Şimdi Ara

Muhteşem Yüzyıl Kösem: 4. MURAD (Fox Tv) (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
765
Cevap
8
Favori
20.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son bölüm iyi gibiydi ne yalan söyleyeyim bide şu ferah mıdır nedir onu çıkartıp kadınların sahnelerini azaltirlarsa izlemeye devam ederim yoksa birakicam arkadaş bu nedir
  • 8.bölümü laptop önümde internette takılırken seyredeyim dedim ama yok arkadaş ilk defa bir Muhteşem Yüzyıl bölümünü tamamlayamadım.

Senarist tam anlamıyla sıçıyor artık.

Dizi son derece ağır ve sıkıcı bir hale gelmiş durumda. Bir de böyle berbat haldeyken reklamsız 2 saat 30 dakika sürüyor, bir nevi işkence.

Birkaç bölüm daha böyle giderse ilk defa Muhteşem Yüzyıl izlemeyi bırakacağım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

8.bölümü laptop önümde internette takılırken seyredeyim dedim ama yok arkadaş ilk defa bir Muhteşem Yüzyıl bölümünü tamamlayamadım.

Senarist tam anlamıyla sıçıyor artık.

Dizi son derece ağır ve sıkıcı bir hale gelmiş durumda. Bir de böyle berbat haldeyken reklamsız 2 saat 30 dakika sürüyor, bir nevi işkence.

Birkaç bölüm daha böyle giderse ilk defa Muhteşem Yüzyıl izlemeyi bırakacağım artık.

Aynen ben sezon finaline kadar sıkılarak izledim. Yeni sezonun ilk bölümü izledim ve artık tamamiyle bıraktım izlemeyi, çok uzun 2 saati geçiyor hatta boş ve ağır ilerleyen sahneler artık işkence gibi oluyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OxBlue kullanıcısına yanıt
    Bende ilk defa muhteşem yüzyılı yarıda bırakarak izlemedim dizi gerçekten çok kötü gidiyordu iyikide bırakmışım diriliş ertuğrula başladım iyikide başlamışım dizi süper ötesi
  • Ve diziyi iki bölüm önce bıraktım. Hayatım boyunca izlediğim en sıkıcı dizi oldu diyebilirim son bölümlerinde. Gıy gıy müzikler eşliğinde sürekli ağır çekim mıy mıy bayıcı bir senaryo... Berbat bir yapım.
  • Salı günkü bölümdedir yine aynı şeyler devam ederse bende bırakıcam geçen sezondan beri izliyordum bu sezon son 2 haftadır konular sıktı ve gerçekten bu senarist hiç birşey yapamıyor bu kadar sağlam oyuncular işlenicek konu varken batırmaya devam ediyor bu adam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.murad efso ya
  • diziyi saat 23:00'da yayinliyorlar,gece 02:00'da bitiyor. bu sebepten reytinglerde 50. siralarda hep.

• hala oynuyomu yahu bu dizi

bakmayı düşünüyordum zamanında ama sırf hülya avşar yüzünden tek bir bölümüne bile bakmadım bakmamda.
  • Goalkeeper13 kullanıcısına yanıt
    Oynuyor ama Hülya Avşar yok. Yeni sezonda tüm kadro değişti.
  • 47.bölümden itibaren dünya çapında iş çıkarıyorlar.

Sahneler muazzam.

İsteyenler 47 ve 48. Bölümlere bir göz atsın.

• Dizi inanılmaz bir ivme kazandı.

Dizi bildiğiniz gerilim dizisine dönüştü. Karanlık sahneler çok fazla. Meraklısı izlesin.

• dünya klasında iş yapıyorlar şu anda kimse takip dahi etmiyor ilginç
  • Son bölüm, tarihe geçecek cinsten, fatih filmi kadar kaliteli savaş sahnesi çekmişler.MY'de böyle sahneler yoktu.
  • fluox kullanıcısına yanıt
    Gerçekten firstclass bir sahneydi. Bitecek olması çok üzücü.

• Ülkenin en büyük markası olan dizinin bu geceki bölümünü yine kimse izlemeyecek ama ben yine de yazayım.

Geçen hafta Türkiye tarihinin en iyi bölümünü çektiler.

Diriliş, Payitaht gibi saçmalık daniskası tarihi diziler reytinglerde uçarken Rusya'ya sattığımız tek dizimizin izlenmemesi üzücü.

• Hiç de güzel bir savaş sahnesi değil hatta rezalet. Ne taktik var ne bir şey, bir de en önde padişah koşturuyor. Bir tane atlı olmamasını saymıyorum bile.

Hele böyle bir çarpışmanın tarihte hiç olmadığı gerçeği var bir de.

Utanmaz herifler.
  • İzlediğim 2 dizi var içerde ve kösem sultan efsanedir bunlar.

• Bu bölüm efsaneydi.

• E-Nazmi E kullanıcısına yanıt
    Tarihte böyle bir çarpışma olmayabilir. Belgesel mi bu? Dizi.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.