Şimdi Ara

MSN açamiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya yaklasik bir saattir sifremi giriyorum msn hata veriyor hotmaildan girip mesajlara bakiyorum ama messengerda sifreyi yazinca acilmiyo

• hizmet geçici olarak kullanilamadigindan MSN messenger oturumu açilamadi. Lütfen daha sonra yeniden deneyin diyor.
  • +1 aynen dün akşam sorun yoktu 7,5 yüklemştim.bu gün aynı mesajla karşılaşıyorum.Arkadaşlar yardım bekliyoruz.....
  • arkadaşlar yardıma gerek yok eğer internet ksımındaki konulara bakarsanız tek problemin sizde olmadığını herkeste olduğunu anlarsınız.

http://forum.donanimhaber.com/m_4279374/tm.htm
  • iyide arkadaşım 6,2 yi şakır şakır açıyor.7,5 da sorun yaşıyorum ben
  • benimde açılmıyooo
  • bu sorun genel bir sorun merak etmeyin düzelir birazdan
    ayrıca biraz kasınca açılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dj_DeJaWu -- 2 Ekim 2005, 15:31:24 >
  • vallaha tesekkür ederim ark.lar bi nevze olsun rahatladim bende dedim bi .ok mu yedik te acilmiyo bir saattir 40türlü deniyorum
  • neden böyle bir sorun yaratıyor msn hala anlamış değilim..
  • Evet bendede 1saatden beri açılmıyo bu msn'in...
  • ben actim su an sükür
  • arkadaşlar valla bana kalırsa artık msn nin veritabanı dünyadaki kullanıcıları fazla kaldırmıyor galiba ama bence çok yakınlarda google talk programına geçiş yapabiliriz ben böyle düşünüyorum çünkü herkes gmail hesabı almak için bir biri ile yarışıyor valla şahsen benimde çevremdeki insanlar gmail sahibi olupta google talk kullansalar hiç beklemeden atarım çöpe msn i....
    MSN E
  • zaten programı kötülemek gibi olmasın bu msn 7,5
    bi işe yaramaz bence 7.0 daha ii boyna hata vermiyor en azından
  • evet 7.0 daha iyi calışıyor...
  • BENDE 7.0 KULLANIYORUM PERFORMANS DA ÇOK İYİ PROBLEMDE FAZLA YOK
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.