Şimdi Ara

mükemmel asist

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• asisti yapan çocuğun adını bilen varmi.35 numara ya baktım takımın beyaz görünüyor bu adam siyah .

• Fred Rodrigues.

Yukarıdaki sekmelerden de göreceğin üzere baya bi baktım :) İşsizde değilim ama neden bu kadar kastım anlayamadım

mükemmel asist
  • bu adam supermiş hakkaten .bizim scoutlar ne iş yapiyorlar.adam bildiğin kara messi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizan

Fred Rodrigues.

Yukarıdaki sekmelerden de göreceğin üzere baya bi baktım :) İşsizde değilim ama neden bu kadar kastım anlayamadım

mükemmel asist

http://www.mackolik.com/Takim/790/Internacional#

burda yok . Adam hayalet sanırım . Transfermarktta da 35 numarada mario bolatti gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

bu adam supermiş hakkaten .bizim scoutlar ne iş yapiyorlar.adam bildiğin kara messi.

youtube ile scout olunsaydı..
  • ara transferde her zamanki gibi shaktar aldı

http://www.transfermarkt.co.uk/en/frederico-rodrigues-de-paula-santos/leistungsdaten/spieler_191614_2012.html

bu shaktarda tam bizlik adam çalışıyor adam FM oynuyor baktı brezilyalıların potansiyel yüksel hocam bunu alalım diyor

yoksa fernanda,wellington,bernard,willian,alex,douglas costa bunların başka bi açıklaması olamaz

• OnrbK kullanıcısına yanıt
    bu adam gördüğüm en yetenekli brezilyalılardan biri diğer maçlarınıda seyredicem şimdi. brezilyada bizim maç izleyen bi adamımız yokmu.yoksa vay halimize.

messi olacak potansiyele sahip biri .boy pos da uygun.

shaktar 2 seneye kalmaz premiere 50 ye satar bu adamı.

arkadaşım adam zaten scoutluk çağı geçmiş messi gel kapışalım moduna girmiş sen bunu göremiyorsun sanırım :)

"Herkes scouting’i sadece gidip oyuncu keşfetme zannediyor. Oysa, bu işin %99’u kimi almayacağınıza karar vermektir. Keşif kotanızı da kalan %1 ile rahat rahat doldurursunuz."

bu adama olumsuz rapor veren scoutun alnını karışlayım ben :) adamın nesini inceleyeceksin daha.

adam verkaçda başarılı top tekniği mükemmel hızı çevre kontrlü zamanlaması ve en önemlisi bencil olamamsı daha ne ararsın bir oyuncuda bilmiyorum.

ha bu adamı bu yaşta herkes görür ama mühim olan 15-16 yaşındayken görmek .şu hareketleri 3. ligde yapan biri varmı türkiyede .

• quote:

bu adam gördüğüm en yetenekli brezilyalılardan biri diğer maçlarınıda seyredicem şimdi. brezilyada bizim maç izleyen bi adamımız yokmu.yoksa vay halimize.

arkadaşım adam zaten scoutluk çağı geçmiş messi gel kapışalım moduna girmiş sen bunu göremiyorsun sanırım :)

"Herkes scouting’i sadece gidip oyuncu keşfetme zannediyor. Oysa, bu işin %99’u kimi almayacağınıza karar vermektir. Keşif kotanızı da kalan %1 ile rahat rahat doldurursunuz."

bu adama olumsuz rapor veren scoutun alnını karışlayım ben :) adamın nesini inceleyeceksin daha.

adam verkaçda başarılı top tekniği mükemmel hızı çevre kontrlü zamanlaması ve en önemlisi bencil olamamsı daha ne ararsın bir oyuncuda bilmiyorum.

ha bu adamı bu yaşta herkes görür ama mühim olan 15-16 yaşındayken görmek .şu hareketleri 3. ligde yapan biri varmı türkiyede .

Scoutluğun temelinde zaten keşfedilmeyeni keşfetmek yatar ya da henüz piyasası yokken ucuza kapatmak yatar. O yuzden Fred icin bir scoutluk başarısı diyemicem. Misal javier hernandez'i scoutlarinin onerisiyle ferguson dunya kupasindan once aldi.Şayet biraz bekleseydi dünya kupası sonrasi 20 milyon euro en az vermek durumunda kalacakti. Shakhtar biraz baş veren her fidanı topluyor, onlarinki scoutluğun ötesine geçti artık.

Shakhtar'dan biri büyük paralara gidecek ise muhtemelen Bernard olur bu isim. Gerçi düşününce Teixeira, D. Costa, Taison, Fernandinho falan şuan satsalar hepsine en az 15-20'den kapıyı acarlar.

Küçük Shakhtar olma yolunda da Metalist Kharkiv ilerliyor. Kadrodaki yabancilari hep guney amerikali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Eğer 10+ maç canlı izleyip de bunları söylüyorsan eyvallah derim ona lafım yok.Ben youtube'a göre yorum yaptığını varsayıp cevap yazdım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.