Şimdi Ara

MTK / Snapdragon Telefon İncelemeleri ve Tavsiyeleri (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.132
Cevap
119
Favori
242.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • muratai kullanıcısına yanıt
    Murat hocam iyi günler elimden geldiği kadar konuyu okumaya çalıştım belki sorulmuştur ancak ben göremedim bir önceki sayfada lenovo a806 yeni gözdelerimden demişsiniz bende almayı düşünüyorumda lenovo nasıldır imei sorun olur mu kamera kalitesi hakkında bilginiz var mı yanıtlarsanız sevinirim iyi günler şimiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: beşiktaşlıı

Murat hocam iyi günler elimden geldiği kadar konuyu okumaya çalıştım belki sorulmuştur ancak ben göremedim bir önceki sayfada lenovo a806 yeni gözdelerimden demişsiniz bende almayı düşünüyorumda lenovo nasıldır imei sorun olur mu kamera kalitesi hakkında bilginiz var mı yanıtlarsanız sevinirim iyi günler şimiden teşekkürler

Telefon hala postada elime geçmedi. Geçinde sorularınızın cevabını inceleme yazımda göreceksiniz inşallah.

Singapur post çok yavaş bu aralar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: merok

quote:

Orijinalden alıntı: asi.orhan

quote:

Orijinalden alıntı: merok

Benim a 806 geldi imei repair ile uğraşıyorum

cihaz nasıl kardeş bende düşünüyorum ama bir incelemeden sonra sizin yorumlarınızı bekliyorum

Cıhaz 10 numara almak ıstıyorsan hıc tereddüt etme

sizden bir inceleme bekliyoruz. benimde çok düşündüğüm bir cihaz. nereden aldınız acaba ?
  • bende jiayu g5s+ aldım singapore post ile gönderildi.dağıtıcıya teslim edildi yazıyor takipde.bakalım 1-2 güne elimde olur bir aksilik olmaz ise.
  • quote:

Orijinalden alıntı: comanchee

bende jiayu g5s+ aldım singapore post ile gönderildi.dağıtıcıya teslim edildi yazıyor takipde.bakalım 1-2 güne elimde olur bir aksilik olmaz ise.

Nereden, ne zaman almıştınız? Link paylaşabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • özer8376 Ö kullanıcısına yanıt
    aliexpressden aldım 182 usdye singapore post ile free shipment anlaştık gümrüğe geldi.dağtıcıya teslim görünüyor bakalıhttps://store.donanimhaber.com/13/73/bb/1373bb2e61fc9a27581e04a258015307.jpghttps://store.donanimhaber.com/13/73/bb/1373bb2e61fc9a27581e04a258015307.jpgm kısmet.henüz elime ulaşmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comanchee -- 30 Eylül 2014; 21:11:39 >
  • quote:

aliexpressden aldım 182 usdye singapore post ile free shipment anlaştık gümrüğe geldi.dağtıcıya teslim görünüyor bakalıhttps://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/230479/4063a301-4c0d-4abf-b738-07ce12f46737.jpghttps://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/230479/4063a301-4c0d-4abf-b738-07ce12f46737.jpgm kısmet.henüz elime ulaşmadı

250 dolar civarı fiyatı var feyk olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: tendertendere

quote:

aliexpressden aldım 182 usdye singapore post ile free shipment anlaştık gümrüğe geldi.dağtıcıya teslim görünüyor bakalıhttps://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/230479/4063a301-4c0d-4abf-b738-07ce12f46737.jpghttps://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/230479/4063a301-4c0d-4abf-b738-07ce12f46737.jpgm kısmet.henüz elime ulaşmadı

