Şimdi Ara

Muhabbet kuşum ayakta bile duramıyor yalpalıyor! ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
4.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR! iyi akşamlar.erkek 3 yaş civarında muhabbet kuşum var. 2 yıldır falan bizimle.Son zamanlarda sürekli titriyo salınca duvarlara çarpıp düşüyo.Tünekte dururken gövdesiyle birlikte aşağıya kayıyo.yavaş yavaş bırakıyo kendini gagasıyla tutunmadan sabit duramıyo.çok endişeleniyorum ne yapmalıyım? yalpalıyo böyle dururken bırakıyo kendini ölücek diye korkuyorum bişeyler yapmallıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: piree34

arkadaşlar YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR! iyi akşamlar.erkek 3 yaş civarında muhabbet kuşum var. 2 yıldır falan bizimle.Son zamanlarda sürekli titriyo salınca duvarlara çarpıp düşüyo.Tünekte dururken gövdesiyle birlikte aşağıya kayıyo.yavaş yavaş bırakıyo kendini gagasıyla tutunmadan sabit duramıyo.çok endişeleniyorum ne yapmalıyım? yalpalıyo böyle dururken bırakıyo kendini ölücek diye korkuyorum bişeyler yapmallıyım

bir doktora götür hasta büyük ihtimal.Denge kaybı var galiba tünekden düsüyormu geceleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: piree34

arkadaşlar YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR! iyi akşamlar.erkek 3 yaş civarında muhabbet kuşum var. 2 yıldır falan bizimle.Son zamanlarda sürekli titriyo salınca duvarlara çarpıp düşüyo.Tünekte dururken gövdesiyle birlikte aşağıya kayıyo.yavaş yavaş bırakıyo kendini gagasıyla tutunmadan sabit duramıyo.çok endişeleniyorum ne yapmalıyım? yalpalıyo böyle dururken bırakıyo kendini ölücek diye korkuyorum bişeyler yapmallıyım

Anlattığına göre B vitamini eksikliği var gibi. Ama yinede bi tedbir amaçlı veternere götür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim muhabbet kuşumdada aynı sorun var siz ne yaptınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.