Şimdi Ara

Msi Z97 pc mate servise gonderildi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
140
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Sistem Tavsiyeleri >> Msi Z97 pc mate servise gonderildi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    395 Mesaj
    Benim anakartimin GPU portlarinin arzali olduğu soylendi ve servise gönderildi ve bize verilen urun kontrol ve servise gittigine dair verilen belgede 10 iş gununu geçen ürünlerde yerine yedek urun verilmesi imalatçı firmanın ve satıcının zorunluluğudur diyo sizce vatan bu işlemi yaparmi çünkü anakart kasa tekrar toplanicak bilgi almak istedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Orijinalden alıntı: luffymert

Benim anakartimin GPU portlarinin arzali olduğu soylendi ve servise gönderildi ve bize verilen urun kontrol ve servise gittigine dair verilen belgede 10 iş gununu geçen ürünlerde yerine yedek urun verilmesi imalatçı firmanın ve satıcının zorunluluğudur diyo sizce vatan bu işlemi yaparmi çünkü anakart kasa tekrar toplanicak bilgi almak istedim

Vatan Bilgisayar , söz konusu sürede arızası giderilmiş ürün teslimi veya yedek ürün/ürün değişimi yapmak zorundadır.Benim bilgim bu şekilde , arızalı şekilde verdiğim klavye 14 gün den fazla serviste kalmış , sonunda sıfır ürün vermişlerdi.

Bu arada Pcı-Express portlarında ne gibi arıza tespit ettiler ? Fiziksel bir kusur,deformasyon mu yoksa başka bir şey mi ?
    System : Asus Z97-A ATX Soket LGA 1150 Motherboard / İntel Core i5 4690K LGA 1150 Cpu / MSI GTX 1070 GAMING-X 8G Ekran Kartı / Samsung 970 Evo 500GB Nvme m.2 SSD / Seagate Barracuda 2TB 64MB 7200RPM 3.5" HDD / Corsair Vengeance 16GB (2x8) 1600 Mhz CL10 DDR3 Ram / Corsair Carbide 400R, CX600M Psu / Cooler Master Hyper 212 Evo / Asus MX259h 25" 5ms FHD Ah-Ips Monitör

• Yüzbaşı
    395 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Provisioner

quote:

Orijinalden alıntı: luffymert

Vatan Bilgisayar , söz konusu sürede arızası giderilmiş ürün teslimi veya yedek ürün/ürün değişimi yapmak zorundadır.Benim bilgim bu şekilde , arızalı şekilde verdiğim klavye 14 gün den fazla serviste kalmış , sonunda sıfır ürün vermişlerdi.

Bu arada Pcı-Express portlarında ne gibi arıza tespit ettiler ? Fiziksel bir kusur,deformasyon mu yoksa başka bir şey mi ?

Zaten arzali değil mis urun boşuna gitti ne kadar surede gelir yanı çünkü bize verilen urun takip formunda 10 iş günü nü geçen arzalarda geçici urun vermek zorunludur diyo şimdi aldıktan 1 hafta sonra bizim ürünümüz gelebilir mi çünkü bildiğiniz gibi ana kart söz konusu olunca kasayı tekrar toplamak gibi bisey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
canlı radyo dinle
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.