Şimdi Ara

Muhabbet kuşum için acil yardım lütfen ;((

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 aylık muhabbet kuşum uçarken duvardaki bir süse kondu ve onunla birlikte yerdeki karton kutunun üstüne düştü çok korktu hemen aldım kafesine koydum ilk 20 dk hareketsiz tüylerini kabartarak bekledi sonra gitti güzelce yemini yedi acaba bir şey olur mu cok endişeliyim yardım lütfen ;(((

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir şey olacağını düşünmüyorum siz yine de kuşu gözlemleyin. Eskisi gibi hareketli, yeme içme probleminin olmadığı bir durumda olması lazım.

• Yeme içmesinde bir sorun yok çok şükür bir şeyi yok sanırım. Ama eve alalı 3 gün oldu hala o beklediğim canlılığı göstermedi hala alışamadı sanırım telefondan kuş sesi açmadığım zaman hiç ötmüyor bile sizce nasıl alıştırabiirim?

• 3 gün çok erken. Sabredin. Ortamı tanıyor sizi tanıyor. Zamanla enerjisi artacaktır.

• Merhaba yavaş yavaş alışmaya başladı elimden kaçmıyor kafesin içinde parmağıma geliyor ama kafesten çıktığında sürekli lambalara yüksek yerlerde duruyor bize hiç gelmiyor ne zaman bize gelmeye başlar sizce :)

• auente A kullanıcısına yanıt
    Alışmasına sevindim giderek sizle olan bağı kuvvetleniyor. Zaman içinde aşama aşama samimiyeti artacaktır. Ayrıca yüksek yerlere konması içgüdüsel. Oraları korunaklı görüyorlar, normal.

• Kuşların karakteride bizim gibi farklı farklı.

Benim kuş 3 günde alıştı 1,5 hafta içinde de canlanıp ötmeye başladı. Ama bazı kuşlarda 1 ayda alışabiliyor, yani birazda şans meselesi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.