Şimdi Ara

##MSI Z97 Serisi Anakart Kullananlar Kulübü## (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
945
Cevap
12
Favori
47.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • amazondan bu rami aldim ama hangi slota takarsam takayim calistiramadim. Baska ddr3 pc de yok rami deneyebilecegim. Sikinti ramde mi anakartta mi cozemedim bir turlu
  • Bu msi z97 gaming 3 de usb 3.0 portunu yanlış mı taktım acaba. Kasa (Zalman Z12 +) portuna telefonu takıyorum ne şarj ediyor ne de teli görüyor. Kasanın 2.0 larda ve anakartın arka 3.0 ve 2.0 portlarında sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BORUBEY06 -- 28 Aralık 2015; 15:14:33 >
  • Beyler bu anakart driverlarıyla ilgili kafama takılan bir şey var bu Asmedia SATA Driver ne işe yarıyor? Diğer adıyla "On-Board PIDE/SATA Drivers" olarak geçiyor?

Bir de bu Smart Connect Technology driver'ı ne işe yaramakta? Bu ikisini anlamadım merak ediyorum.
  • Anakart üzerindeki SATA protokolü, chipset'e bağlıdır. Ancak cişpset'in kontrol edeceği SATA yuvası da sınırlıdır. Bu yüzden üreticiler harici bir kontrolcü ile SATA yuva sayısını artırır. Asmedia'da, SATA trafiğini idare eden bir kontolcüdür. "Asmedia SATA Driver"da, bu kontrolcünün driver'ı dır.

Smart Connect için:

http://www.scroll.com.tr/idf-2011-smart-connect-technology-ile-zaman-kaybina-son/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasir0825

Anakart üzerindeki SATA protokolü, chipset'e bağlıdır. Ancak cişpset'in kontrol edeceği SATA yuvası da sınırlıdır. Bu yüzden üreticiler harici bir kontrolcü ile SATA yuva sayısını artırır. Asmedia'da, SATA trafiğini idare eden bir kontolcüdür. "Asmedia SATA Driver"da, bu kontrolcünün driver'ı dır.

Smart Connect için:

http://www.scroll.com.tr/idf-2011-smart-connect-technology-ile-zaman-kaybina-son/

Anladığım kadarıyla benim gibi e-postalarla çok uğraşmayan ve laptop sahibi olmayan olsa bile uyku moduyla işi olmayanlar için Smart Connect Technology gereksiz sanırım?..

• Beni de ekleyin z97a gaming 6 sistemi yarin toplucem
    Bu mesaja eklenen görseller:

##MSI Z97 Serisi Anakart Kullananlar Kulübü##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensation45 -- 19 Şubat 2016; 21:45:20 >

• Yavaş yavaş gaming 6 yı topluyorum

##MSI Z97 Serisi Anakart Kullananlar Kulübü## ##MSI Z97 Serisi Anakart Kullananlar Kulübü##

• quote:

Yavaş yavaş gaming 6 yı topluyorum

Hayırlı olsun çok hoş duruyor. Bu arada fanlar tanıdık geldi ama zamanında kırmızı ledli olanlarından bulamamıştım acaba nereden aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ophion84

quote:

Yavaş yavaş gaming 6 yı topluyorum

Hayırlı olsun çok hoş duruyor. Bu arada fanlar tanıdık geldi ama zamanında kırmızı ledli olanlarından bulamamıştım acaba nereden aldınız?

Tesekkur ederim hocam bir arkadaşım fanları aliexpres ten getirtti bende ondan aldim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fanların enermax olanları çok güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'de hiçbir şey bulunmuyor cidden enermaxları biliyorum görmüştüm çok iyi fanlar işlemci soğutucu için düşünmüştüm ama sıvı soğutma alacağım büyük ihtimalle.
  • ophion84 kullanıcısına yanıt
    Ülkemizde fan çeşitleri çok az  ##MSI Z97 Serisi Anakart Kullananlar Kulübü##

• msi z97 serisi kullanan arkadaşlar en güncel hangi bios sürümünü kullanıyorsunuz şu an bende v2.8 var 2.9 çıkmış güncellenmeli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

msi z97 serisi kullanan arkadaşlar en güncel hangi bios sürümünü kullanıyorsunuz şu an bende v2.8 var 2.9 çıkmış güncellenmeli mi?

Ben de son sürüm 1.9 gözüküyor? 12.08.2015'te çıkmış. (z97s sli plus)
  • - Improved memory compatibility.
    - Fix that system is not able to boot from legacy DVD ROM when RAID is activated.
    - Updated CPU microcode. Gaming 6 ya da gelmiş a3 bios guncellemesi

• SaplıBardak S kullanıcısına yanıt
    MSİ Z97 Gaming 3 için v2.9 çıkmış 2015 eylül ayında o zamandan beri farketmemişim bugün msi liveupdate üzerinden güncelleştirmeleri tararken farkettim az önce v2.9'u kurdum sorunsuz bir yükleme oldu

2.9'da bios kod değişiklik ve yeni ekran kartı uyumluluğu getirilmiş
  • ramler de tamam sirada işlemci sağutucu

##MSI Z97 Serisi Anakart Kullananlar Kulübü## ##MSI Z97 Serisi Anakart Kullananlar Kulübü##

• yakin çekim

• Kasayı iyi toparlamışsın şu capu boşluğuna da kırmızı fanlı bir Soğutucu eklenir se dahada iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: cankanyakut

Kasayı iyi toparlamışsın şu capu boşluğuna da kırmızı fanlı bir Soğutucu eklenir se dahada iyi olur.

Thermaltake nic 4 işlemci sağutucu aldim hocam pazartesi nasip olursa elimde yeni resimler eklicem

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.