Şimdi Ara

Muhteşem Yüzyıl Kösem: 4. MURAD (Fox Tv) (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
766
Cevap
8
Favori
20.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ambarad

quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Maalesef dikkate alacaklarını sanmam çünkü Türkiye ve Almanya dan izlemeye kapalı halde Youtube dan yayınladıkları bölüm videosunda bile sansür var. VPN değiştiren uygulama ile Türkiye adresini Romanya yaparak video ulaştım ve baktım oradan biliyorum.

Hakikaten onu da anlamadım. Niye Youtube'daki videoyu Türkiye'ye kapamışlar? Fox sitesinden izletip reyting alsın diye mi yoksa?

Muhtemelen bu yüzden. Dizinin reytingleri çok düşük, bu şekilde netten izleyenleri tv ye yönlendirmeye çalıştıklarını düşünüyorum.

Bu dizi 3.Sezonu göremeyecek muhtemelen. Belki 2. sezonu bile yarıda bitebilir.

O değilde dizinin müzikleri mükemmel ya

• .Meraxes. kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı satışları yapıldı bile. 2.sezon tüm planı ile yayınlanacak.

3.sezon için de şu an Netflix zorlanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bölümü çok iyiydi geçen yılki sezondan kalma kötü bi imajı var hala dizinin umarım duzeltirler reytingi bol olsun

• dayanamadım kapattım bu kadar kadınlara yönelik bi dizi mi olur arkadaş yeter yani
  • Bu bölüm baya kötüydü, beni de baydı. Ayrıca aksiyon sahnelerinde ilerleme var demiştim ama yanılmışım, bu bölümün aksiyon sahnesi çok kötüydü.
  • İlk 15 dakika efsaneydi, özellikle modern dil kullanılıyor diyenlerin beyni yanmıştır.Muhteşem Yüzyılda bile böyle bir sahne göremedik.Ama 15 dakikadan sonrasını at çöpe gitsin.
  • Ayak divanında sipahileri toplasan 100 kişi çıkmaz. Salakça. O kadar salakça ki.
  • yeni sezonu ilk defa geçen gün gördüm, gemi limana sıfır yanaşmış ve milim sallanmıyor.
    bunlar hayatında hiç mi gemi görmemiş,bu kadar yapay ve sahte bişey yapmamalıydılar.
    bir sürü tersanemiz kyımız var,gidin gerçek gemiyle çekin şu sahneleri.
    her şeyin kolayına kaçıyorlar.
  • Reytinglerde atv hava durumunun bile gerisinde kalmış:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neredeyse aralıkta başladı çok geç kaldılar dizi için. Birçok kişi yeni dizilerini izlemeye başladılar buna yer kalmadı ilk bölük iyiydi ama bu bölüm biraz baydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Neredeyse aralıkta başladı çok geç kaldılar dizi için. Birçok kişi yeni dizilerini izlemeye başladılar buna yer kalmadı ilk bölük iyiydi ama bu bölüm biraz baydı.

aynen daha erken başlamalıydı, geçen seneden kalan diziler başlamadan başlamalıydı. kumar oynadılar tutmadı. mesela cesur ve güzel geç başlamasına rağmen tuttu ama onda hem oyuncuların etkisi var, hem de muhteşem yüzyıl geçen yıldan kötü bi reytingle bitirdi. bi tane üst seviye oyuncu alsalardı keşke diziye. 4. murad rolünü kenan imirzalıoğlu oynasa reytingler şimdikinin birkaç katı olurdu büyük ihtimal.
  • Dizi de Nurgül'ün sesi ergen kızlar gibi çok genç çıkıyor. Keza Nurgül de diziye olmamış gibi. Ayrıca Farah Zeynep Abdullah da diziye yakışmayanlardan. Bu kız nasıl bu kadar ünlendi hala anlayabilmiş değilim, sanırım isminin söylenişi havalı bu yüzden olmalı, yoksa yetenek yok. Mimikleri hep aynı sıradan. Dizi de en sevdiğim ve rolünün hakkını veren Evliya Çelebi: Necip Memili.
  • Ben de yeni karakterlere ısınamadım, IV. Murad dışında. Geçen sezon her ne kadar beğenilmese de çok iyi karakterler vardı, oyunculuklar ise daha kaliteliydi.
    Derviş Paşa, Zülfikar Paşa, Sultan Ahmed, Osman vs...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawsford27 -- 2 Aralık 2016; 15:59:5 >
  • İki tane kadın yaklaşık 20 katil iyi dövüşçünün arasindan kaçıyorlar ve 4.murad la karşılaşıyorlar Allah Allah işe bak sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teddy Death 1 -- 2 Aralık 2016; 20:23:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliemre461

Reytingler ne böyle be !!! Yazik, bu dizi varken arka sokaklari izleyen biri varsa da ne diyeyim bilemiyorum !!!

Millet hem diriliş hemde bunu izlerse gerçek hayattan kopar
  • Diziyi hatalarına rağmen izliyorum ama Godfather filminde ki bu sahneden esinlenip 4. Murat'ın yatağına domuz kafası koymayı akıl etmek neyin kafası merak ediyorum. Senaryo yazılırken Godfather filmini filan mı izliyorlardı.

00:55 ile 01:38 arasını izleyin.
  • çok sıkıldım izlerken 1-2 bölüm daha bakarım böyle devam ediyorsa bırakırım.
  • Safiye'nin kızlarından biri 2-3 bölüm sonra saraya geliyormuş doğru mu ?
  • İlk bölüm epey iyiydi ama sonradan sıkmaya başladı... Hep aynı şeyler, bir de üstüne o sansür, bu yasak falan derken gitmiyor artık bu dizi.
  • Ben bıraktım izlemeyi çok sıkıcı oldu izleyenlerede allah sabır versin
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.