Şimdi Ara

Multi inverter(split) Klima Tavsiyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar evime salona ve yatak odasına klima taktırmayı düşünüyorum. Olursa 3. olarak mutfak alanına. Sadece soğutmada ve nemi azaltması için kullanacağım ısıtma olarak kullanmayı hiç düşünmüyorum, bazı konularda fikir ve tecrübe ihtiyacım var ;

1. Vestelin Flora Doğa Multi Inverter Kliması fiyat olarak bana cazip geliyor , sizce beni uzun vadede üzer mi ? dış ünite sesi komşuları veya bizi üzer mi ?(genel dış ünite çok sesli demişler)
    2. Dış ünite'yi mecbur apartmanın dışına kurdurtmam gerekecek , bunun için apartman sakinlerinin izinine veya herhangi bir yasaya uymam gerekir mi ?
    3. Fiyat/Performans olarak önerebileceğiniz ürünlere açığım , 2 veya 3 klima düşünebilirim.
    4. dış ünitenin kaç klimayı desteklediğini nasıl anlayabilirim , ileride +1 veya +2 klima taktırma durumu olabilir.
    5. Dış ünite kapasitesi neye göre olmalı , Örn 12k+12K iç alsam dışı 18k olsa veya daha az uyar mı ? aynı anda çalışma durumuna göre mi değişiyor bu kapasite pek anlamadım.

cevaplarınız için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çekirdek61 -- 19 Ağustos 2022; 9:53:9 >

• Multi klima yerine kesinlikle teke tek normal klima tercih edin.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.