Şimdi Ara

Muhaliflere Elit Diyen Akpliler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ne saçmalıyorsunuz acaba altınızda bmw mercedeslernen gezen sizin kesim ama elit zengin olan kesim güya biziz
    Yok efendim neymiş chpnin yüksek oy aldığı yerlere bakmalıymışız çok zengin semtlermiş he canım he 2-3 tane zengin ilçe chpye oy veriyor diye bütün chpli seçmen zaten güya zengin
    bu forumda hangi akpliyi gördüysem %90'ı mercedes audi wv bmw gibi araç sahipleriydi

• yeni moda türbanlı ve cipli
    kendi hayal ettikleri düzende en büyük mücadeleleri araba kullanabilmek için olacaktı halbuki.

Kendi yaşadıkları yerleri din din diyerek cehenneme çevirirl, ama nefret kustukları batı dünyasının icatlarını kullanmaktan,olanaklarından yararlanmaktan asla geri kalmazlar
  • oha lan benim mercedesim nerde kim kandırdı beni hani kuru maaşa talim ediyorduk hepimiz?

hepsi mercedesliymiş. tövbe estağfurullah ya bu adamlardaki hayal gücü nası bişi böle ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

oha lan benim mercedesim nerde kim kandırdı beni hani kuru maaşa talim ediyorduk hepimiz?

hepsi mercedesliymiş. tövbe estağfurullah ya bu adamlardaki hayal gücü nası bişi böle ya?

AKP ye oy veren iki kesim var 1) fakir olup din icin verenler

2 ) ihale kapmaya , pozisyon kapmaya çalışan ,işi düşenler

Sen birdesin biraz daha çabalaman laizm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    sen biliyorsun bu işleri genç. çaktırmıyorsun ama sen de ikidesin dimi köftehor seni.
  • quote:

sen biliyorsun bu işleri genç. çaktırmıyorsun ama sen de ikidesin dimi köftehor seni.

• quote:

Madem elimizi kana bulayacağız e o zaman Bmw'ye binek .
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Madem elimizi kana bulayacağız e o zaman Bmw'ye binek .

niye la f16 ya binsek olmuyomu reis ayarlar bize bi tane.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.