Şimdi Ara

Muhasebe Staj Dosyası Konuları (şirket için)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
57.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 20 Madde Çıkarabildim Şirkette staj yapanlar için yardımcı olabilir belki. Ben Taradım ama Sadece Büroda yapanlara yarayacak örnekler var

17/06-şirket çalışanları ile tanışma

18/06-Büro araç gereçlerini Kullanmayı öğrenme

19/06-Muhasebe Fişlerini ve Faturaları inceleme

20/06-Banka Fişlerini ve çek senet bordrolarını inceleme

21/06-Alış İrsaliyelerinin Kontrolü

24/06-İhracat Faturalarını inceleme

25/06-Muhasebe Programını İnceleme

28/06-Alış ve Satış Faturasının Muhasebe Programına işlemesini izleyerek öğrenme

02/07-Satış İrsaliyelerini İnceleme

04/07-Alış Faturasını Muhasebe Programına İşleme

05/07-Satış Faturası Kesme

08/07-Muhasebe Fişleri ile Alış faturalarını Birleştirerek Tarih Sırasına Göre yerleştirme

09/07-Muhasebe Fişlerindeki Tutarlar ile Fatura Tutarlarını Kontrol Etme

10/07-Muhasebe Fişlerinin Kontrolü ve Yevmiye Numarası Verme

15/07-Beyannameleri İnceleme

18/07-Alış Faturaları, Banka Fişlerini İlgili Klasörlere Yerletirme

22/07-Ba-Bs Mutabakat Yapma

23/07-Ba-Bs Mutabakata Cevap Vermeyen işletmeleri tespit etme

24/07-Ba-Bs Mutabakat Formu Verme

26/07-Son Gün Olduğu İçin Şirketten Ayrılma Aşamaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AugKunzee -- 22 Temmuz 2013; 10:32:01 >

• bende yapmıstım ama bunların hiçbirini yazmadım öle bişiler yazdım vermistim
  • lise stajımı?
  • hayır üniversite stajı neyse arkadaşlar sallaya sallaya 20 tane madde çıkarttım yeter artık yapcak fazla bişeyim yok burda paylaşayımda yardımcı olur belki
  • Şirket çalışanları ile tanışma Hocam sen stajı yapıyorsan yani gidiyorsan işe yazacak bir şeyler çıkar illaki? Benimde bazı günler bütün gün boş oturuyorum ertesi günün şeylerini biraz süsleyerek iki güne yayarak yazıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hermaeus Mora

Şirket çalışanları ile tanışma Hocam sen stajı yapıyorsan yani gidiyorsan işe yazacak bir şeyler çıkar illaki? Benimde bazı günler bütün gün boş oturuyorum ertesi günün şeylerini biraz süsleyerek iki güne yayarak yazıyorum

Yazacak neler çıktıta yazmadık. Son güne kaldı aklımızda hiçbişey kalmadı şimdi debeleniyoruz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: augustrush34

quote:

Şirket çalışanları ile tanışma Hocam sen stajı yapıyorsan yani gidiyorsan işe yazacak bir şeyler çıkar illaki? Benimde bazı günler bütün gün boş oturuyorum ertesi günün şeylerini biraz süsleyerek iki güne yayarak yazıyorum

Yazacak neler çıktıta yazmadık. Son güne kaldı aklımızda hiçbişey kalmadı şimdi debeleniyoruz :D

vala günü gününe yazıyorum bende o duruma düşersem hayatta yazamam bir şey

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: augustrush34

quote:

vala günü gününe yazıyorum bende o duruma düşersem hayatta yazamam bir şey

Hep internette vardır bakar yaparız umuduyla düştüm bu yola kimseye tavsiye etmiyorum arkadaşlar. En doğrusunu Hermaeus Yapıyor onu dinleyin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.