun/weider-l-carnitine-liquid-2500-mg-20-ampul-6211 almayı düşünüyorum önerileriniz nelerdir ne yapmalıyım söylerseniz sevinirim

• Solgar vm 75 ve yag yakıcı sporsuz anlamsız ki sporla bile anlamsız solgar vm 75 alın geçin olmadı solgar vm 2000 alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Multivitaminler dinç tutmak için değildir enerji vermez. Sağlık içindir. Eğer yorgunluk gibi sıkıntın varsa doktora git.

• semavi7 kullanıcısına yanıt
    Yağ yakıcı hakkındaki düşünceniz nedir onu almalımıyım peki
  • InvisibleLord kullanıcısına yanıt
    solgar vm 2000 sanırım kalmamış vitaminler.com da felan
  • AirJET A kullanıcısına yanıt
    Yağ yakıcıda gereksiz boşuna paranı verme. Zaten kilolusun spor ve sağlam bir diyet ile gözle görülür yağ yakarsın.

• Up
  • Merhaba

İllaki yağ yakıcı kullanacaksan öncelikle l-karnitin ve cla kullanmalısın. bunların yanına yağ yakıcı kullanırsan işe yarayabilir. yağ yakmak için öncelikle kas oranaını arttırmalı ve metebolizmanı hızlandırmalısın.

Yağ yakıcı olarak TR den alınan ürünler ÇOK BASİT . ithal olanlar ise fazla gelebilir. o yüzden çok dikkatli olmak gerekli.

SAYGILARIMLA ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.