Şimdi Ara

Muazzam laptop,muazzam fiyat. Acer Predator Triton 300 2070-16-1TB (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rakiplerinin hepsi Max-Q. Aldığınız cihaz oldukça ince. Normal laptop 2070'i olamaz zaten. Ama 15 fps içinde canınızı sıkmayın :) 2060'lı Monster fiyatına Premium segmentte ki tamamıyla kalite kokan bir Triton aldınız. Yarın satsanız 14-15'e alıcı çıkar :)

• SimsekIndustries S kullanıcısına yanıt

Siz Omen almışsınız :D Triton 300 sandım. 3 hava çıkışı olması haricinde güzel cihaz. Triton'un dolaylı yoldan rakibi diyebiliriz.

• Valla hocam hiç araştırmaya vaktim olmadı. Direk aldım. Normalde msi gf65 almak istiyordum rtx 3060 ile. Fakat fiyatı 15k ve dolar düşmesine rağmen düşürmediler. Ben de düşsün diye bekliyodum ama bu dolar şokundan sonra direk yapıştım. Teşekkürler içimi rahatlattınız ❤️

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SimsekIndustries S kullanıcısına yanıt

GF65 ile arasında 100 değil 500 kat olan bir cihaz. GF Msı'ın ürettiği en düşük segment ürün. TN panel,acayip kötü soğutma,single red klavye,iğrenç tasarım. Cihazın iyi hiç bir yanı yok. Ayrica içinde ki 3060 max q ve 2070 max q dan daha güçsüz. GF65'ı alsaydınız 15 değil 12 ye bile alsanız epey üzülürdüm. Öyl

• MSI'ın ürünleri.

GF-GL-GP=GE=GS,GT.

Siz GE'nin rakibi olan cihazı aldınız. Böyle basitce anlatayım :)

• Katılıyorum fakat en az 5 6 yıl kullanacağım için 3000 serisi olmasını tercih ederdim. Onun dışında performans olarak zaten hemen hemen aynı diye biliyorum.

• Teşekkürler

• tükenmiş alan var mı aramızda

• quote:

Orijinalden alıntı: SimsekIndustries

Hocam ben de korktum ve gece sipariş verdim. Ekran kartı Max-q biraz can sıkıcı oldu benim için ama fiyatına bakılırsa kabul edilebilir dedim ve aldım. Umarım memnun kalırım...

12k rtx bedavaya almışsınız acaba hp nasıl gelince test yapar mısınız?

Dellin laptopları olması gerekenden çok yavaş mesela laptoptan laptopa aynı özellkler bile olsa performans farkı çok büyük.

• ben de alacaktım bu makinayı ekran 300 değil 144

2070 max q sorun değil, çok ısınmaz hem

sırf bu laptop için servisi araştırdım acer i aradım softcomm a yönlendirdi, onları aradım biz acer servisi değiliz dedi , arıza olursa fantazi yaşanacak belli, yoksa aceri severdim vazgeçtim

hepsiburada ve acer malı satarken alta aldatıcı bilgi giriyor, 300 mhz vs vs

tam diyodum pazartesi alayım başka laptop , dolar patlamış gece takip etmemişiz, hepsi fırlatmış fiyatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wreith -- 22 Mart 2021; 8:5:23 >
  • berk70 kullanıcısına yanıt
    Tabii hocam test yapar, sizinle paylaşırım. Not aldım.

• wreith kullanıcısına yanıt

Servisleri sms incolm. Asus'un servisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış kişiyi aramışsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: pilamimarsu

Yanlış kişiyi aramışsınız

Merhabalar hocam siz bu konularda bayağı bilgili gözüküyorsunuz diye size sorayım dedim  

1660 Ti ekran kartına sahip laptoplar bakıyordum genelde 10-11 k seviyesi

Sonra şu laptopu gördüm

https://www.monsternotebook.com.tr/customize/productCustomize.aspx?urn=487689&secenek=&secenek2=&adet=1&lang=tr-TR

Tulpar serisi 3060 ekran kartı var bu laptop hakkında bilginiz var mı fiyatı rakiplerine göre bayağı uygun.

Teşekkürler

• smsinfo ile ilgili hiç iyi yorumlar yok, asus ve acer aynı servis,gerçi adamlar biz asus servisiyiz acerla işimiz yok dedi, yani asusta beğenirsen muhattap sms miş doğru

makina çok güzel görünüyor ama hizmet yok işte malesef 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wreith -- 22 Mart 2021; 13:55:16 >

Evet bende bunun korkusu ile 2 günlük Rog Zephyrus G14'ümü yolladım. Konu da açtım hatta. Cihazım ellerine geçtiği gibi 2 gün içinde doa raporum onaylandı. Şuan kargoya verilme aşamasında. Bende yorumları okuyunca tir tir titredim ama mükemmel hizmet verdiler şuanlık.

• iyi bari hallolsun da, daha önce o konuyu görmüştüm yazdığın, geçmiş olsun, Zephyrus güzel makina

biz bakarken alamadık o oldu

artık doların durumuna göre takip edeceğiz

Evet 9100 e aldım 10800 olmuş bile. Değişim isteyeceğim Teknorya'dan büyük ihtimalle. Teşekkür ederim.

• Gaming laptopa verilen para tek gecelik rus gibidir.

Cok fazla pişman ettirir adami.
    Gaming merakinizi masaustun de giderin.
    Adaptor ile oyun oynamak hosunuza gidiyorsa baska

• Serkan Murat Yıldırım kullanıcısına yanıt

doğrudur ısınma vs masaüstü gibi olmaz,

zaten masaüstü toplayacaktım 3070 7000 iken kıtlık vardı yazın , düzelir bekleyelim dedik 14000 oldu

14000 e laptop alayım fiyatlar düzelene kadar bir süre iş görsün sonra başka yerde kullanırız mantığına girdim sonrada  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wreith -- 22 Mart 2021; 16:47:41 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.