Şimdi Ara

Muadil Tonerler 24.55 TL Başlıyan fiyatlarla ( Faturalı ve Ücretsiz kargo ) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
8
Favori
10.743
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Toplu alımlarda büyük indirim başlamıstır.
  • Kampanyamız devam ediyor.
  • Kampanyamız devam ediyor.
    Paylaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucuzaaldim

Kampanyamız devam ediyor.
    Paylaş

kampanyanız devam ediyor diye sanırım daha çok yazacaksınız.Önce 15 gündür beklediğim siparişimi göndermeyi deneyin sonra yeni siparişler alırsınız(!) Size sipariş ederken acil olduğundan bahsetmeme rağmen 3-4 güne elinizde diyerek geçiştirdiğinizi söylemeden edemeyeceğim.Madem forumda kampanya yapıyorsunuz bari bizde kampanyanıza yardımcı olalım(!) alacak olanlara da sitelerinden kopyaladığım siparişimin fotoğrafını da ekleyim ki daha bir iştiyak uyandırsın almaları için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dersolog -- 1 Aralık 2014; 22:05:51 >

• dersolog D kullanıcısına yanıt
    İthalatcı firmanın elinde olmadığını siparişinizin ertesi günü bilgi verilmistir 27-11-2014 tarihinde gelecegine dahil size bilgi vermistik. Bugun tekrar sormamızın üzerine ellerine hala gelmedigini söylediler. Bugun ücret iade işlemini başlatılmıstır.
  • ilk önce alırken 3-4 günde elinizde olurla başladık.Sonra aradınız acil lazım olmasına rağmen 27 kasımda gelecekse benim 29 kasımda elimde olacaksa tamam dedim.Tamam dedik değil mi? İlgili bir satıcı 27 kasımdan önce tedarikçisini arar ve elinde olmadığını öğrendikten sonra alıcıya bilgi verir değil mi? yani siz bugün tekrar(!) arayıp öğrendiğinizi de beyan ettiğinize göre artık sizinle ticari bir bağımın kalmadığına sevinmiş oldum. Siz kampanyaya devam edin hayırlı satışlar!!!
  • dersolog D kullanıcısına yanıt
    Yurt dışından gelen ürünlerde Tarih veriyoruz ama malesef bazen gümrük sorunları cıkabiliyor ve bu konudan dolayı özür dileriz.
  • Scx-3200 toner mevcut mu, fiyat nedir?
  • Saat 4:30 a kadar verilen siparisler kargoya bugun teslim edilecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vectra_06

daha önce samsung ml1610 yazıcım için 1 adet muadil toner aldım, hafta sonu da hp m1132 için 2 adet muadil toner sipariş ettim dün elime ulaştı. arkadaş gayet ilgili ve sattığı ürünün arkasında tavsiye ederim.

arkadaslar sattıgı ürünün arkasında demiştim ama değilmiş özür dilerim. N11 üzerinden hp 1132 ye 2 toner almıstım 1 ini kullanıyordum son 2 gündür makineden ses gelmeye başladı zorlanma dan dolayı bir ses oldugunu tahmin ediyorum. orjinal tonerini takıyorum ses yok, muadili takınca ses var. bu durumu bildirmek için aradım sattıkları ürünün garantisi olmadıgını(sarf malzemede garanti olmuyormuş!!) herhangi birşey yapamayacaklarını söylediler. tavsiye etmiyorum garanti falan hikaye
  • Bilgilendirme yanlış yapılmıştır. Sizinle iletişim kura bilmemiz için iletişim bilginiz olmadıgı için malesef geri dönüs sağlanamadı. İletişim bilgilinizi özelden gönderirseniz sorununuzu telafi edilecektir.
  • 2 adet toner aldım birinde sorun yaşıyorum... dun site üzerinden (ucuzaaldim.com) sorunumu bildiren mesaj yolladım hala geri dönüş olmadı. beklemedeyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankyra75 -- 6 Ocak 2015; 0:28:11 >
  • Muadil Hp 336 veya 338 varmı hocam göremedim ucuzaaldım da
  • sitenizden sanala kartım ile ödeme yapamadım. aksi gibi suan kartlarımın bilgilerine de giremiyorum. bankadan engellediler mi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankyra75

2 adet toner aldım birinde sorun yaşıyorum... dun site üzerinden (ucuzaaldim.com) sorunumu bildiren mesaj yolladım hala geri dönüş olmadı. beklemedeyim...

ne site üzerinden ne de buradan cevap yok...
    dikkatli olun alışveriş yaparken.
    alternatif satıcılar var onları deneyin derim...
  • OKİ MB451 muadil drum var mı? Varsa fiyatını öğrenebilir miyim?
    Kolay gelsin..
  • Allah yorum yapanlardan razı olsun. sayfalarca boşa okumuşum.
    2 toner siparişi verecektim ama vazgeçtim.
    iş sadece kampanya yapmayla olmuyormuş yani...
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.