Şimdi Ara

Muadil Tonerler 24.55 TL Başlıyan fiyatlarla ( Faturalı ve Ücretsiz kargo ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
8
Favori
10.743
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vectra_06

Ml 1610 muadil toner ve durum aldım kargolandı

Kullandınız mı kalitesi nasıl? Bende de aynı model yazıcı vardı 4-5 defa orjinal toneri dolum yaptırdım. Fakat artık dolum yaptırsam da çıktı aldığımda yazılar kağıttan siliniyor.sizde böyle bir durum var mı ? Yazıcı hatası mı toner hatası mı bilemedim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarvaArtena

quote:

Kullandınız mı kalitesi nasıl? Bende de aynı model yazıcı vardı 4-5 defa orjinal toneri dolum yaptırdım. Fakat artık dolum yaptırsam da çıktı aldığımda yazılar kağıttan siliniyor.sizde böyle bir durum var mı ? Yazıcı hatası mı toner hatası mı bilemedim ?

2006 yilinda aldim onlarca kez doldurdum 18000 cikti oldu hala uzerinde gelen tonerle gidiyor. Temiz dolum yapin. Atik kismini temizleyin.

• BarvaArtena kullanıcısına yanıt
    Kagıta silik cıkartmasının farklı sebebleri ola bilir ama en çok sebebi tozun kalitesiz kullanılmasıdır. Dilerseniz size sıfır olarak bir adet verelim ?
  • dün 22.90 dı gece alacaktım yarın alırım dedim keşke alsaydım 1 lira zam yapmışsınız.
    Neyse hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarvaArtena

quote:

Kargo şubeye gelmiş fakat teslimat yapılmadı, ben yedekte dursun diye aldım orjinal toneri kullanıyorum bir kaç kez doldurum.

• Siparişim çabucak geldi; teşekkürler. Yedek olarak kenarda dursun diye almıştım. Kargo hızlı ama toner kutusuz olarak geldi; tabii özel balonlu ambalajı içindeydi ama umarım kargoda fazla hırpalanmamıştır.
  • Samsung ML-1710P toner fiyatı?
  • Ironeagle kullanıcısına yanıt
    Bu Bilgiyi siparişlerle ilgilenen arkadaşa ileteceğim.

Poset dosya olarak geldiği yollanıldıgı için bir cuvalın içerisinde gönderiliyor ve poset dosyalarla birlikte bu yüzden hiç bir sıkıntı yaşamazsınız. Dilerseniz Yarın Bir adet cıktı alın bir sorun olursa iletişime geçin.
  • serhatti S kullanıcısına yanıt
    Samsung ML-1710P ----- 39,90 TL Ücretsiz kargo.
  • Yoğun Talep üzerine Hediye çekleri kullana bilmeniz için sanalpazar ve n11 üzerinden satışlarımız vardır

Tek Yapmanız Gereken Hangi ürünü almak istediğinizi belirtmeniz. İlanınız Maksm 10 dk içerisinde açılmış olur ve Hediye çeklerinizle İndirimli Alabilirsiniz.
  • Ürünlerimizi n11 üzerinden hediye kuponlarıyla Alım yapa bilirsiniz. Ortalama 25 tl ürün Kuponlarla 15 TL ye geliyor.

N11 Magaza adresimiz : Ucuzu Aldım
  • Çipsiz 4623F toneri fiyatı nedir?
  • cmshn kullanıcısına yanıt
    4623F ---- 48,90 TL Ücretsiz kargo
  • Samsung ML 3310ND toner fiyatı.
  • EneSerhat kullanıcısına yanıt
    ML 3310ND ---- 76,90 TL Ücretsiz kargo.
  • brother hl-1111 drum var mıdır?
  • Samsung sCX-4521F Siyah Tonerin fiyatı ne kadar. Ayrıca dolum yaptirirsak fiyat nedir

• odessa.13 kullanıcısına yanıt
    Buyrun SCX-4521
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucuzaaldim

ML 3310ND ---- 76,90 TL Ücretsiz kargo.

Markas Fragile mi acaba
    Şu anda kullandığımız bu ve en fazla 4000 baskya izin verdi.ı
  • EneSerhat kullanıcısına yanıt
    5000 Sayfa kapasitesi vardır istediginiz toner modelinde.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.