Şimdi Ara

Müjde GAZİOSMANPAŞA (KÜÇÜKKÖY) Fiber internet geliyor ( Turknet gigafiber geldi) (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
14
Favori
44.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün Gaziosmanpaşa Türk Telekoma Planlama bölümüne gittim. Hürriyet Mahallesi fiber hizmet için kurulan panel arıza vermiş gözüküyormuş. Bütün aksilikler bir araya bile gelse yıl sonuna bitip hizmet verilecekmiş.

• Turk.net kutuyu koymuş ama hala sitede aktif değil.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • emredogn E kullanıcısına yanıt

selam hocam yani kutu koyulduktan sonra 3-4 ay sonra mı fiber aktif oldu?

• İnternet hızları arttıktan sonra verimli kullanan oldu mu ? Memnun musunuz ?

• Arkadaşlar sonunda bizim buralar TURKNET'in gigafiber bölgesine girdi ve bugün turknetten gelen ekip mahallenin heryerine gpon kablo çekti. Çekilen kablolar binanın alt girişine kadar yapılıp bırakıldı.Sanırım bundan sonraki aşama kutu takılması olacak.

• 22mert kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. Bölge paylaşabilir misiniz? Hangi mahalle?

• Yeni mahalle.

• Bizim binaya da dün Gigafiber kutusu takılmış. Sitede sorgulattığımda gözükmüyor yanlız. Bakalım ne zaman aktif olacak...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eyüp Emniyettepe Mah Halit bin Velit cad üzeri yığmışlar malzemeleri birini görürsek soralım bakalım bekli bizim burasıda altyapı çalışmasına dahil edilir fazla fiber göz çıkartmaz.

Müjde GAZİOSMANPAŞA (KÜÇÜKKÖY) Fiber internet geliyor ( Turknet gigafiber geldi)

Müjde GAZİOSMANPAŞA (KÜÇÜKKÖY) Fiber internet geliyor ( Turknet gigafiber geldi)

• Güncelleme ....

20 Ekimde binaya çekilen kablolar sonrasında bugün 8 kasım tarihinde turknetin siyah kutularından bağladılar bina içerisine. Bakalım ne zaman aktif olacak

• yeni mahalle'de bizim binaya da türknet yetkilileri kutu bağladılar. bağlantıyı yapan ustanın verdiği bilgiler doğru mudur bilmem ama 1-2 güne sinyal gönderirler dedi ve başka sağlayıcıdaysanız; türknet, 500tlye kadar geçiş ücretini karşılıyor dedi. 1000 gb'ta kadarmış. edindiğim bilgiler bu yönde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crwly kullanıcısına yanıt

Türknet kendi sitesinde 120TL'ye kadar karşılıyoruz yazıyor hocam. Usta ya içeriden bilgi alıyor yada... Müjde GAZİOSMANPAŞA (KÜÇÜKKÖY) Fiber internet geliyor ( Turknet gigafiber geldi) 

• Sonunda turknet geldi sorunlar çözüldü.

Gigafiber hayırlı olsun mahallemize.

Hız testleri;

Arkadaşlar size vereceğim aşağıdaki bu kod ile 1 ay ücretsiz TURKNET kullanabileceksiniz

DAVET KODUM: FLG83ER54BGX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 22mert -- 22 Kasım 2021; 18:35:32 >
  • Gigafiber tarifelerine geçişte 480₺'e kadar karşılıyorlar.

Hız sorgulamasını Gigafiber hizmeti alan bir konutta denerseniz ibareyi görürsünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ressi1 -- 22 Kasım 2021; 21:25:31 >
  • 22mert kullanıcısına yanıt

bu hızı ben niye alamıyorum? bugün gelip kurulumu yaptılar, 200-300 mbps bandında gidip geliyor.

Wifi ile bağlanıyorsan 5ghze bağlan

• Rimesia R kullanıcısına yanıt

5g, 2,4g ve kablolu olarak hepsini denedim. o hıza ulaşamıyorum 100-300 arası değişiyor

Kurulum sonrası hız testi yapıp fotoğraflıyorlar.200-300 imkansız. Wifi 2,4 ghz de sizin değeri verir ancak

• binaya kutu bağlıyorlar ki sizinkine bağlamışlar gibi gözüküyor. başvuru yapıyorsunuz sonra türknet sizi arıyor ve bağlantı için randevu veriyor. randevu gününde yetkililer geliyor ve kutudan dairenize ince bir kablo çekiyorlar (ethernet kablosu değil). istediğiniz odaya kadar kabloyu çekiyorlar ve modem bağlantısını yapıyorlar. hepsi ücretsiz.

kablonet diye bir ayrım yok. başvuruyu yapın, sizi aradıklarında sorarsınız.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.