Şimdi Ara

Mu Legend(MU2) CBT 2 (21-28 Şubat)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

CBT Üyelik :http://mulegend.webzen.com/en/beta/teaser

Mu online oyununun yenilenmiş grafikler ile çıkacak devam sürümü gibi bir şey arkadaşlar Closed beta 25 ekimde başlıyor.

Kore sürümünden bir kaç oynanış videosu ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tensa Zangetsu -- 20 Ocak 2017; 16:2:7 >

• Closed Beta keylerinizi alıp aktifleştirin şimdiden sonra aranmayın.

http://www.mmorpg.com/newsroom.cfm/read/41688/mu-legend-closed-beta-key-giveaway.html
  • Punk4Life kullanıcısına yanıt
    Eyv kaydımı yaptırdım oyun güzele benziyor betasını deneyelim bakalım.
  • Vay beee heyecanlandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9.2 gb oyun boyutu malum ay sonu kotalar dolu durumda download açıkken şimdiden indirmeye baslayın yaklasık 10 saat sonra oyun açılır anca iner zaten garibim şartlarımızla.
  • oyun indirmede sorun var bende duruyor indirme kendiliden ben duraklatma yapmadan
  • Aynı sıkıntı herkesde var. Duraklatıp , downloader i kapatıp masaüstüne attığı resume dan devam ettiriyorsun.Kaldığı yerden yürüyor. 2 defa da bende yaptı. Ara ara kontrol etmekte fayda var.

Edit : Oyun An itibariyle açıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punk4Life -- 25 Ekim 2016; 12:08:56 >
  • Oyunun renk paletini değiştirmişler eski oyun daha karanlıktı bunu beğenmedim pek
  • Oyun içinde Punky yazarak ulaşabilirsiniz.

Edit: 2h Bludgenon Dark Lord kasıyorum. Sanırım bir yarım saate 30 olacağım.

Şu seviyelerdeyken Solo oynanabilecek insanı yormayan bir oyun olmuş. Yarattığınız karakterleri şekilden şekile sokabiliyorsunuz yapacağınız skill ve soul puanı adı verilen dağıtımlarla. Güzel olan şeylerden birisi de. Genelde bu tarz ARpg oyunlar da sık olarak karşılaşmıyoruz open world olmasını. Özel dungeonlar dısında oyun açık dünya millet. Dungeon demişken Boss fightlar da ayrı zevkli. İtem grind kafası var oyunda ve bu konuda ilk oyuna sadık kalınmış. Grafikler hoş ve tatmin edici benim için. Lost Ark buralara gelemese de henüz. Taze bir yapım var ARpg severler için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punk4Life -- 25 Ekim 2016; 19:38:01 >
  • Cinematic bittikten sonra gelen ekranda ne karakter gözüküyor ne de skiller açıkçası hiç bir şey gözükmüyor...

Mu Legend(MU2) CBT 2 (21-28 Şubat)
  • amorty_15 A kullanıcısına yanıt
    biraz beklemen gerekiyor.çoğu yerde bu sorun var.cave ye girdim 5dk sonra geldi yaratıklar.
  • Evet şimdi fark ettim, harita değiştirdikten sonra bile 5 dakika beklemek gerekiyor her seferinde.. dehşet lag var!
  • Edit: Şuan oyun akıyor arkadaslar herhangi bir sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punk4Life -- 26 Ekim 2016; 13:46:14 >
  • Eski oyunun zevkini alamadım ilk bakışta. Full sürüme geçtiğinde tekrar denerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bana 2 varsa 3 adet key lazım. Nereden bulabilirim. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlluminatideİmam

Arkadaşlar bana 2 varsa 3 adet key lazım. Nereden bulabilirim. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

kapalı beta bitti hocam
  • qo0oki kullanıcısına yanıt
    Hmm open ne zaman yayınlanacak bilgi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlluminatideİmam

Hmm open ne zaman yayınlanacak bilgi var mı?

herhangi bi açıklama yok forumda konuşulan oyuncular arasında mart yada nisan
  • qo0oki kullanıcısına yanıt
    Çok geç :( Şuan nasıl girip oynarım. Bir yolu var mı?
  • Betaya kaydolmuştum ama oynamak kısmet olmadı. 2. betada denemek istiyorum key sitesi bulursanız linkini koyun buraya.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.