Şimdi Ara

Muadil Tonerler 24.55 TL Başlıyan fiyatlarla ( Faturalı ve Ücretsiz kargo ) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
8
Favori
10.743
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

c3180 için kartuş mevcut mu elinizde?
  • utax cd530 için muadil toner var mıdır ?
  • Hocam toner diye yazmissin ama kartus da satiyor musunuz?

satiyorsaniz Epson T1001 (siyah) kartus var midir ne kadardir?

tesekkurler
  • hayırlı işler,

1)oki B2500MFP çip kart ve muadil toner fiyatınız nedir?

2)hp 350-351 xl fiyatınız nedir?

3)epson L110-210-550 yandan dolumlu serilerinin mürekkebi ne kadar yada litrelik mürekkep fiyatınız nedir?

kolay gelsin
  • Hp m1120 toner nekadar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 Kasımda verdiğim sipariş "hazırlanıyor" aşamasında gözüküyor. Bu kadar yavaş olacağınızı tahmin etmemiştim. Ne zaman gönderirsiniz?
  • n11 üzerinde 4 adet hp toner aldım .10 adet alana 1 adet bedava demişsiniz.toplu haldemi almak gerekiyor.yada benim gibi ayrı ayrı alıpta toplamda 10 adet olanada 1 adet bedava toner veriyormusunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acey -- 12 Kasım 2014; 13:28:11 >
  • ucuzaaldim nickli arkadaşa özelden mesaj yazmama rağmen halen dönüş yapılmadı.Bilgi vereceğiz denip dönmeyen özel mesajlarına bakmayan bir satıcı profili var ve güven zedeleyici tutumdur bunlar.Nitekim acaba siteye girmedi mi diye kontrol edince 2 saat önce de girmiş demekki mesajlar önemsenmiyor!
  • 6 Kasımda verdiğim sipariş halen daha gönderilmedi, lütfen gönderin artık siparişimi ...
  • ben de n11 üzerinden sipariş vermeyi düşünüyorum fakat satıcı çok ilgili değil sanırım son mesajlardan onu anladım.
  • 6 Kasımda verdiğim siparişim gelmedi. C.tesi kargoya verildi olarak sitenizde gözüktü. Sürat Kargoyu aradım, adıma kargo yok. Rica etsem kargo takip nosunu verir misiniz?
    Not: Toner işi yapıyorsunuz ve tonerimi 11 gündür teslim etmediniz.
  • 13 gündür siparişimi göndermediniz. Özelden mesaj atıyorum cevap vermiyorsunuz. Sitenizdeki telefonu arıyorum, "biz size dönecez" diyorsunuz bir kere dahi dönmediniz. Sitenizden şikayet/öneri yazıyorum cevap yok. Bir daha sizden kesinlikle alışveriş yapmam.
  • samsung ml1610 muadil toner ne kadar 3 adet alacağız.
  • ucuzaaldim kullanıcısına yanıt
    HP LaserJet P1102 yazıcımız için ce285a toner siparişi verdik n11.com dan fakat gelen toner yazıcıya uymadı.

değişim talebi oluşturduk.
  • 6 kasımda verdiğim siparişin bugün 14.günü ve hala göndermediniz. Artık telefonlarıma dahi çıkmıyorsunuz. Lütfen siparişimi gönderin yada iptal edin başka yerden alayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossfire

6 kasımda verdiğim siparişin bugün 14.günü ve hala göndermediniz. Artık telefonlarıma dahi çıkmıyorsunuz. Lütfen siparişimi gönderin yada iptal edin başka yerden alayım.

Kargo bilgileri sisteme girilmiş. Çok şükür sonunda. İnşallah ürün güzel çıkarda beklediğime değer ...
  • Bende HP Laserjet pro MFP M127fn modeli var. Bunun kartuşu bitti bitecek. (Demo kartuş, daha ilk bitişi)
    Sizde buna uygun kartuş varmıdır.
    Varsa kaç paradır? kargo dahil.
  • Bazı aksaklıklardan dolayı kusura bakmayınız. Ana merkezimiz uşak ve internetten satışlarımıza balıkesir den devam edeceğiz ve uşak subemiz malesef internet satışlarına cevap verememektedir. Satışlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz arkadaşlar

Sorularınız ve isteklerinizi ilete bilirsiniz. Tek Tek özel olarak ilgilenecegim.
  • Satışlara devam ediyoruz.
  • Epson yazıcılarda İndirim

Epson L550 --- 90 TL İndirim kodu ---- EL550İN

Epson L550 --- 35 TL İndirim kodu ---- EL210İN
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.