Şimdi Ara

MTK / Snapdragon Telefon İncelemeleri ve Tavsiyeleri (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.131
Cevap
119
Favori
242.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oukitel k6000 plus kullananlar memnun mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • feedbackx kullanıcısına yanıt
    Cevap yazdığınız için teşekkür ederim.

200 dolar bandında ne tavsiye edersiniz?

• muhendis biri kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

200 dolar bandında Xiaomi mi5/mi5s olabilir. Yazılım olarak devamlı destek gören bir telefon.

Büyük demezseniz fiyat olarak uygun 180 dolara bulunabilir. leeco le max 2 var 5.7 inch. 4 gb modeli.

Yine aynı şekilde biraz daha ufak LeEco Le Pro 3 var.

Yalnız letv satıldı veya kapanıyor. Letv yazılım olarak destek sıkıntıları var ama xda da rom üreten çok.

Bu tavsiye ettiklerimi kullanmadım sadece fiyat/performans olarak gayet iyi görünüyorlar.

Letv nin s3 modelini Xiaominin de red mi serilerinden kullanmıştım beğenmiştim ordan yola çıkarak bunları söyledim.

Umi maalesef özellik olarak vaat ettiklerinin yarısını bile karşılamadı benim gözümde. Umi forumda çok fazla sorun yaşayan var.

Ayrıca Kimovil diye bir site var orda bütün telefon üzellikleri satıcıları fiyatları bulabilirsiniz incelemenizi tavsiye ederim.

Edit: Arkadaşlar letv tavsiye etmiştim ancak le max 2 maceram kötü sonuçlandı şebeke sorunu yaşıyorum. Malum firma da destek kısmı olmayınca gereksiz macera yaşamayın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feedbackx -- 27 Ekim 2017; 14:19:52 >

• elimde infinix note3 cihaz var helıo x10 ıslemcılı. butun ugraslara ragmen ktk engınneerıng mode ıle ımeısını degıstıremedım. varmıdır özelden yardımcı olabılecek arkadas. çok memnun olurum.
  • Bluboo Maya Max modeli yada bluboo markasi hakkinda bilgisi tecrubesi olan var mi arkadaslar. ?

Edit...Cihazin kronik bi sorunu yoksa bi yakinimiza 850 liraya alacagiz ne dersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moloss -- 14 Eylül 2017; 4:1:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moloss

Bluboo Maya Max modeli yada bluboo markasi hakkinda bilgisi tecrubesi olan var mi arkadaslar. ?

Edit...Cihazin kronik bi sorunu yoksa bi yakinimiza 850 liraya alacagiz ne dersiniz ?

Türkiye'de o cihaz quatro FSM1453 adıyla satılıyor bir bakın derim hocam.

• Evet hocam oyleymis gece arastirirken bizde farkettik onu aniyorum parca bazli gelip burda montajlanmistir. cihaz direkt cinden el degmeden gelse sanki icim daha rahat eder. Adamlarin montajina pek guvenemiyorum. 6 inc celik kasa ekonomik hemen alinabilir bir alternatif olmasida bir yandan cezbedici oldu suan.. sizin markayla ilgili sahsi bir fikriniz var mi bluboonun uretimleri kalitelimidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moloss -- 14 Eylül 2017; 16:8:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moloss

Evet hocam oyleymis gece arastirirken bizde farkettik onu aniyorum parca bazli gelip burda montajlanmistir. cihaz direkt cinden el degmeden gelse sanki icim daha rahat eder. Adamlarin montajina pek guvenemiyorum. 6 inc celik kasa ekonomik hemen alinabilir bir alternatif olmasida bir yandan cezbedici oldu suan.. sizin markayla ilgili sahsi bir fikriniz var mi bluboonun uretimleri kalitelimidir.

Pek çok ufak tefek arızalı aletlerini görsemde cihazına göre bazen iyi iş çıkardıklarını söyleyebilirim.

