Şimdi Ara

MSN Kullanmaya Devam Edin !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
6.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

MSN Messenger çalışmaya devam ediyor.

Aşağıda linkini vereceğim küçücük programı indirdiğinizde MSN aynı eskisi gibi çalışmaya devam edecektir. MSN Plus gibi eklentileride çalıştırabilir yani kısaca her şey eskisi gibi devam edecektir.

MSN i tamamen kaldırmış kişiler için bulunamıcak olan dosyayı aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

http://www.linuxdersleri.com/files/wlsetup-custom.exe

Kurulumu yaptıktan sonra MSN Messenger programını kullanmaya devam etmek için olan eklentiyi aşağıdaki linkten tıklayarak indiriyoruz.

http://messenger.jonathankay.com/redir/messengerreviver2dl.asp

Daha sonra içerisindeki exeyi çalıştırıyoruz ve start tuşuna basıyoruz;

Artık MSN’i eskisi gibi kullanmaya devam edebildirsiniz. Dileyen kullanıcılar MSN Plus eklentisini bile kullanabilirler.
    Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Not: Alıntıdır. (http://www.r10.net/msn-messenger-mirc-skype-yahoo-messenger-icq/1045184-msn-kullanmaya-devam-edin.html)

• kimse kalmadı ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala msn
  • Keşke bu programı herkes kursada yeniden msn'e dönsek.Mesajı yukarı taşıyalım.
  • efsaneler ölmez :):)
  • Bu meret skpy'i hiç sevmedim.

Ama msnyi devam edince de BÜTÜN LİSTEMDEKİ HERKES ÇEVRİMDIŞI görünüyor.

Acaba onlar skyye geçtiği için mi?
  •  MSN Kullanmaya Devam Edin !

denilenleri yaptım ama sürekli bu uyarıyı alıyorum, msn bir türlü açılmıyor.
  • Ben msn i skype a çevirmiştim hiç msn kurmadan direk jonathan abinin programı kurdum begin falan bişi dedi bastık msn kuruldu girdiğimdede skype ta online olan kişiler msn dede açıktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi düzeldi.

Ben skype kaldırıp deniyordum.

Skype kurdum, sonra başlıkta bahsedilen programı kurunca msn çalıştı.

teşekkürler.
  • Ben güvenmeyin derim. Eskiden de vardı bu tarz programlar. Giriş yapılmaya çalışıldığında bir hata verip arkaplanda programı yazan kişiye girilen bilgileri yolluyordu e-mail ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elessar Eredhian -- 20 Haziran 2013; 11:32:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elessar Eredhian

Ben güvenmeyin derim. Eskiden de vardı bu tarz programlar. Giriş yapılmaya çalışıldığında bir hata verip arkaplanda programı yazan kişiye girilen bilgileri yolluyordu e-mail ile.

İşte bu düşünceler yüzünden gelişemiyoruz, adam napsın tanımadığı adamın şifresini kurduk 2-3 aydırda sorunsuz kullanıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenwater

quote:

Orijinalden alıntı: Elessar Eredhian

Ben güvenmeyin derim. Eskiden de vardı bu tarz programlar. Giriş yapılmaya çalışıldığında bir hata verip arkaplanda programı yazan kişiye girilen bilgileri yolluyordu e-mail ile.

İşte bu düşünceler yüzünden gelişemiyoruz, adam napsın tanımadığı adamın şifresini kurduk 2-3 aydırda sorunsuz kullanıyoruz.

Ne alakası var. Tonlarca kere bu olaylar milletin başına geldi. Bende bu sütten ağzı yanmış biri olarak söylüyorum.
  • Hakkında şirket , market , ortaklık , ve senet yazdıklarında başınızdaki belanın içinden çıkamayacağınızıda göz önünde bulundurarak bu işlere girin. ( Tecrübelerim sayesinde söylüyorum )
  • Linkleri yeniler misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Linkleri yeniler misiniz?

kardeş hala lazımsa atayım
  • Kimi ekleyip de konuşacağız kullanan olmayınca :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış Manço

Kimi ekleyip de konuşacağız kullanan olmayınca :)

Kendi aramızda bir grup kuralım
  • İlginç , acaba yüklesem mi ama kimse kalmamıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.