Şimdi Ara

Müjde Galatasaray Rızıkçı ile 2 yıllık anlaşma imzaladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Müthiş transfer. Real Madrid, Bayern Münih geçmişi olan bir oyuncu, sakatlık problemi de yok, üstelik Türk. 300.000 euro da ucuz olmuş, keşke vermişken 2,5 milyon falan verselerdi.

Yönetim inanılmaz işler yapmaya devam ediyor. Taraftarın söylediklerine tamamen kulak tıkayıp alınabilecek bütün yerli oyuncuları almaya devam etsinler. Bu transfer politikasıyla 4-5 sene sonra Şampiyonlar Ligine katılacak düzeye gelebiliriz, hadi yola devam Dursun başkan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serdar azize 50 milyon veren zihniyet devam ederse bu takıma 2-3 yıl sonra kayyum atanır

yıllık stad gelirin seneye 50 milyon olacak mı

borç büyüdü faizi de büyür ödemeye gelince nah öderler

Bu kafa her kulübü kapatır çoluk çocuk anlamaz 2-3 yıl sonra futbolcu alamayacak durama gelecek
  • Hamit'i satamadılar tabi. Yine elimizde patladı . Çok güzel
  • Maç başına oynayacaksa kalsın. Hamit sakatlanmaz ise ligin en iyi orta sahalarından birisi. Ayrıca hamit de iyi fizik var 2 yıl sakat olsa döndüğünde yine oynar. Zaten sakatlanırsa da para falan vermiyorsun iyi işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

Serdar azize 50 milyon veren zihniyet devam ederse bu takıma 2-3 yıl sonra kayyum atanır

Bu kafa her kulübü kapatır çoluk çocuk anlamaz 2-3 yıl sonra futbolcu alamayacak durama gelecek

/>
  • Maçına başına tüküreyim bu karakter yoksununun yeri yok takımda. Bana kalsa bedavaya bile oynamasın.
  • ben istedigi imza parasini merak ettim .

imza parasini duyupta bu adamla hala masaya oturabilen yonetici
    GSde barinmamali .

• Imza parası mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam o kadar para kazandı ama hala sözleşme yenileyip spor salonu, havuz, masaj gibi hizmetleri bedavaya getirmeye çalışıyor.
  • Almanya'nın köylerinden birine gider oynar. Bu saatten sonra burda kalacağını sanmıyorum.
  • quote:

Serdar azize 50 milyon veren zihniyet devam ederse bu takıma 2-3 yıl sonra kayyum atanır

• quote:

quote:

Riva florya? Boşuna mi satildi? Birde buradan bak.

• Bir An Yüregime indi :D Megersem Eski Postmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

quote:

/>

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reikideiki -- 24 Mart 2017; 18:49:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

Almanya'nın köylerinden birine gider oynar. Bu saatten sonra burda kalacağını sanmıyorum.

Köy olmasa da 130 binlik bi şehirde kendine yer bulabildi güzel yorum.

Normalde sezon başı olması gereken transfer, 6 ay gecikmeli oldu.
  • Koca kulübü batırdılar, geçmiş olsun arkadaşlar biz de yaşadık bunları umarım kısa sürede toparlanırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ride The Lightning

Koca kulübü batırdılar, geçmiş olsun arkadaşlar biz de yaşadık bunları umarım kısa sürede toparlanırsınız.

Bizim ülkede rüzgar kolay yön değiştirir, mevzu Galatasaray'sa elbet bu rüzgar daha hızlı yön değiştirir.

Riva ve Florya üzerinde gelecek parayla çoğu iş düzelir, sonrası biraz akıllı yönetimle toparlanır.

Önemli olan biz toparlanma durumuna girdiğimizde rakipler ne alemde olacak...
  • oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Umarım dediğin gibi olur da sorun akıllı yönetim zaten ayriyeten arazi satmakla spor kulübü artık düzeltilemez maalesef, ancak borç kapatırsın sportif başarı gelmeden o borcun yerine daha büyüğü gelir. Akıllı yapılanma lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ride The Lightning

Umarım dediğin gibi olur da sorun akıllı yönetim zaten ayriyeten arazi satmakla spor kulübü artık düzeltilemez maalesef, ancak borç kapatırsın sportif başarı gelmeden o borcun yerine daha büyüğü gelir. Akıllı yapılanma lazım.

İşte dediğim mevzuda en kritik ve çözümsüz kalan yer orası :) Aslında iyi teknik adam iyi kadro kurmaktan daha basit olması gereken yönetici işi, bizde daha zor :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.