Şimdi Ara

Muazzam laptop,muazzam fiyat. Acer Predator Triton 300 2070-16-1TB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.hepsiburada.com/acer-predator-triton-300-pt315-52-intel-core-i7-10750h-16gb-1tb-ssd-rtx2070-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q7aey-001-p-HBV000019C5IO?magaza=Hepsiburada

Acer Predator Triton 300 arkadaş muazzam fiyattan şuan satışta.

Yurtdışında fiyatı 1500 dolar,en yakın rakibi olan MSI GS66,Asus Rog Zephyrus G15,Omen 15,Legion 7 vs. fiyatları belli. Globalde hepsinin fiyatları birbiri ile aynı diyebiliriz. Ama ülkemizde gereksiz marka fanatikliği yüzünden MSI ve Rog Scar'ın fiyatları ne alemde herkes biliyor. Bu premium laptop bu fiyata birdaha asla gelmeyecek. Yarın doların uçacağı gerçeği de işin içinde almak için bir sebep. Alanlara şimdiden hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pilamimarsu -- 22 Mart 2021; 1:22:43 >

• öYazmayan Özelliklerini kısaca yazayım.

144hz 3ms 100srgb 300 nit panda'nın ıps panelini kullanıyor.

68wh pil var.

Kasamız tamamıyla alüminyum.

4 bölgeli bir RGB klavyemiz var.

Kısaca böyle. Daha detayli inceleme için Jarrod's Tech kanalını öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pilamimarsu -- 21 Mart 2021; 21:0:20 >
  • Üzerine 3 bin daha koyun rtx 3060 laptop alın.
  • Cok iyi fiyat, ihtiyaci olan bir an evvel alsin, dolar ucusa gecebilir her an...

• Kart limitimi yükseltip almaya çalışırken kaçırdık. Nasip olmadı. Çok iyi fiyattı gerçekten.
  • zamangaribi Z kullanıcısına yanıt

Ne kadardı hocam fiyatı ?

• Erenk53 E kullanıcısına yanıt

11600 tl

• Alanlar şuan satsa 4 bin tl para kazanır. Hızlı olmak lazımdı.

3060'lı laptop al diyen arkadaşı ti ye almayın pek. Alanlara gönülden hayırlı olsun.

• kalıte kontorolden gecememıs laptoptur kesın yurtdısından ucuza gıttıgıne gore

• cuhuku C kullanıcısına yanıt

Dediğiniz laptop Monster değil Predator :) Güvenlik bandrolü kapalı olan her mal kusursuz sayılır. Zaten sorun çıkarsa ayıplı mal kapsamında iade veya değişim hakkına sahipsiniz.

• ayrıca yabancı sitelerde fazla ısınmasından sıkayet edılmış..hızlı davranıp alanların yorum yapması uygun olur bence

• bondrol olayına fazla guvenmeyın

• Isı testlerini bu modele göre değil rakipleri olan saydığım cihazlara göre karşılaştırın. Bilinçsizce yorum yapıyorsunuz bence. MSI GE66'da cpu ya giden 2 ısı borusu yüzünden 104 dereceleri görüyor. Bu denli üst düzey laptoplarda ısınmayan laptop yok. Alianware'de 100 derecede çalışıyor sabit,gpu 85 lerde.

Helios 300 gene oldukça serin diyebileceğimiz ısılarda çalışıyor. Jarrod's Tech'de detaylı testler var.

Bandrol olayına güveniyorum çünkü öyle. Ve dediğim gibi servisten doa raporu alabilirsiniz ayıplı ürünlerde. Bu durumda Acer ve diğer markalar zarar eder zaten. Bu şekilde 2 laptopun doa raporunu aldım. Asus Rog Zepyhrus G14.

• Alan arkadaşların hevesini kaçırmayın fazla bence :) Şuan aldıkları gibi satsalar en kötü 4-5 bin tl ceplerine para girer :))))))) Dolar 8.50

• 11 nesıl ıslemcıler cıktı eskı ıslemcıler bundan sonrası çöp. kullanıcılar yuksek sıcaklık ve gurultulu fan sesı ıstemıyor.

11 cı nesın ıslemcıler cıksın kullanıcıların elıne ulassın ısınıp ısınmadıgı ortaya cıkacak

• alan satanlara bır sey demıyorum...cok kıymetlı bır sey kacmıs gıbı reklam varı konusmanız uygun olmuyor.

İntel zaten ısınıyor. 11.nesil'de de 14nm zaten. Isı anlamında bir şey değişmeyecek. Performans anlamında da değişen hiç bir şey sana diyim ben :) Tüm benchmark testleri var zaten. İşlemci istiyorsan AMD 5000 mobile bakacaksın. Şuan gereksiz yere konuyu yoruyorsun. Dolar 8.50 şuan,tekrar hatırlatayım sana.

Aynen sadece 5.500 tl lik indirim oldu. Siz kaçırdınız ona üzülüyorsunuz bence :) Neyse birdahakine.

• xxxxxxxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuhuku -- 22 Mart 2021; 2:0:12 >
  • Muazzam laptop,muazzam fiyat. Acer Predator Triton 300 2070-16-1TB Hocam ben de korktum ve gece sipariş verdim. Ekran kartı Max-q biraz can sıkıcı oldu benim için ama fiyatına bakılırsa kabul edilebilir dedim ve aldım. Umarım memnun kalırım...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.