Şimdi Ara

MSN de mb arttirma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaşlar. malum forumda daha önce yazilmiş hotmailde 25 mb felan hikayesi ama msn uzantılılarda olmuyor oluyor dediler araştırdım forumda daha önce anlatılmış baktım yine olmuyo... işlem bitip maili içinca active değilde normal açiliyor bunu birdaha bilen varsa yazabilirmi yöntemini. türkçe kullaniyorm ama hala 2mb

• öncelikle hotmailde sayfanız açıkken seçenekler>Kişisel>Profilim bölümlerine gir.Daha sonra ülke olarak Birleşik devletleri eyalet olarakta floridayı seç zip kodu 33332 yap daha sonra
    http://by17fd.bay17.hotmail.msn.com/cgi-bin/Accountclose linkini hotmailin gelen kutusundayken adres satırına yapıstırp ENTER la ve hotmail hesabını kapat.

Daha sonra tekrar login ol.25 MB olduğunu göreceksin 1 ay sonra ise 250.Ama bu bir ay içinde tekrar ülke yi değiştirirsen 25 MB da kalırsın

Haa bide fazla içme sağlığın gittimi yandın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ıskra -- 20 Şubat 2005, 21:38:59 >

• Önce mail adresimize giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra hesabımızı kapatmak için

Kod:
    http://www.hotmail.msn.com/cgi-bin/accountclose

linkini adres çubuğuna yapıştırıp "ENTER" a basıyoruz.
    Sonra Şekildede görülen "Close My Account" Butonuna basıp Hesabımızı kapatıyoruz.

Daha sonra tekrarwww.hotmail.com a girerek mail adresimizle Giriş yapıyoruz.
    Size hesabınızın ayırtıldığını ve isterseniz aktif hale getirebileceğinizi söylüyor.
    Şekilde görülen "Activate My Account" Butonuna Tıklıyoruz.

Sonra karşımıza kullanım koşulları çıkıyor. Burdan itibaren gerisini Türkçe yapacağız

Adres çubuğundaki adres'in sonuna &_lang=tr ekliyoruz. Şekildede gözüküyor

Sonra Kullanım şartları Türkçe oluyor. Burdan Kabul Ediyorum'a Tıklıyoruz. Daha sonra çıkan sayfada
    Devam'a tıklıyoruz.NOT:EĞER kullanım şartları türkçe olmadı ise bir yerde yanlış yaptınız geri dönüp deneyin

Ve tamamdır. Artık Hotmailiniz Sonsuza Kadar Türkçe. Dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz

250 mb yapma işi isee

Options

My profiLe'e geLin

Country :United States'i secin

state:Alaska

zip kodu:99503

yada

Country:United States
    State:Florida
    zip kodu:33332

BunLardan herhangi birini yapin

daha sonra maiL'deyken bu adresi girin.

http://www.hotmail.msn.com/cgi-bin/accountclose

Ve Account Close'a basin. e-maiL'iniz kapansin.

Sonra mailden cikin

ve yenidenwww.hotmail.com 'a girin e-maiLinize girin ve maiLinizi aktive edin.

E-maiL'iniz 25 mb oLdu.

30 gün sonra 250 mb oLacak..

hem türkçeleştirme hemed 250 mb yükseltme..

• arkadaslar bunu msn uzantili maillerde denediniz mi? benim yaklasik 2 aydir alaskada ve hala bir degisiklik yok
  • arkadaşlar bu anlattığınız şeyleri ben forumu aylar öncesinden yazdim.. bunlar bilinen şeyler bu dedikleriniz hotmail.com benim merak ettiğim msn.com uzantılılar onlara yemiyor bu yöntem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.