Şimdi Ara

Multimedia Dictionary 1.00 Yazılımı Olan Varsa 50TL Vereceğim!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Elinde Multimedia Dictionary 1.00 6 Dil Sesli Sözlük Programı olan varsa çok zor bulunduğundan dolayı 50TL'ye satın alacağım. Kopyası da olabilir, hele bir bulayım detaylar görüşülebilir.

Multimedia Dictionary 1.00 Yazılımı Olan Varsa 50TL Vereceğim!

• up
  • up
  • Merhaba;

Programın yapımcısının web sayfası; telif hakkından dolayı programının geliştirmesini bırakmış ama web tabanlı uygulası devam ediyor umarım işine yarar...

http://www.mbirgin.com/?c=HTML&ID=315&t=Multimedia_Dictionary__Sesli_ve_Resimli_ingilizce_Sozluk
  • cemcakmak kullanıcısına yanıt
    Bu program ile bu çalışma aynı kişilere ait değil ki onu geçtim alakası bile yok. Yapımcılardan ikisine ulaşamıyorum diğer ikisi vefat etmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karanlık Ülke kullanıcısına yanıt

Hocam bulabildin mi uygulamayı?

• burhanuludag B kullanıcısına yanıt

Buldum hocam.

• Karanlık Ülke kullanıcısına yanıt

paylaşabilir misin? Yıllardır aradığım tadı damağımda kalan bir uygulama

• Hocam sakıncası olmazsa lütfen paylaşır mısın, yıllardır arayıp da bulamıyorum. Hiç bir yerde de satılmıyor. çok mutlu oluruz, selamlar

• Bende de program var. Oracle VirtualBox ile Windows XP kurup, üzerine uygulamayı install ettim. 1999 yılında Chip dergisinin ekinde CD olarak verilmişti bu program, hala saklarım. O zamanlar Chip, PCNet, PC Magazine dergileri on numaraydı.

Bu programla kelime oyunlarıyla İngilizce öğrenip, TOEIC ten 920 (C2) almıştım 2006'da

2014'de Almanca çalışmaya başladım, 2017'de Goethe Zertifikat C1 aldım

2017'de Fransızca çalışmaya başladım, 2021'de TEF sınavından 500 aldım (C1)

Benim için de vazgeçilmez, aşırı hatırası olan bir yazılım. CD siz çalışması çok kolay, kurulum dosyalarında, CDDATA mı öyle bir klasör var (ses ve resimleri içeren büyük 2 tane dosya), o klasörü doğrudan, c:\program files\sayisal\multimedia dictionary\data kopyalıyorsunuz o kadar

• varsa upload et isteyen faydalansın

• bende cd si vardı malesef yere düşmüş üstüne basmışım cd kırıldı.paylaşan olursa çok duacı oluruz.ben paylaşırdım kesin.

• s.acilen S kullanıcısına yanıt

https://ia801401.us.archive.org/32/items/logomoti-f-7a-dunya-ekonomisi/multimedia%20dictionary.iso

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.