Şimdi Ara

MSI B560 TOMAHAWK WİFİ ANAKART VE İNTEL İ5 11400F İŞLEMCİ - SON REVİZE 5000 TRY

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: zafer. Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
4
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD / Intel #Intel Intel #MSI Şehir #Eskişehir İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 MSI B560 TOMAHAWK WİFİ ANAKART VE İNTEL İ5 11400F İŞLEMCİ - SON REVİZE 5000 TRY

Anakartı 15 Aralık 2021 tarihinde newegg Amerika'dan satın aldım. Kutusu, wifi antenleri, stikerları, kitapçığı ve 1 adet SATA kablosu vardır. Tertemiz durumdadır.

İşlemcinin stok fanı hiç kullanılmamıştır ve termal macunu üzerindedir. İşlemciyi 2022 yılında Türkiye'den aldım ama faturasını bulamadım. İki ürün de sorunsuzdur.

İki ürün için istediğim fiyat pazarlıksız 5000 liradır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 5000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Eskişehir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Ana kartı tek başına satmayı düşünüyor musunuz.?

• Caperz kullanıcısına yanıt

Anakart son fiyat 2900 lira olur hocam.

• 12. nesil destekliyor mu?

• Caperz kullanıcısına yanıt

Hayır. 10 ve 11. nesil Intel işlemcileri destekliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.