Şimdi Ara

Muharrem İnce Bug'a Girdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
50
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ulan bu adam şimdi chp başına geçse yine de halktaki chp=dinsizlik=hdp=pkk algısını kıramayacak olan yine geçip giden yıllara olacak

ayrı parti kuruyorum dese yine muhalefetin oyları bölünecek ve yine üstünlük sağlanmayacak herhangi birine karşı .

kısacası büyük buga girdi bence.

Ne olacak merak ediyorum cidden

• Kemal reis zeki adam. En büyük koltuk ortağı inceyi saf dışı etti. Kafası rahat :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sana olacağı söylüyorum parti kursa barajı geçemez silinir gider Emine Ülker Tarhan gibi
    CHP'nin başına geçse yine %20-25 arasında dolanır
    Yani iki ucu b.klu değnek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Sana olacağı söylüyorum parti kursa barajı geçemez silinir gider Emine Ülker Tarhan gibi
    CHP'nin başına geçse yine %20-25 arasında dolanır
    Yani iki ucu b.klu değnek
    bu iş ancak chp-mhp-iyi parti 3'üde mütabık bir aday bulup onu çıkartırlarsa olur yoksa sittin sene rte ve ondan sonra veliahtı berat albayrak ile hayatımız geçer.

berat şimdiden rte gibi konuşmaya , el kol hareketlerini yapmaya başladı bile.
  • yanlis dusunuyorsun hocam. muharrem basa gecerse o algiyi hal ve hareketleri ile illa ki yikacaktir.

ha o algiya inanan kesim olmayacak mi olacak. ama azinlik olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yazini baska bi konuda da görmüştüm sanki yine sorayim sence pkk=hdp değil mi?

• bu ülkede iktidar medyayı elinde tuttuğu sürece mevcut chp algısı yıkılmaz. İncenin yerine olsam farklı parti kurardım, bir sonraki genel seçimlere hazırlanması için oldukça zaman var. Özellikle kılıçdaroğlu yine istifa etmezse sonraki seçimde sol kesim inceyi tercih edecektir. Sağ kesimden ne kadar oy alacağı kendisinin politika kabiliyetine bağlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

Bu yazini baska bi konuda da görmüştüm sanki yine sorayim sence pkk=hdp değil mi?
    chp bazen benimde kızdığım nedenlerden dolaylı yoldan hdp ile destekleşmek zorunda kalmış olabilir. Ama chp hdp yle mecliste münasebet kurdu diye e hdp=pkk olduğuna göre o zaman da chp=pkk algısı tamamiyle yanlıştır bana göre.Sonuçta insanlar bunların zamanında meclise sokulmasını göz yumanların kim olduğunu bilmesine rağmen chp'ye chpkk diye saldırmanın tamamiyle olaylara at gözlüğüyle bakmaktan ibaret olduğunu düşünüyorum

not: chpli değilim.
  • CHP'nin parti liderine ihtiyacı yok. CHP'nin çalışan , sokakta olan, insanlara ulaşan, insanlarla yüzyüze iletişim kurani,i savunmacı değil proaktif, algı manipülasyonlarına yenik düşen değil algı yönetimi yapabilen, internette/sosyal medyada deği, sokakta kahvede köyde, doğuda güneydoğuda etkin olabilecek bir örgüte ve partililiye ihtiyacı var.

Eğer böyle olsaydı lider Kılıçdaroğlu'da olsa İnce de olsa çoktan oylarını artırırdı.

Hep aynı yöntemi uygulayarak kaç seçimdir aynı sonucu almaya çalışmak ahmaklıktır, ve bu aşamadan sonra aynı yöntemle devam ederse bu partiyi desteklemek de ahmaklıktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reahax

bu ülkede iktidar medyayı elinde tuttuğu sürece mevcut chp algısı yıkılmaz. İncenin yerine olsam farklı parti kurardım, bir sonraki genel seçimlere hazırlanması için oldukça zaman var. Özellikle kılıçdaroğlu yine istifa etmezse sonraki seçimde sol kesim inceyi tercih edecektir. Sağ kesimden ne kadar oy alacağı kendisinin politika kabiliyetine bağlı.
    medya artık tamamiyle onların elinde , eskiden cnntürk falan var diyorduk ama son 1-2 yılda komple hepsinin işi bitti

Muhalif tek bir kanal , muhalif tek bir adam akıllı gazeteci kalmadı tv'lerde , gazetelerde.

ve medya her zaman bir kulp bulacak muhaliflere. İyi parti gibi milliyetçi , ümit özdağ gibi gerçekten çok kaliteli ve vatansever biri tarafından kurulan bir partiye bile alçakça salyalar akıta akıta fetöcüler dediler , adamın üzerine saldırdılar hain diye.

işte bu medyanın ve kutuplaştırmanın etkisiydi.Medyanın etkisi hala böyle olacaktır ama rte'nin o kutuplaştırmacı tavrı devam edecek mi bilmiyoruz

ama ümit özdağ'a hain diyen adamlar mezarından atatürkü çıkarsan emparyalist köpeği, alçak diye saldırırlar ona bile .

yarın a partisi çıkar ona da bir kulp bulurlar yine.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.