Şimdi Ara

Muazzam laptop,muazzam fiyat. Acer Predator Triton 300 2070-16-1TB (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Serkan Murat Yıldırım

Gaming laptopa verilen para tek gecelik rus gibidir.

Cok fazla pişman ettirir adami.
    Gaming merakinizi masaustun de giderin.
    Adaptor ile oyun oynamak hosunuza gidiyorsa baska

Hocam abartıyorsunuz bütün laptoplarımdan çok emnun kalarak kullandım ilk laptopum 2014de alınmıştı hatta

• Merhaba arkadaşlar
    Bu laptop nasıl sizce?
    Alinir mi ?
    Fiyatı 12k

Acer Nitro 5 Intel Core i7 10750H 32GB 1TB SSD RTX 2060 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NH.Q7QEY.003

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volkan B. V kullanıcısına yanıt

Ben olsaydım almazdım hocam Msi alpha 15 10.300tl idi incehesap indiriminde indirim kovalayabilirsiniz, 12bin tl bütçe ile Acer nitro serisi almazdım şahsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erenk53 -- 23 Mart 2021; 0:4:39 >
  • ge seriside ısınıyorsa gf65 den dahada şikayetçi olmayayım :) gerçi ben cihazı 65 derecelere çektim ama genel olarak gf serisi ısıyı F tuşarının üstüne direk verdiği için aşırı ısınma hissi veriyor.

• MetalWave kullanıcısına yanıt

MSI'ın serin çalışan laptopu yok zaten pek. GE serisinin cpu yani işlemci kısmında çok büyük saçmalık var. Sizde bakarsaniz görürsünüz ki MSI mühendisleri cpu kısmına incecik 2 tane ısı bakir borusu koymuş. Bu sebepten dolayı cpu 98 dereceleri rahatlıkla görüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok güzel fiyata çok iyi laptop almışsınız. başlığı gördükçe içim sızlıyor nasıl kacırdım diye :D

• berk70 kullanıcısına yanıt
    Hocam yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum sorularınız varsa yazabilirsiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SimsekIndustries

Hocam yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum sorularınız varsa yazabilirsiniz.

3dmark ve userbenchmark yapar mısınız? steamda ücretsiz 3dmark userde kendi sitesinden iniyor minnacık bir program

• Acer larda mux switch olayı var mı? Direkt rtx üzerinden çalışabilir mu?
  • Hocam teknoryadan bir ürün alıcağım ve internet yorumlarında fazlasıyla kötülenen bir firma sizin deneyiminiz nasıldı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • LastSaxPlayer L kullanıcısına yanıt

İşlerini yaparlar ve kanunları iyi bilirler. Sıkıntı yok. 2 ürün aldım 2 doa raporu ile iade ettim ikisinde de gerekeni yaptılar.

• LastSaxPlayer L kullanıcısına yanıt

ben yeni bir mağdur olarak yaşadıklarımı bu konuda belirttim. Bulaşmamanızı tavsiye ederim

https://forum.donanimhaber.com/teknorya-bilisimden-uzak-durun--151227891#151228254

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.