Şimdi Ara

MTK / Snapdragon Telefon İncelemeleri ve Tavsiyeleri (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.131
Cevap
119
Favori
242.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muratai

Yeni biraypal hesabi acin kizinizin ispanya adresiyle, ispanyol paypali ile. Me cut paypaliniza eklemediginiz baska bir kredi karti ekleyin. O hesapla alisverisi yapin. Turk paypali ile turk adresine yollamalari gerekir antelife kabul etmez. Ispanya paypali ile ispanyol adresine yollarlar.

teşekkürler hocam gümrük verisi alırlrmı
  • muzaffer3509 M kullanıcısına yanıt
    Spain warehouse yazan bir tel alirsaniz ispanya icinden yollanacak gumruk yok yani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.a101.com.tr/tr/Afis-Yazdir_GelecekHafta.aspx?SolBannerID=183

buradaki telefon alınır mı arkadaşlar ? sar değeri falan fazla mıdır ?
  • quote:

Antutuda hile yapmak cok basit. Bence telefon orjinal degil.

haklısınız fakat dediğim gibi mtk6592 işlemcili ve 2gb ramli ev güzel malzemeli ise tutacağım.aksi takdirde iade edip despute açacağım

satıcı link

ürün link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comanchee -- 1 Ekim 2014; 23:14:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: comanchee

quote:

haklısınız fakat dediğim gibi mtk6592 işlemcili ve 2gb ramli ev güzel malzemeli ise tutacağım.aksi takdirde iade edip despute açacağım

satıcı link

ürün link

İnşallah orijinal çıkar ama başlığa tam modeli yazmaması şüpheli bir davranış. Stok yok diyor 1 tane size satmış ve bitmiş.

• quote:

Yeni aldığım THL T11'den 33000 antutu puanı aldım. İncelemelerde en fazla gördüğüm 28000'di. V5.1 versiyon farkımı yoksa, telefonda mı bir gariplik var acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dengema D kullanıcısına yanıt
    Yeni versiyonda benim telefon 3000 puan fazla alıyor. Versiyon ile alakalı.
  • quote:

İzmire geliyorum.

bu güzel, bende izmirdeyim.. :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.M.F.

http://www.a101.com.tr/tr/Afis-Yazdir_GelecekHafta.aspx?SolBannerID=183

512 mb ram ve 864 x 480 çözünürlük çok büyük dezavantaj... ben almazdım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: merok

Benim a 806 geldi imei repair ile uğraşıyorum

arkadaşım a806 imei atabildinmi olduysa nasıl yaptığını paylaşırmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.M.F.

http://www.a101.com.tr/tr/Afis-Yazdir_GelecekHafta.aspx?SolBannerID=183

telefonu google de arama yaptığında sadece rus sitelerinde satış gözüküyor bilinen ve kullanılan bir model değil
  • Muratai hocam ThL T6S Pro ön satışa çıkmış. Bu telefon kesin ilgi alanına girer. $106.99 fiyatı çok uygun görünüyor.http://91thl.com/thl-t6s-pro.html
  • zkurt86 kullanıcısına yanıt
    Ön sipariş olması lazım.
    O fiyata 8 çekirdek isteyenler için çok cazip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zkurt86

Muratai hocam ThL T6S Pro ön satışa çıkmış. Bu telefon kesin ilgi alanına girer. $106.99 fiyatı çok uygun görünüyor.http://91thl.com/thl-t6s-pro.html

pandawill ve antelife fiyatı 89.99 dolara satışta... pardon pro değilmiş.. :((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thormentor -- 2 Ekim 2014; 12:10:18 >
  • quote:

Ön sipariş olması lazım.
    O fiyata 8 çekirdek isteyenler için çok cazip.

Hocam 8 çekirdek güzelde 1gb ram koymuş. Gerçi 2gb yapsa bu seferde fiyat ikiye katlardı. Dediğiniz gibi benim 8 çekirdeğim olsun diyenlere özel bir ürün.
  • muratai kullanıcısına yanıt
    Pre-sale yazıyor. 20 Ekim için.

Ekran çözünürlüğünü de arttırmış olabilirler, bazı yerler 720p yazıyor. Böyle olursa 106 dolara F/p kralı olur.
  • zkurt86 kullanıcısına yanıt
    720p vermezler o paraya
    qHD versinler ona razıyım ben 960x540
  • muzaffer3509 M kullanıcısına yanıt
    Benzer sorunu ben de yaşadim. İsvicreye gondertecektim ama paypalin inter adresine girdigimde Türkiye nin dişinda baska bir ulkedeki adresi girmeme izin vermiyordu. Fakat herhangi bir alisveris sitesinde urunu sepete ekleyip odeme aşamasinda paypale yonlendirildiginizde "Adres ekle" diyerek istediginiz ulkeden bir adres ekleyebiliyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • postacı bu gün telefonu teslim etti.gönderen eleman kutuyu değişmiş dandik bir ufak kutu ve tekrar strafordan mamül bir kutuya daha koymuş.üzerine gift yazmış.açtım cpu z ve antutu çalıştırdım cpu zde telefon 1080*1920 8 çekirdek ve 2gb rami teyt etti.fakat antutuda haha aldım buna rağmen 31000 puan verdi(2b testi geçmiyor) .yotubeden fake g5s+ videolarına baktım.1 tanesi 1280*720 idi öbürüde 960*640 dı.eğer fake ise bile kaliteli bir fake.inceleme videosuda atacağım.fakat yotube videolarından gördüğüm kadarı ile g5s ler g5s+ lara göre daha kaliteli izlenimi verdi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comanchee -- 2 Ekim 2014; 23:46:00 >
  • Hocam LEAGOO Lead 1 i önerirmisin? imzanda var ama malzeme kalitesi nasıl acaba? Youtube tanıtımlarını izledim ama kullanıcı yorumu önemli.
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.