Şimdi Ara

msn açılmıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
40.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

msn i kapatıp tamamen çıkış yaptıktan sonra çalıştıra bunu "regsvr32 softpub.dll" yazıp deneyin birde "lar yok

bu forumdan alıntı, bunu denedikten sonra açın
    işe yarıyor arkadşlar, bunu paylaşan arkadaşa da teşekkürlerimi iletirim
  • ben şimdi denedim girdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: pc-system1

quote:

msn i kapatıp tamamen çıkış yaptıktan sonra çalıştıra bunu "regsvr32 softpub.dll" yazıp deneyin birde "lar yok

bu forumdan alıntı, bunu denedikten sonra açın
    işe yarıyor arkadşlar, bunu paylaşan arkadaşa da teşekkürlerimi iletirim

geç kaldın biraz dostum ben burayada tekrar yazayım dedim aslında arkadaşlara birazda kızdım aynı topicden bir tane daha var arada onada baksalar sorunlarını halledecekler ama olsun ben görevimi yapayım yine

• af buyur ama ben yapmadan msn acıldı
  • quote:

Orjinalden alıntı: xcoll

af buyur ama ben yapmadan msn acıldı

+1

aynen
  • çünkü sorun giderildi
  • Şok şok şok....flaş flaş flaş......
    Sayın seyirciler msn yurtta yaklaşık 1 saat açılmadı ve..
    halk galeyana gelip kendini yerden yere vurdu....
    Ama bunun bir şaka olduğu öğrenildi....
    şimdi herkes sakin olsun.....
  • aynı hata şu anda bende var
  • ben yolunu biliyorum:
    bilgisayarımdan yerel disk c'ye girin.Program filese girin.Msn messenger dosyasını sağ tıklatın.Özelliklere girin.ardından uyumluluk sekmesine tıklatın.Bu programı aşağıdaki uyumluluk modunda çaılşıtır yazısına tıklıyoruz.Sonra altında çıkan yerde windows 95 yazıyor.yanında aşağı doğru giden bir ok var ona tıklatıp windows 2000i seçiyoruz.uygulaya basıp çıkıyoruz.artık oturum açabilirsiniz.
  • açılmıyorsa
    alt+ctrl+delete > uygulamalar > yeni görev bölümüne C:\Program Files\MSN Messenger\msnmsgr.exe yazıp
    entera basın.2-3 dakka içerisinde açacaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Godlessfrog

Arkadaşlar bende hata alıyordum sitenin birinden bi sözde düzeltme prgramı indirdim...Ancak C:\WINDOWS\system32\drivers\etc içindeki dosyalara farklı girdiler yaptı sonra msn o dosyalar nedeniyle hata verdi...Bende sildim...O dosyaların normallerini nasıl geri getirebilirim?Şimdiden teşekkürler...

İlk olarak Başlat/Programlar/Donatılar/Sistem Araçları/Sistem Geri Yükleme Burada önceki bi tarihe dosyaların değişmediği bi tarihe yüklersen sorun düzelir.
  • Sorun devam ediyormu??ediyorsa msn formatla
  • Ya bugun benimde basima geldi msn acilmio pc restartladim olmadi modem restartladim olmadi napcam ben bi help pls hizmet gecici olarak kullanilmio dior giremiorum msnme oy oy oyyyyyyyyyyyyyy help

• dün haberlerde uydularda yapılan yapılandırmalardan bahsetti bunun internetide etikleyebileceği söylendi bi ihtimal sorun bunlarla bağlantılı olabilir diye düşünüyorum

işin geyik yanına gelirsek bu ülkede yasaklara alıştık acaba msn de mi yasaklandı

ben hiç ama hiççç şaşırmam beklerim
  • Ankara / Kablo internet

Msn açılmıyor
  • Merhaba arkadaşlar,

810003c1 Hata Mesajı,

Nolur yardımcı olun. 6 gündür açılmıyor. Başka bir bilgisayarda denedim aynı hata mesajını veriyor. Diğer msn adresim açılıyor, çok garip.

Hizmet geçici olarak kullanılamadığından Windows Live Messenger oturumu açamadı. Lütfen daha sonra yeniden deneyin.
    Hata kodu: 810003c1

Bu hata kodunu googleda aradım yabancı kaynaklar var hep.
    Yardımcı olacaklara şimdiden çok çok teşekkürler....
  • 810003c1 arkadaşlar bu hata mesajı hakkında yardımcı olacak bir arkadaş yokmu acaba
  • tarih yanlış olunca msn açılmıyor
  • Hayır herşey doğru tarih falan. çünkü diğer msn adresimi açabiliyorum. Ama öbür adresimi açamıyorum. 810003c1 hata mesajı çıkıyor. 7. gün oldu hala bu hata mesajını veriyor.
  • Arkadaşlar ben çözümü buldum hem de çok kolay ne bişey silceniz ne de yükliceniz

Ben Windows 7 Proffessional kullanıyorum ben de tıklıyodum tık yok...

Ama sağ tıkladım msn'e yönetici olarak çalıştır dedim ve anında açıldı

Umarım faydası olmuştur.Yardımcı olabildiysem çok memnunum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.