Şimdi Ara

MTK / Snapdragon Telefon İncelemeleri ve Tavsiyeleri (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.132
Cevap
119
Favori
242.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kty28 kullanıcısına yanıt
    Vodofonla o sorunu yasadim, telekoma gectim sorun yok. Seninki hangi firma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • naklen N kullanıcısına yanıt
    Tavsiye etmem, sarji kotu, ksmera kotu, sifir telin ekrani bazen pembe oluyor. Parmsk okuyucu uzerine yumurta kiy pişirirsin. Thl eskiden kaliteliydi, ucuz yapmak icin cok bozdu. Ucuzundan ulefone tiger bakiyorum, bulursam cokecegim

• wickersan kullanıcısına yanıt
    bende ulefone tiger ve leagoo m8 pro arasında gidip geldim en sonunda m8 pro yu sipariş ettim bakalım gelicekmi

• termomen kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun

Turkcell hocam.

Xa ultrason çok şikayet vardı belki benimkinde de vardır diye gönderdim garantiye şu an anakart değişiminde.

Şarj kötü derken pil 3000 değil mi proda?

ayrıca o işlemciye imei nasıl atılıyor,

ulefonun telefonlarıda donanım olarak iyi görünüyor ama sonradan sapıtıyor cihazları..

bide benim anlamadığım ve çözemediğim bu navigasyon açıkken, gps aranıyor muhabbeti nedir,konum ayarı zaten açık google maps yada yandex,herede de aynısı oluyor..

hadi dedim benim asusun işlemci snapdragon 410 ondan yapıyor ama geçen mtk6737 ile denedim onda da aynı..

konum açmışın bir yere gidecen sık sık ya gps arıyor ya bağlanıyor sürekli..bi işe yaramıyor bu haliylede navigasyon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil 3000 ama kamera yada internet actiginuzda felaket isiniyor, nisan ayinda boyle oluyorsa temmuzda ne olur bilmem.

İmei meumeta ile 6735 modem dosyasi ile atmistim. Engineer mode ile olmuyor.

Ulefone tiger problems yazinca cikan vidoleari gorunce vazgectim. Halbuki be pro modelini almistim gayey iyiydi.

Genelde Gps actiginda 3-5 dakikaya buluyor sonra sorun yasamiyorum.

Merhaba, ben de Nomu S10 aldim. Su gecirmez, darbeye dayanikli Özel bir cihaz. Biraz pahaliya geldi ama bir deneyelim bakalim. Gelecek hafta sonu ulasacak bana, bir iki haftaya kadar da kullanmaya baslarim. Uzerinde Mt6737T islemci var, buna da imei tamiri nasil olacak, yine maui meta yontemiyle mi ? Muhtemelen engineering mod veya bu modun icindeki connectivity bolumu acikmayacak cunku Android 6.0 isletim sistemi var.
    Modem dosyasi sizin dosyayla uyumlu olabilir mi, thl pro da 6737 kullaniyormus ama t olani değil, t versiyonu antutudan 10 bin puan daha fazla aliyor ama yine de ancak 40 bin puan aliyor. Bakalim performansi idare eder mi gorecegiz, cok bir beklentm yok cihazdan, yazlikta su gecirmex ozelligi guzel olak sadece.

Galiba siz 6735'in modem dosyasini kullanmissiniz ama olmus. Ben de mecburen 6737 veya 6737 T modem dosyasi bulamazsam 6735 deneyecegim. O da olmazsa chamelephone programini deneyecegim, o programa cok guvenmemekle beraber yine demecbur kalinca kullaniyorum :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu da kimovilden Nomu'nun ozellikleri ...

