Şimdi Ara

MSN'e bağlanırken hata veriyor yardım..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Msn e bağlanırken bilgisayar Üzgünüz Şu Anda Windows Live Messenger oturumunuzu açamadık lütfen daha sonra tekrar deneyin diyor.Bilgisayar hotmail de oturumda açmıyor.Yani hotmail,msn engellenmiş.Bu engeli nasıl kaldırabilirim nasıl bir çzüm getirebilirim bu olaya yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler..

• hesabınla ilgili bir güncelleme yapıyor olabilirler...
  • Hayır sorun ondan değil.. Hotmail.com a girince Sayfa Görüntülenemiyor. Yani bi şey onları engelliyor..
  • Merhaba
    Panik yapmayın , benim başıma da aynı şey geldi. hem de bir değil iki kere
    Birincisinde MSN 8.0 ile alakalı bir durummuş 7.0 kurduğumda bağlandım. ( sanırım senin sorun bu değil )
    İkincisindeyse msn 8.0 kullanırken benim hesabımı açmadığı halde farklı hesapları denediğimde açıyordu. diğer msn sürümleriyle de denedim yine benim hesabım açmıyordu ama farklı hesapları açıyordu. Bir süre sonra kendiliğinden düzeldi
  • aynı sorun bende de oldu ama kendiliğinden geçti. iki üç gün devam etti ama...sürümle ilgili bisorun
  • trky-dnsayar programını indir.belki dns lerinde bi sorun olabilir.hotmail engellenmez kendi kendine.bi programda engellemz.msn 7.5 falan kur.su sıralar yine baglantı hataları cıkmaya basladı msn de boyle giderse 7.5 kurcam bende.ayrıca bu sorunu yazılımda msn ve turevleri bolumune sor.her sey teknik yardıma girmiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.