Şimdi Ara

MUHTEŞEM YENİ KAMPANYA! Anavarza Gurme Serisi %20 İndirim Kodu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
10
Favori
22.388
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12 senedir yakaladıkça anavarza tüketirim, yıllar önce de güzeldi, hala güzel. Keven-kekik, çam, çiçek, krem bal, propolis, viva anavarzanın tüm ürünlerini denedim; gayet güzeller.

Ben iyisini yapıyorum diyen de şeker yediriyor. Herkes kendinden sorumludur. Adam kendi yaptığına güveniyor diye tanımadığım arıcıları mı keşfedeyim yaylada? Nereden bileyim kaşıkla yedirdiğiyle bana sattığı, sonra satacağı bir olsun? Nereden bileyim şekere değilde çiçeğe konup yaptığını? Geceyi arıyla mı geçireyim?

Taş gibi baldır benim nazarımda. Sahte bal buysa sahtesi de güzel.
    6 ay önce makro marketten 27 TL'ye mi ne almıştım, yine zam yemiş.
  • Lavanta balını deneyen oldu mu?
  • bu kekik balı nasil bişey ? normal bal tadı mı var ? yoksa daha farklı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haytekin03

quote:

Orijinalden alıntı: GateFLY

Ev dışı tüketim bölümünde 4 kg keven kekik balı 150 tl. Bkm ile 120 tl ye 4 kg keven kekik balı alabilirsiniz. Böylece kg fiyatı 30 tl ye gelir.Sizin dediğiniz şekilde 850 gr 35 tl. 4 kg alacaklar ve stok durumunu bilmeden yazıyorum. Teşekkür ederim. İyi Formlar.

4kg lik kova iyi fiyatmış ama tükenmiş yakalayamadım

Anavarza bal bkm ile ikinci indirim kampanyasını yaptı. Kampanya süreci devam edecek bildiğim kadarı ile.İsterseniz biraz bekleyin belki stoklara eklenir.Yine de tercih sizin. Yada varolan ürünlerden tercih edin.Teşekkür ederim.İyi formlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haytekin03

quote:

Orijinalden alıntı: GateFLY

Ev dışı tüketim bölümünde 4 kg keven kekik balı 150 tl. Bkm ile 120 tl ye 4 kg keven kekik balı alabilirsiniz. Böylece kg fiyatı 30 tl ye gelir.Sizin dediğiniz şekilde 850 gr 35 tl. 4 kg alacaklar ve stok durumunu bilmeden yazıyorum. Teşekkür ederim. İyi Formlar.

4kg lik kova iyi fiyatmış ama tükenmiş yakalayamadım

Formda bir arkadaş migros balı da anavarza balın ürettiğini kalite olarak aynı ürün olduğunu iletmişti.Migros varsa bulunduğunuz şehirde deneyin isterseniz, 850 gr çiçek balı yanılmıyorsam 16 tl falandı.Teşekkürler.İyi formlar.
  • Yılların bal gurmesi olarak:
    Anavarza nın soframın baş köşesinde yeri var. Eskiden fiyatları daha makuldu. Butik üretim çabaları fiyatını yukarı çekti.
    Siteyle ilgilenenler de pek ilgilidir. Lavanta balı kahvaltıda gitmez. Fazla yerseniz tansiyonunuz düşer. Fransa'da 1500 £ dan başlar. Kekik balı içinde sözlerim geçerlidir. 5-6 yıl önce çiçek ballarından ucuza alır tüketirdim şifa niyetine. Çiftçiler artık pahalı satıyor bu tür ballar.

Çifçi meselesine gelince: Desteklemek adına dahi olsa alırım. Ancak hiçbir çifçinin pek de standartların üstü olmayan ürününü o kadar amortisman ve vergi ile beli bükülmüş satıcıdan daha ucuza verdiğine rastlamadım.
    Herkes kendine "müslüman" ülkemde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur2005 -- 27 Aralık 2017; 23:30:47 >
  • programda gosteriyotlardı

anavarza veya balparmak, süzme balın kilosunu 13 veya 18tl den aliyormus. ama tabi kaliteye göre.

programda anlatildigina gore,

önce numune gönderiyorsun, onlar tamam derse balı aliyorlar.

ürün tesliminde de her kova/kovan ayri ayri kontrol edilip numune ile karsılastırılıyormuş. eger farklı olursa ALMIYORLARMIŞ.

bu durumda 30 tl PAHALI bile. 20 den alsa 35 ten satsa %70 kar marjı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 35in hepsi firmaya mı kalıyor sanıyorsunuz hocam. O biraz bizde genelde yapılan düz mantık. %8 kdv, %15 kurumlar vergisi, ambalaj, sevkiyat, reklam, personel giderleri, distiribütör karı, son satıcı karı vs.

