Yüzbaşı
13 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar özel araçla İstanbuldan Akçaya gidicem fakat daha önce hiç gitmedim yol konusunda tereddütteyim. Bursa üzerinden gitmeyi düşünüyordum Eskihisar-Topçular feribotunu kullanmak ya da körfezi dolaşmak gerekiyor, körfezi dolaşmak daha mantıklı gibi geldi feribot hem pahalı hemde bekleme ihtimali falan var. Sonra Çanakkale üzerinden de gidilebileceği aklıma geldi Eceabat - Çanakkale arası arabalı vapur varmış. Fakat buranın da yol durumu falan nasıldır hiç bilmiyorum, var mı tavsiyesi olan?
Arkadaşlar başında enteresan bir problem var. Evimde uydunetin verdiği kablosuz modemi kullanıyorum, modem evin bir odasında duruyor. Exper marka bir netbook'um var. İnternete salondan bağlanmaya çalıştığımda, bağlanama, ya da internet erişimi yok gibi hatalar alıyorum. Fakat kendi odama geçtiğimde herhangi bir bağlantı problemi olmuyor. Tek fark odamın modeme daha yakın olması, yani sinyal seviyesi daha yüksek. Hatta odada internete bağlanıp, salona geçtiğimde bile internet erişimi gidiyor. Atheros AR9285 kablosuz ağ bağdaştırıcı var bilgisayarımda ve işletim sistemim win7 starter. Acaba problem ne olabilir?
Kıyma ile falan yapılabilecek hazırlanışı kolay ama güzel bi yemek tarifi söyleyebilir misiniz arkadaşlar?
Yalnız kıymalı yumurta diyeni tavuklar kovalasın
Arkadaşlar odamın şeklini ve eşyaları çizmeyeye çalıştım şu an bu şekilde yerleştirdim ve hiç kullanışlı olmadı daha mantıklı pek bişeyde bulamadım var mı önerileriniz?

Arkadaşlar geçen digitürk'e başvurdum turksat üzerinden şampiyonlar paketi aldım. Dairemde duran boş bir çanak anten vardı fakat bundan sinyal alamadık çatıdan hat almaya karar verdik, fakat çatıda da boş türksat girişi yoktu ve kapıcı da yeni anten kurulumuna izin vermediklerini söyledi. Bu dolu antenlerden benimde hat alabilmem için ne yapmam lazım bu işi en ucuza nasıl hallederiz?
Bir arkadaşıma hediye alıcam biraz ilginç bir şey olsun istiyorum.
23 yaşında bir erkeğe ne alınabilir?

Bende erkeğim bu arada
Böyle hafif, çokta ağır olmayacak tarzda Fransızca şarkılar lazım. Edith Piaf tarzı falan istemiyorum ama :)
Webcamin diriver cdsini kaybettim, internette de bulamadım bir tülü hepsi kırık çıkıyor linklerin elinde sağlam link ya da diriver olan biri yardımcı olabilir mi acaba?
Bu makine ne diyor acaba? anlamadık biz dilinden, bu ışık daha önce yanmıyordu yeni yanmaya başladı
Bu arada anlayan erkek arkadaşlar da yardımcı olabilir tabi başlığa uğraşamadım o kadar

Arkadaşlar elimde külüstür bi masaüstü pc var üzerinde 512 mb ram var win7 ultimate yüklesem acaba kaldırır mı?
Hakkında
Forum İmzası:

ek$i sözlük
Yıldız Sözlük
DH Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrenci Platformu
İlköğretim Öğrencilerine Matematik İngilizce Özel Dersleri Verilir İrtibat için Mesaj Atınız
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.109
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 85.990 (Bu ay: 15)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.