250 dolar civarı fiyatı var feyk olmasın

bende de o şüphe var.gelsin ilk ona bakacağım zaten.eğer malzeme kalitesi güzelse ve cpuz-antutu vs yaptığımda yazılan özellikleri karşılıyorsa iade etmeyi düşünmüyorum.3 gün aliexpressde gezdim.250 usd free shipment olanlar genelde ems ile gönderenler ems de çok ucuz değil.ayrıca satıcı daha yeni referansı az.sanırım ilk etapda olumlu referans alabilmek için fiyatı düşük vermiş olabilir.şu ana kadar çok ilgiliydi.söylediğine göre kendiside açıp antutu vs yaparak gödermiş.artık kısmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comanchee -- 1 Ekim 2014; 10:15:04 >

• Antutuda hile yapmak cok basit. Bence telefon orjinal degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratai

Antutuda hile yapmak cok basit. Bence telefon orjinal degil.

hocam sizin lenovo 806 durumu ne oldu acaba ? Bende iki haftadır thl t11, lenovo 806 ve redmi note arıyorum ama türkiyede satan bulamadım. Artık internetten almaya karar verdim. Paypal ile rahatça hangi siteden almamı tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowmexo

quote:

hocam sizin lenovo 806 durumu ne oldu acaba ? Bende iki haftadır thl t11, lenovo 806 ve redmi note arıyorum ama türkiyede satan bulamadım. Artık internetten almaya karar verdim. Paypal ile rahatça hangi siteden almamı tavsiye edersiniz?

Bu ara çinden gelen paketler çok yavaşladı yoğunluk var.
    Benim A806 lar daha postada, gelmedi elime.

redmi note için burak__06 ya bi sor belki vardır.
    internetten alırsanız gümrüğe takılabilir, geri dönmesi 2 ayı buluyor, sonrada para iadesi için koşuşturuyorsunuz.

az daha sabrederseniz ben a806 getiricem yanımda gelirken 1 ay sonra :)

• quote:

quote:

quote:

internetten alırsanız gümrüğe takılabilir, geri dönmesi 2 ayı buluyor, sonrada para iadesi için koşuşturuyorsunuz.

murat kardeş hangi şehre geleceksin, bende bi sipariş vereyim sana :))

• İzmire geliyorum.
  • quote:

quote:

quote:

seni sabırsızlıkla bekliyoruz o halde :)

• sayın muratai hocam İzmir de oturuyorum lenova a806 telefonu ispanyada öğrenci kızımın adresine sipariş etmek istiyorum bu siteden site sadece pay pal la satış yapıyor pay pal hesabım var hesap adresim İzmir pay pal la sipariş için iki adres aynı olması gerekliymiş pay pal adresini kızımın oturduğu aynı adres yapsam olur mu ? bu telefonun emai li değiştirilebiliniyormu
    http://www.antelife.com/original-lenovo-a806-a8-mtk6592-octa-core-android-4-4-smartphone-5-inch-ips-hd-screen-13mp-camera-2gb-16gb-wcdma-lte-fdd.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzaffer3509 -- 1 Ekim 2014; 13:39:21 >

• muzaffer3509 M kullanıcısına yanıt
    Yeni biraypal hesabi acin kizinizin ispanya adresiyle, ispanyol paypali ile. Me cut paypaliniza eklemediginiz baska bir kredi karti ekleyin. O hesapla alisverisi yapin. Turk paypali ile turk adresine yollamalari gerekir antelife kabul etmez. Ispanya paypali ile ispanyol adresine yollarlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melancohly

quote:

Orijinalden alıntı: omaTR

İngiltereye sipariş verme şansımız var mı bilgi verbilir mi bir bilen

İngilterenin neresindensin kardeşim.?

Brighton' da bir arkadaşım var hocam bi mtk işlemcili pasaport derdi olmayan canavar alayım diyorum :)
  • muratai kullanıcısına yanıt
    muratai hocam bu unlock sim yazanlara imei atma derdi yokmudur ?
  • VirtualFrog kullanıcısına yanıt
    Sim unlock demek operator kilidi yok demektir. Imei ile alakasi yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.