https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-nomu-s10

Mtk'nin gozunu seveyim, sirasiyla 6752 Lenovo K3 Note, 6753 Meizu M2 Note, 6795 Helios x10'lu Letv X600 kullandim, cok da memnun kaldim, sadece 6753 biraz yavasti. 6752 lenovo k3 note hala duruyor ve canavar gibi calisiyor, su an letv kullaniyorum bir yildir, o daha da super. Bakalim 8 cekirdekten 4 cekirdege inince performanstaki kaybi hissedecek miyim. 2 ay boyunca sd 615'li lenovo vibe p1 kullandim, cok hizli degildi ama gunluk isleri sorunsuz yapiyordu ve pili de 4 gun gidiyordu, belki yaz bitince ona donus yaparim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Le max2 kullanıyorum.snapdragon 820. güzel telefon.
  • LEAGOO M8 PRO KULLANAN VARSA YORUMLARINI ALABİLİRMİYİM
    Pil evet üzerinde 3000 yazıyor ama ilginçtir hızlı azalıyor, belki de romdandır bilemiyorum bu arada imei işini hangi kaynaktan yaptınız siz, ben çözemedim de bide farklı işlemcinin modem dosyasını kullanmak sıkıntı çıkarıyomuş görüşmede yada şebeke de.. Hiç farkettiniz mi?

• Akilli.be den aldim modem dosyasini. 2 farkli meumeta versiyonhnda denedim, burinde olmafi otekinde ildu. Gorusmede sikinti yasamadim.

• Merhabalar,

3 Seneye yakındır THL T11 kullanıyorum. Yurt dışından getirtmiş ve MTK6592 işlemcisi olduğundan, IMEI'si ni de kendim yazmıştım. Batarya bir günü kurtarıyordu bir ay önceye kadar, artık akşam üstü gidici, ehh olacak o kadar.

İyi mi ettim bilmiyorum ama yurt dışından Xiaomi Redmi 4X (3gb/32gb) Global Versiyon aldım. İşlemcisi Snapdragon 435. IMEI yazılır mı diye baktım ama Note 4X ile ilgili bilgi var fakat Redmi 4X ile alakalı bir bilgiye rastlamadım. Herhalde IMEI yazma işi karanlık...

Benim istediğim 5" ve 3gb/32gb en az 2-3 sene kullanabileceğim bir telefon. Aslında şunu alacaktım ama Vernee markası ile alakalı bilgim olmadığından almadım "Vernee Thor E" (5000Mah pil, MTK 6753, 3gb/16gb)http://www.tomtop.com/vernee-2160/p-pz0042gy-eu.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dengema -- 31 Mayıs 2017; 10:55:22 >

• Merhabalar.

http://www.geekbuying.com/item/Pack-EU-Version-LeTV-LeEco-Le-Max-2-Pro-X820-6-64GB-Smartphone---Gold-379222.html

Linkteki telefonu almak istiyorum. Özellik olarak güzel ancak marka ve model olarak nasıldır?Bu fiyat aralığında tercih edermisiniz? Birde imei yazılma durumu var mıdır?
  • İthalatçılar telefon başına kaç lira vergi ,bandrol vs. ödüyor acaba? Şimdi yurtdışından yanında 1 telefon getirip imei kaydı yaptıran vatandaş kadar ödüyor mudur acaba?

Yurtdışında parakendede 80 dolara satılan, teknolojisi en az 2 yıllık olan telefonu burada 650liraya fırsat diye zincir marketlerde satmanın kazancı nedir, mantığı nedir? Sözde garanti mi? Ömrümde 1 defa garantiden telefon tamir ettirdim, o da hepsiburadadan aldığım ve paketi açtığımda çalışmadığını gördüğüm benq marka windows mobile telefondu. Teleservicede 1 aydan fazla sıfır telefonun tamirini beklettiler bana.

İyi ki çin var. Şimdi yine 80-90 dolar civarı bir telefon daha bakıyorum.

• akman.m A kullanıcısına yanıt
    Ayarlarda ( ses ve bildirim ) diye bir bölüm varsa ordan programların bildirimleri açılıyor.bendeki le max2 öyle.Bi kontrol edin.

• Zte nubia z17 yeni çıkmış.çokda güzel olmuş..

• beyretm B kullanıcısına yanıt
    600 dolar..

• 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.