• Sanirim alip denemeden bilmek zor hocam. Ya sevindirecek ya uzecek yasayip gorecegiz.

• le pro3 modelı benımde cok hosuma gıdıyor aslında leeco fırmasının ama bu cıhazı turkıyede bulması sıkıntı olanlarda cok pahalı yurt dısından getırme ımkanımız var mıdır kı gumrukte takılmadan onerısı olan varmı
  • Dünya 4Gye geçmişken bu 6580a 3Gli telefonlar nereden çıktı?

2ram16rom 70-100dolar arası gidiyor.

Kamera da arkaya 2 tane 5-5 ya da 8-8 mp koyuyorlar. İki tane 5 mp kamera 1 tane 8 mpden iyi midir?

• İyi akşamlar arkadaşlar Çine giden arkadaşımdan hangi telefonu getirmesini istemeliyim bütçemiz 1000tl birde Çin'deki mağaza fiyatları AliExpress fiyatları ile aynı mıdır veya daha pahalı mıdır bu konuda bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse belki oradan bir telefon secebilirim perşembe günü telefonu alacak

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler

Saygılar.....

• anka4545 kullanıcısına yanıt
    Leeco le pro3 x720

Xiaomi mi5s

Xiaomi mi5s plus

• Teşekkürler meizu pro7 ve Lenovo zuk z2pro yuda düşünüyorum bunların içinden hangisini tercih etmeli sizce

Saygılar...

• merhaba daha önce buraya sormuştum fakat sanırım kullananı az olduğu için yada bılenı az oldugu ıcın yanıt gelmedı. netten yabancı forumlardan bakarak kendı çapımda yapabıldım en sonunda.

cıhazım infinix note 3.

mtk 6573 işlemci ve helio x10 altyapılı. dolayısı ile mtk engıneerıng mod ıle yada kodlar ıle ımeısı degısmıyor.

maui mate adlı ımeı degıstırme programı nette mevcut ındırıp kurmanız yeterlı. tabı butun mtk işlemcili cihazlara ait driver i bulup kurmanızda lazım. son olarak mtk 6573 database file olarak aratınız netten bu dosyayıda bulup ındrıdıgınız zaman çok rahat ımeısını degıstırebılırısnız cıhazınızın.

mauı mate programının nasıl kullanıldıgına daır bırcok vıdeo var youtubede.
  • cool changer s1 6/64 kullanıyorum alet çok klas ve resmen ateş ediyor.

hoparlörler orgazm sebebi arka kamera efsane ön kamera gündüz çok net.

telefon fiyatına oranla inanılmaz.
  • İşte makina . Ne kadar para o kadar köfte.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/zte-nubia-z17s.html

• anka4545 kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaşınız eğerki istediğiniz telefonu getirirse çinden nereden aldığını öğrenebilirmiyiz benim arkadaşımda sıkça çine gider geçen istediğim telefonu bulamadı marka telefonlarda sıkıntı yok ama çin markalarını yemin billah ederim bulamadım kime sorsam yok bilmiyorum diyor yüksek ihtimalle bunlarin satildigi bir yer var gibime geliyor mesela bizim İstanbuldaki doğubank gib tabi cok daha daha büyüğüdür benim aklima baska bisey gelmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Homtom S9 diye bi telefon gördüm.

Kullanan bilen var mı?

Mtk işlemcili olduğu için pasaport kaydına gerek olmadan imei kopyanabiliyor diye biliyorum.

Yanlışım varsa düzeltin.

Telefonun görünüşü, bataryası (4000mah) güzel.

Şu anda Samsung galaxy S5 kullanıyorum. Bu ayarda olması yeterli benim için.

Konu hakkında bilginizi paylaşırsanız memnun olurum.

• telefon getirebileceğimiz, bildiğiniz, güvenilir bir site varmı aliexpress artık göndermiyor, fahiş kargo ücreti var teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.