Şimdi Ara

Muhteşem Yüzyıl Kösem: 4. MURAD (Fox Tv) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
765
Cevap
8
Favori
20.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mu5tafa

3. bölüm fragmanı çıkmış. Güzel bir bölüm olacak gibi. Bir de anastasia yı rahat bırakın ülen

Her bölüm daha da iyileşiyor sanki. Yabancı dizi havasında yapıyorlar diziyi resmen. Gayet sevindim bu yandan ancak şu muhafazakar kesimin hiçbir şey bilmeden atıp tutması yok mu öldürüyor beni. Sadece kadınların ve padişahı etkilemek isteyen kadınların olduğu bir yerde kadınlar niye kapansın ki? Dekolte giymiş giymemiş bunun nesi senin tarihini çarpıtır, karalar? Hz. Hatice'ye hakaret edilmiş bile denmiş ya insanların akıllarına neler geliyor. Ben de ilk duyduğumda böyle birine niye Hatice demiştim. O da diyemez mi? Türk dizi tarihinde ilk defa bu kadar büyük çaplı bir dizi yapılmış bununla gırur duyulacağına gidip eleştiriyorlar sonra Türk dizi sektörü saçma sapan dramların döndüğü kalitesiz dizilerden öteye gidemiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Krone K kullanıcısına yanıt
    Muhteşem Yüzyıl'daki oyuncluk daha iyiydi, Kösem'in de güzel tarafları var yeniçerileri daha fazla gösteriyor, belki ileride güzel savaş sahneleri görebiliriz, bu konu da troll'lenmiş hayırlı olsun Avrupa Yakası ve Aşk-ı Memnu konuşulur hale gelmiş. Bence dizi güzel gidiyor, tarih değişemiyeceğine göre dizide yapılacak eklemeler dışında ne olacağı belli, şehzade Mustafa ve İbrahim paşanın akıbeti için de ne olacağını biliyorduk, yine de zevkle izlemiştik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 21 Kasım 2015; 14:53:55 >
  • Yeniçerilerin fazla öne çıkarılmasının sebebi ileri de eğer dizi devam ederse savaş göreceğimizden değil(arada savaşlar var tabi) daha çok siyasi olaylar sebebiyle...
  • Şu Erkan Kolçak Köstendil midir nedir herif rezalet oynuyor... Bakışlar tavırlar falan bu kadar mı yapmacık olur...
    Şahin Giray rolü için berbat bir seçim.

Her daim en iyi oyuncuları toplayan Muhteşem Yüzyıl başka oyuncu mu bulamadı yahu...
  • muhteşem yüzyılı izlemiştim

ama bunu hülya avşar olduğu için protesto kararı aldım izlemiyorum

reytingler iyi değilmiş dizinin, umarım daha kötü olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pargalı Hürrem Paşa

muhteşem yüzyılı izlemiştim

ama bunu hülya avşar olduğu için protesto kararı aldım izlemiyorum

reytingler iyi değilmiş dizinin, umarım daha kötü olur.

Reytingleri çok da kötü değil sanırsam, AB grubunda iki haftadır birinci oluyorlar.
    Total'de ise biliyorsunuz genelde muhafazakar takılan Anadolu halkı da girdiği için ve bu grup sürekli diziden şikayetçi olduğundan ikinci hafta düşük gelmiş olabilir.

Ama tabi Muhteşem Yüzyıl gibi de çok iyi reytingleri yok, bunda gününün Kurtlar Vadisi'ne denk gelmesi, yeni dizi, yeni oyuncular, benzer hikaye falan zaman gösterecektir.
    AB grubunda birinci gittiği müddetçe sorun olacağını sanmıyorum.

• Dizilerin maddi kazanç kaynağı reytinglerde esas büyük boyut AB grubunda.

Basit bir örnek ; geçen sene cuma geceleri Karagül gümbür gümbürdü. Özellikle sezon sonuna doğru Medcezir'in totaldeki düşüşünden sonra tek başına yürüyordu. Medcezir ise AB'de güçlüydü.

Sonuç olarak totalde 10-11 reyting alan Karagül'ün yıllık cirosu 27.1 milyon lira iken, 5 küsür total alan Medcezir'in ise 25.8 milyon lira cirosu vardı.

Kösem'in zaten devam edip etmeme tereddüdü yok. Dizi tam gaz devam edecek. AB 'de 1 total'de 7 olması da izleyici profilimizi gözler önüne serdi :(
  • Aynen.

Çünkü dizi arasında reklam veren şirketler de genelde AB grubundan yüksek reyting alan dizilere yöneliyorlar.
    Malum AB grubunun alım gücü daha fazla olduğu için.
  • Fragman fena değilde padişahın eline oyuncak kılıç mı verdiler?
  • Kılıç çok esnek olmuş iyi kıvırıyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hulya avşar çok itici diziyi heran bırakabilirim beren saat de girerse büyük ihtimalle izlemem

• Anastasiayi yerim.; dünyada herhalde tek bozuk konuşulunca tatlı olan dil bizimkidir.

• Hulya avşarı neden seçdiklerini anladım tam rolünün oyuncusu

• dünkü bölüm 2. Bölümden iyiydi. Ben beğendim şahsen..

• İlk yapılan Muhteşem Yüzyılda raytinglerde kurtları geçemiyordu.Ayrıca bir arkadaş açıklamış, ab'de 1. olması dizinin kaldırılmaması için bir sebep daha veriyor.Ayrıca Hülya avşar evet itici bir tip ama 8. bölümden sonra ayrılıcak.
  • Yine Harika Bir Bölümdü..
  • Çok iyi gidiyor da bişey soracağım sultan ahmet erken ölüyor acaba genç osmanı,ibrahimi ve 4.muratıda diziye dahil edecekler mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Dunsparce

Çok iyi gidiyor da bişey soracağım sultan ahmet erken ölüyor acaba genç osmanı,ibrahimi ve 4.muratıda diziye dahil edecekler mi

Kesin ederler çünkü asıl malzeme nerdeyse onlarda

• reytinglerde kötü perşemde gününde 8. sırada haftalıkta 16da
  • Kösemin esas hikayesi 4. Murat tahta çıkınca başlıyor

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.