Şimdi Ara

msn şifremi öğrenmek istiyorum şifre göstericisi lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar msn şifrem pcimde kayıtlı ama ben onu göremiyorum pcimde kayıtlı şifreleri nasıl öğrenebilirim formda arattım ama bulamadım çalışmıyo formdakiler

• http://www.nirsoft.net/utils/mspass_setup.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::SpyNet::: -- 9 Nisan 2007; 0:20:06 >
  • Bu tarz programlara güvenemiyorum,genelde gizli server olup şifreyi karşı tarafa yoluuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sevsende

Bu tarz programlara güvenemiyorum,genelde gizli server olup şifreyi karşı tarafa yoluuyor

ben kullandım bi sorun olmadı mspass
  • genelde keylog oluyo bu tür programlarda
  • tşk ederim benimde işime çok yaradı amaa umarım arkadaşın dediği gibi bi sorun olmazzz şifrem servis sağlıyıcısana gitmez umarım
  • Bu senelerdir tavsiye edilir , sorun çıkarmaz

Şüphen varsa şifreni değiştir.

quote:

Orjinalden alıntı: metis1983

tşk ederim benimde işime çok yaradı amaa umarım arkadaşın dediği gibi bi sorun olmazzz şifrem servis sağlıyıcısana gitmez umarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::SpyNet:::

Bu senelerdir tavsiye edilir , sorun çıkarmaz

Şüphen varsa şifreni değiştir.

quote:

tşk ederim benimde işime çok yaradı amaa umarım arkadaşın dediği gibi bi sorun olmazzz şifrem servis sağlıyıcısana gitmez umarım

• bu programla kendi pcmizde kim ne yaparsa hepsinin sifresini kaydediyormu??
  • bu programın tam adı ney?

bende messpatch diye bir program war ama yüklemedim ne işe yaradıgını bilmiyorum.messpatch ne işe yarar..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reklamı_Geç -- 9 Mayıs 2007; 15:47:20 >
  • Slm arkadaslar ben programı indirdim ve kurdum

Sadece hatırla dediginiz seyleri gosterebiliyor ornegin sadece email mi hatırla diyorum sadece onu gosteriyor
    email i gosterme dedigim zaman onuda gostermiyor.Yada program eski oyuzden yeni surumlerde sorun oluyor.Ben denedim sonuc alamadım

SAYGILARLA
  • quote:

hiç birsorun olmaz bnede kullanıyodum onu çünkü pc deki şifrleri gösteriyodu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rock_Rage

Slm arkadaslar ben programı indirdim ve kurdum

Sadece hatırla dediginiz seyleri gosterebiliyor ornegin sadece email mi hatırla diyorum sadece onu gosteriyor
    email i gosterme dedigim zaman onuda gostermiyor.Yada program eski oyuzden yeni surumlerde sorun oluyor.Ben denedim sonuc alamadım

SAYGILARLA

evet bazen öyle yapabilr eğer sen msn otomatik olarak aç seçeneğini kullanıyosan gösteri yo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.