Dışardan öyle düşününce ne kar deniyor ama o kurumların muhasebe birimlerini bir görünce kazın ayağının öyle olmadığı anlaşılıyor.
  • Yol kenarindan sirf bu sahtekarlik yuzunden hicbir sey almam, soyle dogal organik diye normal fiyatinin ustunden satarlar, alanyadan ankaraya giderken bircok satici olur meyve vs satarlar, sorsan bizim bahcenin diye soylerler ama sabah erken yola cikinca gorursunuz ki, bir tane kamyonet tum satis yerlerine meyve dagitiyor,gida olayinin tumunde tanidik bildik olmadiktan sonra yerel ureticiden almak buyuk risk ve kaziklanma sebebi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otopark -- 28 Aralık 2017; 2:17:28 >
  • Bal ile ilgisi yok ama gecen gun pazarda bir amca dogal / organik adi altinda yumurta satiyor ama kirmizi renkle üreticinin bastığı son kullanma tarihini yikasa da tam silinmemis

. Benim bu sekilde satanlara güvenim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

bu kekik balı nasil bişey ? normal bal tadı mı var ? yoksa daha farklı mı ?

Abuk sabuk bi aroması yok hocam. Çiçek gibi keskin değil, çam gibi ağır değil. Çok hoş bir tadı var. Kaşık kaşık yiyesiniz geliyor. Ben keven-kekik aldığımdan beri çiçek, çam falan almamaya çalışıyorum.

Bu arada gerçek bal şekerlenir falan diyecekseniz hava 10 derece, kavanozda şekerlendi balın dibi. Sahteysede sahtesi de güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

arkadaşlar didişmeyi bırakın yahu ? 3 günlük dünya da neyi paylaşamıyoruz. birbirinizi kırmaya değmez. gelin de çay içek. sigaralar da benden.

adamsin baterist😂

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edit:iki üstte ki arkadaşın dediği gibi tartışmaya gerek yok, çok uzatmayacağım lakin içler acısı bir konu olmuş resmen, bir bireysel üretici resmen sahtekar durumuna düşürülürken diğer tarafta 40 yıllık tofaşı da vw diye pohpohlamış millet..hatta maliyet hesabına kadar çıkarıp bizim mesleğe de al atmışlar ulan ne forum ya:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 28 Aralık 2017; 9:14:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bkmexpress ile alınca acaba 108 tl world puan kampanyasından yararlanılabiliyor muyuz? Firmanın kategorisi uyuyor mu? Bilem var mı?

• Kovanın mı var. Şifa arayana kavanozu 200e bal satan adam gördüm. Allah şifasız dert vermesin.

Geç kalmışım bitmiş 4lük kovalar. Stoğa girerse geçerim sipariş.

Haber veren arkadaşa teşekkürler.

• Furkantopcu F kullanıcısına yanıt
    30tl 3tane alsan 90tl eder yuzde 20daha dus bkm den 72tl kargoda bedava 1.350 gr geliyor ve dunyaca testten geciyor bunlar

Yani nerden baksan daha ucuz senden

Bu arada b ile basayan firmayla alip veremediiniz ne

• Cicek bal dusunenler icin n11de ucretsiz kargo 1kg 35tlfalan

• benim siparişler kargoya verilmiş. bugün saat 6'da hadi bakalım.
  • Anavarza bal Adana Kozan'da üretim yapan bir kooperatiftir.Yılların köklü firmasıdır ben Kozan'da yaşıyorum burada çalışan arkadaşımda var.Evet kendilerinin kovanı yok bunlar balı üreticiden toplar bir çok test ve analizden geçip o şekilde kabul edilir.Yani yukarda arkadaş demiş ben 70 tl den satıyorum bunların sattığı kesinlikle bal değil demiş çok güzel sallamış.Asıl çevremizde tanıdık bildik kişilerin sattığı çoğu zaman şeker çıkıyor neticede bunlar hiçbir analize felan tabi tutulmuyor millete salla doğal organik bal diye.

Bilip bilmeden sallamaya gerek yok isteyen alır istemeyen almaz.Neyicede bireysel bir üretici 70 değil 170den satsa bile diğer firmaların sattığına bal değil diyemez.Neticede sen pahalı satınca orjinalmi oldu. Neticede büyük firmalar toplu alım yapar maliyet düşük olur vs...

Herkese iyi alışverişler....

• 450 gr kekik 450 gr kestane bali aldım inşallah iyidir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.