Şimdi Ara

Müezzinoğlu'ndan Aleyna Tilki açıklaması: 16 yaşındaki çocuğun insanları eğlendirmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
44
Cevap
1
Favori
796
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Müezzinoğlu'ndan Aleyna Tilki açıklaması: 16 yaşındaki çocuğun insanları eğlendirmesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1121 Mesaj

hayır fem'de olduğu gibi kayyum ataması yapılabilir. kapananlar ise küçük kurumlar. vakıf ile 20 yıldır var olan kurumları kıyaslamak saçmalıktır. dediğin kurum peygamber zamanından beri var. tamam yapılan yanlışlık belli. bunları tartışırsak eşcinselliğin yasaklanmasına kadar gider bu iş.

son cümlen can alıcı. senin avatarındaki diktatörün yaptığı soykırımlar aşikar. ve sen bu adama karşı bir sempati duyuyorsan gelip de bana vicdansızlıktan bahsetme. yapılan yanlışı kabul etmeyen yok. gerekirse assınlar beni ilgilendirmez. orada bende olabilirdim yiğenimde olabilirdi komşumun çocuğuda olabilirdi. üstelik siz bu olayı provoke amaçlı kullanırken biz bizzat üzülüyoruz. imam hatip mezunuyum. daha önce bu tür yerlerde bulundum. aklıma geldikçe daha da sinirleniyorum fakat elimden sinirlenmek dışında bir şey gelmiyor. aleyna tilki 16 yaşında daha. paranın verdiği ego vs. ile bunları normal bir şey zannediyor. daha reşit olmamış birisinin barlarda vücut sergilemesine neden bir şey diyemiyorsun? olayın üstünü örtmek için ya da provoke etmek için ensar işini neden karıştırıyorsun?
    |
    |
    Firaristt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1598 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Furkanİpek

Şimdi sen ceza alacaksın ya ona üzülüyorum
    quote:

Orijinalden alıntı: Furkanİpek

Şimdi sen ceza alacaksın ya ona üzülüyorum

ne konustuklarini bilmiyorlar Ne yapayim agrima gitti normalde kufur etmeyen adam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Küfre sapanlar, seni tutup bağlamaları yahut öldürmeleri ya da yurdundan çıkarmaları için sana tuzak kuruyorlardı. Onlar tuzak kurarlar, Allah da tuzak kurar. Ama Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır.)
  • Yarbay
    2555 Mesaj
    18 yasin altındaki insanlqrin giremedigi ve alkol satilan yerlerde 16 yasindaki birini sahneye çıkarmak....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    68 Mesaj
    Önce o mekanın sahibi isyan etmeli, onlar müdahale etmeli. Hiçbir şey yapamıyorsan bakanlığı ara, ALO 170, bu kadar.

Bence anarşiye geçelim zaten her şeyi biz yapıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
haberler
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.